PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nissan terrano

mossin nagant
12.Mays.2015, 12:56
2000 model 2.7 tdi nissan terrano alayımmı ne dersiniz?
Artısı eksisi varmı ?
Yorum yapın konu boş kalmasın 😁😁

Han Solo
12.Mays.2015, 13:47
hayır aslaaaaaa

Han Solo
12.Mays.2015, 13:50
bi kere düşük km bulman imkansız parça maliyetlerini bilmiyorum ama düşük olacağını sanmam. bizden terrano kullanan hiç yok yükselteyim lastik büyüteyim desen sıkıntı. asfaltta gidersin işte aslında konforlu rahat geniş araç ama ben sevmiyorum..zj den önce alacaktım satan adamın ustasına götürdüm bi de gel abi test sürüşüne çıkalım dedi satan adamın ustası olduğu halde namuslu bir ustaymış abi sakın alma neresinden tutsan elinde kalır burda bu var bu sorunu var aramızda kalsın dedi. vazgeçtim öyle bir kötü tecrübem olunca soğudum belki ondan sevmiyorum

mossin nagant
12.Mays.2015, 17:08
Ya başkan düşük km si yok doğru.
Yükseltme olayları çok kolay ama orjinal hali bile iyi.
235 75 15 orjinal lastiği bunu 235 80 15 veya 245 80 15 yapabiliyon.

Şimdi 22-25 bin aralığına bu büyüklükte bu kalitede araç yok işin aslı.
Amerikanlar bunun kadar sorunsuz olmaz gibi geliyor.
En azından japon diom :)
Kronik bi mevzusuda yok gördüğüm kadarıyla. Ne bilim işte bakıom :)

çavuş
13.Mays.2015, 15:02
Ben onun yerine pathfinder alırdım. Hatta satabilirim ama o paraya değil :D Bizim yiğit arkadaşımız da vardı bundan menundu ama onun arabaıs baya temizdi. kendi ırzına geçti. Parça sıkıntısı kensinlikle çekersin. Japonyadan getirtmen lazım tabi servisin bana dediği oda gelirse. Bir zamanlar bende çok baktım ama sadece baktım sonra Hakanı gaza getirik onun nissanı aldım :D

mossin nagant
13.Mays.2015, 17:55
pathfinder 3.3 ve terranoya göre ciddi yakıtı var. yakın bi arkadaşım 3 sene kullandı pathfinderı.
bide buldğum araç çok temiz baya hoşuma gitti ya.
parça sıkıntısı derken ne parçası sıkıntısı çekerim?

mossin nagant
27.Mays.2015, 23:09
evet beyler yokmu fikir ya :D
beni amerikanın kucağına atmayın :D

çavuş
27.Mays.2015, 23:12
Yedek parca zor bulursunuz. Hakan 5 sene bindi ayni arabaya suan ben de arac 0.45 50 kurus civari yakiyor. Terranoda bundan asigi yakmaz. Yukseltmek zaten hayal az birsey yukselte bilirsiniz. Guzel kamp arabasi olabilir :)

mossin nagant
27.Mays.2015, 23:27
40-50 kuruş normal halde iyi. yazılımla 160 hp ye çıkabilecek. yakıt da min. %10 azalacak. bu şartlarda iyi bir secenek gibi duruyor.
yükseltme konusunda zaten kamp ve geziler için iyi bir araç. yaklaşma açısıda iyi. 235/85/16 lastiği taktıkmıda her durumda yeter gibi geliyor.

önler torsyonla 7-8 cm yükseliyormuş. zaten lastik ebatını 235-75-16 dan 85-16 ya çıkartırsam torsyonla oynamaya da gerek kalmaz gibi.

sizce?
aracın artıları eksileri neler?

İnFLeXiBLe
28.Mays.2015, 13:43
Üyelerden veysel abi (copil) kullanıyor...Kendisi memnun ama yinede birebir onunla konusursaniz daha isabetli olur sanirim

-MUSTANG-
01.Nisan.2018, 12:34
aradan 2 sene geçmiş ama aldın mı terrano ben yeni aldım 2.4 lpg hem ekonomik yakıt olarak en az yakan 4x4 lerden hem sağlam hem büyük hem geniş sun roof var tip olarak da güzel ben bu güne kadar parça sıkıntısı çekmedim sanayide buldum sanayide olmasa bile parçasını 2-3 güne sipariş veriyorsun türkiyede var kargoyla geliyor. Bana da çok dediler bu söylenenleri ama hiç alakası yok temizini bul al öyle bi araba benzinli olduğu için motor şanzıman maliyetide ucuz