PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21 nisan 2016 geze-gen meclis toplantısı kararları

Han Solo
25.Nisan.2016, 00:51
21 nisan Perşembe Geze-genc.com toplantı özeti

Katılımcılar :
Kaan G
Hakan İ.
Tolga Y
Ejder
Osman
Cenk
Mert
Serkan
Cem
Tahsin
Kadir
Bülent
Ümit
Burak
Ozan

Yapılan oylamada oyçokluğu ile Mert Birincioğlu yeniden başkanlığa seçildi. Cenk Gürpınar başkan yardımcısı olarak oyçokluğu ile görevlendirildi.

Otel veya kamp konaklamalı geziler haricindeki günübirlik gezilerde istisnasız alkol kökünden yasaklanmıştır. Emniyet kemeri zorunluluğu ve alkol kontrolü uyarıları için her üye katılımcı eşit sorumluluktadır. Kemer takmayan alkol almaya niyetlenen tüm şoförlerin derhal gezi grubundan çıkarılmasına dışlanmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Gezi ve yarış gibi etkinliklerde anı yakalamak için gerekirse ücretli profesyonel bir fotoğrafçıdan yardım alınmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

28-29 mayıs tarihinde geze-genle ailece yaza merhaba kampı yapılmasına kamp yeri için başta Kemerburgaz civarı olmak üzere araştırma yapılmasına karar verilmiştir.

25-26 haziran veya sonraki haftasında Çanakkale kazdağları civarına bir gezi organize edilmesine karar verilmiştir .

Katılımcılardan gönüllülük esasına göre site giderleri için para toplanmıştır .

roalex
25.Nisan.2016, 01:47

Katılımcılar :
Kaan G
Hakan İ.
Tolga Y
Ejder
Osman
Cenk
Mert
Serkan
Cem
Tahsin
Kadir
Bülent
Ümit
Burak
Ozan

Yapılan oylamada oyçokluğu ile Mert Birincioğlu yeniden başkanlığa seçildi. Cenk Gürpınar başkan yardımcısı olarak oyçokluğu ile görevlendirildi.

Otel veya kamp konaklamalı geziler haricindeki günübirlik gezilerde istisnasız alkol kökünden yasaklanmıştır. Emniyet kemeri zorunluluğu ve alkol kontrolü uyarıları için her üye katılımcı eşit sorumluluktadır. Kemer takmayan alkol almaya niyetlenen tüm şoförlerin derhal gezi grubundan çıkarılmasına dışlanmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

Gezi ve yarış gibi etkinliklerde anı yakalamak için gerekirse ücretli profesyonel bir fotoğrafçıdan yardım alınmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

28-29 mayıs tarihinde geze-genle ailece yaza merhaba kampı yapılmasına kamp yeri için başta Kemerburgaz civarı olmak üzere araştırma yapılmasına karar verilmiştir.

25-26 haziran veya sonraki haftasında Çanakkale kazdağları civarına bir gezi organize edilmesine karar verilmiştir .

hayırlı.uğurlu.olsun.tebrikler.başkan

Kadir
25.Nisan.2016, 11:44

Katılımcılar :
Kaan G
Hakan İ.
Tolga Y
Ejder
Osman
Cenk
Mert
Serkan
Cem
Tahsin
Kadir
Bülent
Ümit
Burak
Ozan

Tekrar Başkanlığı kazanan Mert başkana hayırlı olsun...

Kararların hepimize hayırlı olması dileğiyle.

cihangirx
25.Nisan.2016, 11:48
herkese hayırlı uğurlu olsun

Maverick
25.Nisan.2016, 14:02
Ufak da olsa site giderleri icin ben de yardim etmek isterim baskan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Han Solo
25.Nisan.2016, 15:41
Ufak da olsa site giderleri icin ben de yardim etmek isterim baskan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Olur atarım hesap numarasını

BOSCH
25.Nisan.2016, 22:13
Hayırlı uğurlu olsun

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akiva
25.Nisan.2016, 22:16
Hayırlı olsun herkese ve sana Mert başkan