PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15 ocak pazar bursa yeme içme gezintisi

Han Solo
13.Ocak.2017, 18:57
Dün akşam buluşmada düşündük taşındık pazarı nasıl değerlendirelim dedik cenk abiyle binek araçla bi bursa yapalım dedik ailece. Fethiyeye giderken aceleye gelen tadı damağımızda kalan sitemiz üyelerinden Tamer'in bursadaki mekanında kahvaltı ile güne başlayacağız saat 10 gibi orada oluruz en geç. sonra ne yaparız bilmiyorum biraz gezeriz ve bir de iskender patlatır döneriz dedik istanbula. sabah 8 de pendikten arabalı vapur ile yalovaya geçeceğiz. araç başı 38 tl yazıyordu değişmediyse 8:45 yalovadan hareketle 70 km sonra tahmini 45 dakkaya tamerin kahvaltı mekanında oluruz. geniş geniş yaya yaya pazar kahvaltısından sonra bir program yaparız henüz net değil. akşam da saat 18:00 yalovadan direk yenikapıya arabalı vapur araç başı 59 tl geçip pazar günü noktalamayı düşünyoruz katılmak isteyen varsa bekleriz.

soylu
13.Ocak.2017, 19:12
Afiyet bal şeker olsun,iyi eğlenceler.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keremuyr
14.Ocak.2017, 09:01
iyi gezmeler şimdiden.
iskender için kebapçı hüseyin i tavsiye ederim, kat otoparkının çıkışı, park sorunu az (girişte genelde 3-5 dk bekleniyor park için)

ukymk55
16.Ocak.2017, 08:22
Siz dün bursaya-buraya geldiniz ve ben yeni gördüm. :(

Han Solo
16.Ocak.2017, 18:18
Siz dün bursaya-buraya geldiniz ve ben yeni gördüm. :(

he valla facebooktan da yazdık geleydin keşke gölyazıya falan gittik mudanya derken döndük