PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gezi Onerisi

Kasif
21.Mart.2015, 23:01
Merhabalar

Geze-gen 2015 takvimini olustururken aklima gelmedigi icin soyleyemedim.

Agustos ayinda yapilacak olan Anadolu Yakasi Kampinin formatini biraz degistirsek diyorum :)

21-22-23 Agustosta Uzun yol yapabilecek 4X4 lerimiz ile Salda Gölüne gidelim diyorum.

Hem o krater gölunde yüzeriz,hem mukemmel bir kamp yapariz,hem Geze-gen in en uzun mesafeli expedisyonunu yapmis oluruz.Hemde Antalyadan Ankaradan Izmirden bize katilacak arkadaslarimizla bir arada oluruz diye dusunuyorum.

Geze-Gen İç Anadolu Ekspedisyonu :)

Sayin Mert Baskanim konu ile ilgili bir kamu oyu yoklamasi yapmani istiyorum.

Boyle bir geziye kimler katilmayi dusunur ?

Kasif
21.Mart.2015, 23:05
894895896897

Kasif
21.Mart.2015, 23:07
600-650 km lik bir yol ve 2 gece kamp...Buraya gitmek icin hazirlanmak,yola cikilacak gunu,saati beklemek bile heyecanlandirabilir insani :)

GC2013
22.Mart.2015, 01:09
Haziran ayının ortasına kadar kesinleşirse ben dahil olurum Izmirden. 400km tahmini, ilk Kampı da yapmış olurum sizlerle birlikte.

In vino veritas in Aqua sanitas

KoMoDoWaRaN
22.Mart.2015, 01:21
çok iyi düşünmüşsün... ben de yer düşünüyordum.. gerek kalmadı çok iyi fikir... mutlaka yapılmalı

Dragon
22.Mart.2015, 19:27
Antalyaya veya ıspartaya uçakla gelir ordan araç kiralar yada sizin araca binerek gelebiliriz... 600 km hayatta araç kullanmam yarış hariç :)

Han Solo
22.Mart.2015, 23:44
valla hakan çok iyi bir fikir ekspedisyon ayrı bi keyifli salda gölü apayrı güzel. unutulmaz bir gezi olur biz kafaya koyalım 2 araç gidiyoruz kesin diyelim mutlaka gelenler olur...fikri olgunlaştırıp gerçekleştirebiliriz. benim için ekspedisyon 10 gün öncesinde ihtiyaç listesi hazırlıkları ile başlar start sabahı kontağı çevirince bambaşka bir keyif alırım. mesafe hiç önemli değil. yeterki yol arkadaşım olsun 1 tane. araç kullanmayı sevmeyenleri yakın br havaalanından alırız önemli olan birlikte o gölün kenarında ateşi yakabilmek

y-bsungur
23.Mart.2015, 00:05
Ağustos ayı çok iyi bir zaman,okullar filan tatil ve tam gezi modunda olduğumuz bir dönem ve o dönemde bizim Ailece Ege den başlayıp Akdeniz den çıkacağımız bir gezi planımız var şayet Aileler olarak katılım olursa rotamızı o tarihte o bölgede olacak şekilde ayarlarım ve üç günlüğüne bizde gelebiliriz.