PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda teknik sorunlar var

DEŞİFRE
07.Ekim.2017, 23:56
Merhaba arkadaşlar, forumda bazı teknik sorunlar yaşıyorum. mesela mesajlarım iki kere çıkıyor. (son yazdığım mesajlara bakıp görebilirsiniz)

ayrıca yeni mesajlara tıkladığımda başlıkların yarısı gözükmüyor. örnek resim:https://i.hizliresim.com/Oy7lWP.png

win7 - firefox - 1360x768

- - - Mesaj Birleştirme - - -

hımm bak maşlık açınca 1 kere çıktı şimdi. ama bakın bu mesaj 2 kere çıkıcak. (birleştirildi yazıcak, ben birleştirmiyorum, otomatik birleştiriyor)

hımm bak maşlık açınca 1 kere çıktı şimdi. ama bakın bu mesaj 2 kere çıkıcak. (birleştirildi yazıcak, ben birleştirmiyorum, otomatik birleştiriyor)

Han Solo
08.Ekim.2017, 12:57
yarısı gözükmemesi tarayıcınnın punto büyüklüğünden kaynaklı olsa gerek bende böyle birşey yok. mesajların 2 kere çıkması da gönder butonuna 2 kere basınca oluyor bende bu tarz sorunlar yok deniz

Alikenan
08.Ekim.2017, 15:32
bende de herhangi bir sorun mevcut değil

DEŞİFRE
08.Ekim.2017, 16:19
yarısı gözükmemesi tarayıcınnın punto büyüklüğünden kaynaklı olsa gerek bende böyle birşey yok. mesajların 2 kere çıkması da gönder butonuna 2 kere basınca oluyor bende bu tarz sorunlar yok deniz

valal başkan chrome'da da denedim o da aynı. diğer sorunda aynı bir kere basmama rağmen iki mesaj gönderiyor.

ya bu vbulletin'lerin yeni sürümlerini hiç sevemedim zaten. 3'ten sonra bozdu iyice.

valal başkan chrome'da da denedim o da aynı. diğer sorunda aynı bir kere basmama rağmen iki mesaj gönderiyor.

ya bu vbulletin'lerin yeni sürümlerini hiç sevemedim zaten. 3'ten sonra bozdu iyice.