PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand cherokee zj klima yapısı

atmaca08
14.Haziran.2017, 15:40
Merhabalar klima kompresörüm arızalıydı cıkmasıyla sağlam olanla değiştirdik fakat yinede sogurma yapmadı araç içine gelen boru öncesi silindir şeklinde bir parça onu da değiştirdik fakat yine soğutma yok klima cihazında düşmesi gerekn basınc düşmyor radyatör ve borular hava ve su ile temizlendi fakat yineden bir yerde sıkıntı var tropidodada filtre tarzı birşey varmıdır klima ekranında err hatası veriyor klima radyatörünü değiştirsek çözlürmü acaba yoksa başka ne sorun olabilir

Han Solo
16.Haziran.2017, 00:47
gökhanbi bilgisayara bağlat aracı torpidoda filtre gibi birşey yok fan üflüyor mu klima radyatörü tıkalı olabilir kaçak yapıyor olabilir gaz seviyesi düşüyor mu klima gazı var mı araçta err yazması bi sıkıntı var demek

atmaca08
16.Haziran.2017, 01:45
Kacak vardı boruyu değiştik radyatör ve borular temizlendi basınc yapan derive denilen silindir parça yeniden aldık olmadı klima fanı ğflğyor kademeleri çalışıyor bilgisayara bağlatacak biri varmı sakaryada bilmiyoeum benim eşektrikci akrabada wow sniper var bütğn özellikleri açmıor sadece motor aksamı acıyor alcak basınc düşmüyor klima cihazında adam bir tüp bitirdi yinede açamadım bi yerde tıkanıyor gitmiyor

atmaca08
16.Haziran.2017, 01:49
Torpido içinde klima ile ilgili radyatör var mı yoksa önde ki radyatör mü var sadece

atmaca08
18.Haziran.2017, 03:35
Torpido ve öndeki radyatör tıkalı değil gaz dolu ama klima acınca err yazısı hala cıkıyor boru üstğndeki sensör çalılıyor drive denilen parçadaki sensör çalılşıyor tek çekimcem torpidodaki radyatörün dışı tozlu kirli olması ve yine torpido içğndeki sıcak soğuk ayırıcı ayrımıyor olabilir mi

Han Solo
18.Haziran.2017, 10:40
Torpido ve öndeki radyatör tıkalı değil gaz dolu ama klima acınca err yazısı hala cıkıyor boru üstğndeki sensör çalılıyor drive denilen parçadaki sensör çalılşıyor tek çekimcem torpidodaki radyatörün dışı tozlu kirli olması ve yine torpido içğndeki sıcak soğuk ayırıcı ayrımıyor olabilir mi

birşey diyemiyorum abi istanbula yolun düşerse bostanncıda çözersin bu sorunu sanırım