PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık orijinal zj jantları

y-bsungur
16.Mayýs.2016, 17:03
Elimde 4 adet kullanılmış ufak tefek kozmetik kusurları olan (İsteyen olursa fotograf ekleyecegim silverline gümüş renginde ) zj orijinal jantları var.

Somun Civatalarıyla birlikte ve hatta üzerlerindeki kullanılmış ama hala iş görür vaziyette 4 adet pirelli ıce-snow asfalt lastikleride dahil olmak üzere Satacagım.
(225/70/16 ölçülerde lastiklerden 3 ünde tamir edilebilir şekilde tek çivi deligi var diger 4 üncü lastik saglam . Kargo alıcıya ait olmak şekliyle )

Henüz bir fiyat belirlemedim ama elbetteki forumdaki arkadaşlara uygun şekilde olacaktır.

y-bsungur
16.Mayýs.2016, 18:20
Henüz talipleri çıkmadı ama yinede eklemek istedim Lastikler ve jantlardan görünümler 2090 2090 2091 2092

K@RUB
16.Mayýs.2016, 19:49
Yıldırım abi, çok güzel jantlar, fiyat belirledin mi ? :)

y-bsungur
16.Mayýs.2016, 20:29
Evet Burak kullanılmış olmalarına oranla güzel jantlar özellikle gümüş rengi olması kolay bulunan jantlardan değiller Kafamda bir rakam var tabiiki .Hepsi içinde lastiği jantı dahil tek bir rakam isteyeceğim. Sen mi almayı düşünüyorsun ?

y-bsungur
16.Mayýs.2016, 20:32
Ben evdeki depomu boşaltıyorum elimde bir sürü malzeme oluştu neyi nereye koyacağımı şaşırıyorum,bir ara Barter yapayım filan diye düşündüm ama vereceksin bir malzeme alacaksın yeni bir malzeme değişen bir şey olmayacak. Önümüzdeki günlerde hiç kullanılmamış bisikletten tut da Trap Skeet malzemelerine yarışma silahı havalı tabanca malzemelerine diaboluna hedef kagıtlarına varıncaya kadar bir gurubu ve yine içinde Sıfır durumda distrübütör kapagı,buji kablo takımı,bazı sensorlar,vs vs olduğu bir zj malzeme gurubunu elimden çıkaracağım.

K@RUB
16.Mayýs.2016, 21:02
Abi teşekkür ederim benim araç 95 bizim jantlar daha sık şekilli farklı bundan orijinal ama aklımızda bulunsun çıktımı lazım durumy biliyoruz sende var :) abi diğer parçalar ilgi alanım değil ama zj ile ilgili neşer var bir liste yapsana ? :) örnek bana kapı ışıklandırma kapakları lazım :)

y-bsungur
16.Mayýs.2016, 22:53
zj malzemelerinin bulunduğu koliyi bir açmam lazım neleri elden çıkarabilirim bakmadan söyleyemem. 1/2 güne ihtiyacım var.

Bende kapı ışık kapağı yok onu biliyorum.benim malzemelerim zaman içinde Ebaydan yedek olarak aldığım sıfır OEM malzemelerden ibaret çoğunu kullandım ama elden çıkarmak istediklerim o yedeklerden elimde fazla kalanlar ben onları satacağım.

Han Solo
18.Mayýs.2016, 00:45
Ben evdeki depomu boşaltıyorum elimde bir sürü malzeme oluştu neyi nereye koyacağımı şaşırıyorum,bir ara Barter yapayım filan diye düşündüm ama vereceksin bir malzeme alacaksın yeni bir malzeme değişen bir şey olmayacak. Önümüzdeki günlerde hiç kullanılmamış bisikletten tut da Trap Skeet malzemelerine yarışma silahı havalı tabanca malzemelerine diaboluna hedef kagıtlarına varıncaya kadar bir gurubu ve yine içinde Sıfır durumda distrübütör kapagı,buji kablo takımı,bazı sensorlar,vs vs olduğu bir zj malzeme gurubunu elimden çıkaracağım.

sensorlerle ilgilenebilirim. buji kablo ne marka

y-bsungur
18.Mayýs.2016, 01:48
Mert henüz ZJ malzemelerini açmadım. Buji kablosu performans onu biliyorum da markasını hatırlamıyorum yanlız USA malı.sensorlarda ona keza fakat kontrol etmem lazım zj konusunda sadece elimdeki fazlalık olanları elden çıkartacağım.

Bugün bir iki tane mail aldım Trap Skeet malzemelerini merak edenler var o nedenle o bölümden sıfır durumda olanları seçtim elimdeki jantlarla beraber kullanılmış durumda bir sürü çeşit çeşit alet edavat balta-bıçak-orijinal çakılar vs malzeme var ama jantlar hariç kullanılmış olanlardan diğerlerini satışa çıkarmadım, neden dersen kullanılmış olanlar başkasına da yaramaz o nedenle sadece sıfır ve elimde fazla olan artık vazgeçtiğim ve kullanmayacağım parça ve malzemeleri satacagım

2096 20942095 20972098

Fotograftaki malzemelere eger bulabilirsem atış kulaklıgınıda ekleyecegim lakin şu an elime gelen malzemeler bunlar

Atış yelegi sıfır İbex outdor kırmızı renk yanlarda çift katlı cep ve göğüs cepli aynı zamanda dipçik dayama kaydırmaz omuzluklu hafif ve rahat kullanıma uygun önden genişletilebilir durumda alt üst yönlü ve çift fermuarlı astarsız Atış yelegi.

Atış gözlüğü safety marka özel kesimli her hava şartında atışa izin verecek şekilde dizayn edilmiş üç degişik renkli kırılmaz çizilmez degiğtirilebilir camli %100 ultra viole korumalı sıfır durumda ve yan kolları beş kademeli uzatılabilir özellikli atış gözlüğü .

Atış şapkası çift yönlü korunak perdeli,yarım file tepelik, içten alın koruma şeritli her tür nişan aparatı takılabilir özellikli ayarlanabilir uzun pilot siperlikli sıfır durumda atış şapkası.

Henüz bir fiyat biçmedim ama ciddi olarak ilgilenen arkadaşlara uygun fiyattan bırakabilirim ve parçalayarak değil hepsini tek elden set olarak satmak istiyorum.

y-bsungur
18.Mayýs.2016, 13:12
21052106210721082109

Eklentiler çıkmamış yeniden yükledim