PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Salihli den merhabalar

hunterWJ99
04.Mayýs.2017, 15:12
Üyeliğimin kabul görmesinden dolayı yönetici arkadaşlara teşekkür eder, tüm arkadaşlara selamlarımı sunarım.

yücesoy
04.Mayýs.2017, 16:45
Üyeliğimin kabul görmesinden dolayı yönetici arkadaşlara teşekkür eder, tüm arkadaşlara selamlarımı sunarım.

Aleyküm selam aramıza hoşgeldin

erolkan
04.Mayýs.2017, 18:22
HoÅŸgeldiniz

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
06.Mayýs.2017, 00:40
irfan hoşgeldin biraz kendinden ve oralardan bahsedersen çok seviniriz....

y-bsungur
06.Mayýs.2017, 00:57
HoÅŸ geldin Ä°rfan.

Keremuyr
06.Mayýs.2017, 13:34
hoÅŸgeldin Ä°rfan hocam,

WJ konu başlığı altında birçok soruna cevap bulabilir ya da sorunlarını yazabilirsin.
görüşmek üzere

hunterWJ99
07.Mayýs.2017, 11:00
Selamlar. İlk kez böyle bir araç aldım. Malum öğretmenlik. Ancak av, balık ve kamp sevdası nedeniyle defender araşına girdim. Sonunda kendimi 1999 model WJ alırken buldum. Ve en geniş jeep topluluğunun bu grupta olduğunu üyelerimizden Kenan bey sayesinde öğrendim. Manisa nın şirin bir ilçesi olan Salihli de ilkokul öğretmeniyim. Salihli Demirköprü Baraj Gölü, Kurşunlu Kaplıcaları, Sard Harabeleri, Bozdağ gezilip görülebilecek yerlerin başında gelir. 13-14 Mayıs geniş bir katılımla motosiklet grubu kamp için Adala Kasabasına geliyorlar mesela. Sıcak bir ortam için tekrar teşekkürler.

Han Solo
15.Mayýs.2017, 17:50
Selamlar. İlk kez böyle bir araç aldım. Malum öğretmenlik. Ancak av, balık ve kamp sevdası nedeniyle defender araşına girdim. Sonunda kendimi 1999 model WJ alırken buldum. Ve en geniş jeep topluluğunun bu grupta olduğunu üyelerimizden Kenan bey sayesinde öğrendim. Manisa nın şirin bir ilçesi olan Salihli de ilkokul öğretmeniyim. Salihli Demirköprü Baraj Gölü, Kurşunlu Kaplıcaları, Sard Harabeleri, Bozdağ gezilip görülebilecek yerlerin başında gelir. 13-14 Mayıs geniş bir katılımla motosiklet grubu kamp için Adala Kasabasına geliyorlar mesela. Sıcak bir ortam için tekrar teşekkürler.

irfan hocam kargo adresini verebilirsen sticker göndereyim sana renklendirelim aracı biraz ...lütfen gezdiğin kamp yaptığın yerlerden fotoğrafları bizimle paylaş gidemesek de görebilelim en azından