PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 97 Model Grand Cherokee 4.0 İ6

TKOFF59
01.Mart.2017, 13:46
97 model Grand Cherokee 4.0 i6 limited
Tekirdağ / Çorlu

Merhabalar;
Aracım şehiriçi ve uzun yol yolda aktif olarak kullanılmaktadır,herhangi bir problem şu ana kadar yaşatmadı.Plaka tramer sorgulamasında 1350 tl lik bir hasar kaydı görünmektedir.Aldığım kişide bilmediği için söyleyebileceğim tek şey sağ ön sinyal yenilenmiş htemelen o taraftan bir çarpma olmuş.
Atiker gold marka lpg sistemi mevcut.Aracın immobilizer sistemi,elektrikli ayna ve koltukları ile sunroofun iki kademeside sorunsuz çalışmaktadır.Lastikleri durumları iyi,krikosu,bijon kilitleri hepsi mevcuttur.
Bunun dışında 154.000 milde aracı aldım, şu anda 157.000 mil civarında.Aldığımda yaptığım ilk işlemler;
Lpg enjektörleri,lpg yakıt borusu,lpg yakıt filtresi,
Komple şanzıman,arazi şanzımanı ve diferansiyellerin yağları,keçeleri;
Motor yağı,hava ve yağ filtresi,V kayışı,motor soğutma suyu,antfrizi yenilenmiştir.
Motorda,ufak bir yağ kaçağına neden olan motor üst kapak contası yenisi ile değiştirilmiştir.
Araç üzerindeki orjinal kolonlar kullanılamayacak durumda olduğu için kapı kolonları yenilenmiştir.
Jameson marka usb-sd kart okuyuculu ve geri görüş kameralı cd çalar yeni takılmıştır.Üstündeki lastikler sorunsuz iyi durumda.
Orjinal teybini,amfisini ve cd değiştiricisini araçla birlikte teslim edeceğim.
6 aylık motorlu taşıtlar vergisi 455 tl dir.
Yakıt tüketim değerleri (sakin kullanım :) ) benzin 16-17 lt , Lpg 19-20 lt (Bunu belirttim çünkü; değerlerin normal olup, motorun iyi durumda olduğunu düşünüyorum.)
Hızlanmalar kusursuz,vites geçişlerinde herhangi bir problem yok(Sadece 4. vitese yüksek devirde geçiyor 3100 devir civarı)[/B][/B]

Satma nedenine gelirsek;
İş nedeniyle kenarda biraz nakit bulundurmam gerekiyor.Planım daha az bütçe gerektirecek bir araç sahibi olmak.)
Fiyat olarak 32.500 düşünüyorum.

İyi Günler...

2469
2470
2473

Han Solo
02.Mart.2017, 12:48
maşallah güzel duruyor ..hayırlı satışlar

TKOFF59
02.Mart.2017, 13:17
maşallah güzel duruyor ..hayırlı satışlar

Teşekkürler...