PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 98 zj direksiyon pompasi arizasi

GYRY
22.Eyll.2017, 12:47
98 Model ZJ için direksiyon pompası arızası yaşıyorum. Direksiyon park ederken çok ağır ve oldukça zor dönüyor. Tamiri öğrendiğim kadarı ile tavsiye edilmiyor. Marka olarak tavsiyeniz olursa sevinizim.
Mopar sanırım zor bulunuyormuş.Nerden temin edebilirim.Fiyatlar ne civarda?
selamlar.

mjz66
22.Eyll.2017, 14:25
98 Model ZJ için direksiyon pompası arızası yaşıyorum. Direksiyon park ederken çok ağır ve oldukça zor dönüyor. Tamiri öğrendiğim kadarı ile tavsiye edilmiyor. Marka olarak tavsiyeniz olursa sevinizim.
selamlar.
Güray; park ederken geri viteste ya da d konumunda döndürme, boşta daha rahat döner...iyice ağırlaştıysa yakında patlar dikkat et! tamirini yapan var, yakın arkadaşımdır ve Türkiyenin en iyi, efsane jeep servislerindendir👍 2010 yılında yaptı benimkini, hala tabanca gibi çalışıyor. 05324568561 ararsan hallederiz özelden

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GYRY
22.Eyll.2017, 16:04
aynen durum bu abi. Ararım seni.

resulözuçan
22.Eyll.2017, 16:22
Malesef aynı sorun bende de var bana alt pompa yani kutu arızalı dediler amerika'dan getirttim taktılar üst pompa arızalı dediler şimdi o geliyor amerikadan bakalım başka bahane bulacaklar mı. Kendine usta diyen adamlar yüzünden arabayı satacağım az kaldı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Excalibur
26.Eyll.2017, 00:39
selamlar.

http://www.geze-gen.com/showthread.php/1474-ZJ-D%C4%B0REKS%C4%B0YON-ALT-%C3%9CST-kutu-%28%C5%9Eans%C4%B1z-Ser%C3%BCvenler-Dizis%29

Benim başıma gelenleri okuyunuz sabır taşı olsa çatlardı. Diyeceğim Levent arkadaşımız epey şanslı paylaştığı telefon numarasını kayıt ettim. İşin ehlisini bulmak başlı başına büyük şans. Bostancı da süper bir serviste defalarca kutu ve pompa tamiri yaptırsam da bu iş gözüktüğü gibi değil. Pompa ve kutu birlikte değişmesi ve sıfır takılmasını acı tecrübelerle yaşadım. Dikkat edin yurt dışından sıfır diye satılan revizyonlu sıfır kutular var.