PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul - Fethiye - Bodrum - Çeşme Tatil Gezisi

K@RUB
29.Temmuz.2016, 13:49
Selamlar,

Böyle bir planım var fakat bu kadar uzun yol yapmadım, yol konusunda güzergahı bilen arkadaşlar,ilk sorum İstanbul-Sapanca mı gitmek mantıklı , İstanbul-Eskihisar Feribot mu kullanmalıyım ?

İlk durak Fethiye olacak, giderken yol üstü görmeden,yemeden gelme dediğiniz tavsiyeniz olur mu ?

Fethiye 2 Gün - Bodrum 2 gün - Çeşme 2 gün olarak planladık. Hayırlısı artık.

Ağustos 26'sı yola çıkmayı planlıyorum .

Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Han Solo
29.Temmuz.2016, 14:10
burak ev nerde anadolu mu avrupa yakası mı

K@RUB
29.Temmuz.2016, 14:13
Avrupadan çıkacağız abi , Mecidiyeköy direkt konum :)

Han Solo
29.Temmuz.2016, 22:59
Avrupadan çıkacağız abi , Mecidiyeköy direkt konum :)

yeniikapıdan yalovaya geç osmangazi pahalı eskihisar uzak ve sıra beklersin...ya pendikten yalova yada yenikapıdan yalova kesin

K@RUB
30.Temmuz.2016, 10:54
Fikirin bize çok mantıklı geldi ve hemen bilet aldık:) yenikapı-yalova indirimli , çok iyi oldu bakalım otoyolda bizi zorlayacak yerler çıkacakmı?

archway
30.Temmuz.2016, 10:59
Fikirin bize çok mantıklı geldi ve hemen bilet aldık:) yenikapı-yalova indirimli , çok iyi oldu bakalım otoyolda bizi zorlayacak yerler çıkacakmı?

Yenikapı-Bursa yada Yenikapı-Bandırma alabilirdin ben yapacağım gezi için yenikapı-bursa aldım indirimli daha iyi oldu :)

K@RUB
30.Temmuz.2016, 12:07
Oda güzel ama biz arka yoldan gideceğiz.Bursadan bağlanmak biraz uzak, bu şekilde otoyola 14 km de bağlanacağız, ayrıca amacımız keyifli gitmek :) cuma akşamı çıkacağımız için trafiğe kalmamak iyi oldu:)