PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaradan merhaba

Ragıp
22.Haziran.2016, 22:17
İsmim ragıp 29 yaşındayım Aslan tarsusluyum evli bir erkek çocuk babasıyım şantiye şefliği yapıyorum.
Yakın zamanda ben de bir Grand Cherokee Zj kullanıcısı olmayı hedefliyorum.
Hatta benim bu yazımı okuyan var ise İzmir'den orada bir tane var ben pek anlamıyorum bu arabalardan evet arazi araçlarına karşı bir merakım var ama daha çok farklı model farklı markaları yönelmiştim Şimdi ZJ kullanmayı düşünüyorum İzmir'de olupta bana yardımcı olabilecek olan var ise profilimde numaram var malum sitedeki ilan numarasını da verebilirim bana yardımcı olmanızı isterim saygılar hayırlı akşamlar.

Han Solo
22.Haziran.2016, 23:10
ragıp hoşgeldin....10 kere araştır 1 kere al..elden birşeyler geliyorsa yaparız elbette

Ragıp
23.Haziran.2016, 06:48
Eyvallah hoşbulduk. Bende öyle düşünüyorum inşallah düzgün bi araç bulabilirim masraf elbette olur ama çok olmasın 😞 İzmir ve istanbulda 2 araç buldum ama istanbula pek güvenmedim kalkışda şanzımanla alakalı bi problem olduğunu yazmış malum sitede ama kalktıkdan sonra bi problem yok demiş haricinde araç güzel diri duruyor

Kasif
08.Temmuz.2016, 16:54
HoÅŸgeldiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkan Åženol
09.Temmuz.2016, 01:23
Ragıp hoş geldin, beğendiğin aracı burada da paylaş belki tanıyan bilen çıkar...
Arkadaş 2 güne bakmaya gidecekmiş Ankara'da ki araca...

hanci.06
09.Temmuz.2016, 01:47
Link yada ilan no atarsan bakalım tanıyomuyuz ankaradayım

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

ankaralı
09.Temmuz.2016, 12:31
hoÅŸgeldiniz..

Ragıp
12.Temmuz.2016, 21:55
Hoşbulduk teşekkür ederim hepinize. Aracın ilan numarası 281406340 bu Ankara/Akyurtta araç Mirkan ile ancak telefondan kontrol edebildik o söyledi ben yaptım gördüğümü duyduğumu patlaştım fikir alışverişi yaptık sizde bakabilirsiniz araca sizin fikirlerinizide almak isterim doğrusu.

hanci.06
13.Temmuz.2016, 20:09
Hoşbulduk teşekkür ederim hepinize. Aracın ilan numarası 281406340 bu Ankara/Akyurtta araç Mirkan ile ancak telefondan kontrol edebildik o söyledi ben yaptım gördüğümü duyduğumu patlaştım fikir alışverişi yaptık sizde bakabilirsiniz araca sizin fikirlerinizide almak isterim doğrusu.

Öyle bi ilan yok

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..