PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5.2 ZJ Direksiyon Kutusu ve Rot Kolları

Ä°braym
20.Þubat.2018, 17:06
Merhabalar, 5.2 zj aracımı muayene götürdüm fakat direksiyon kutusundaki boşluktan ve rot kollarından dolayı geçmedi, Bu problemi çözmek için İstanbul Avrupa yakasında bi ustaya ihtiyacım var. Acaba nekadar bi masraf çıkarır daha önce tecrübesi olan abiler yardımcı olursa çok sevinirim, 1 ay içerisinde tekrar muayene götürdüğüm takdirde tekrar muayene parası ödememek için biran önce yaptırmam gerekiyor.

Han Solo
20.Þubat.2018, 20:52
avrupa yakasında birkaç servis var ancak site kuralları gereği usta servis önerisi yapmıyoruz buradan üzgünüm. direksiyon kutusundaki boşluk kutu revizyona giderse 600-700 yazar rot kolları tanesi 200 gibidir sanırım. rotbaşları 80-100 işçilik kdv gibi...

Ä°braym
21.Þubat.2018, 15:05
Mert abi artık şu eksiklikleri giderip satıcam zaten, peşinde koşamıyorum artık aracın. İkitelli oto sanayide baktırıcam büyük ihtimalle şu direksiyon boşluğuyla rot kollarını halletmem lazım

Han Solo
21.Þubat.2018, 15:14
Mert abi artık şu eksiklikleri giderip satıcam zaten, peşinde koşamıyorum artık aracın. İkitelli oto sanayide baktırıcam büyük ihtimalle şu direksiyon boşluğuyla rot kollarını halletmem lazım

ikitelli bağcılar güngören sanayide 5. ada mı 5. sokak mı ne var orda elinde hazır parçası olan bi servis.

Ä°braym
22.Þubat.2018, 01:42
tamamdır Mert abi sağolasın

Keremuyr
22.Þubat.2018, 11:00
bağcılar güngören den uzak durmanı tavsiye ederim..

Ä°braym
24.Þubat.2018, 22:49
bağcılar güngören den uzak durmanı tavsiye ederim..

neden ? nasıl bi sorunla karşılaştınız

Keremuyr
26.Þubat.2018, 10:38
fiyat, hizmet ve doğruluk konusunda diye kısaca özet geçeyim..
her iki yer için de.

Ä°braym
27.Þubat.2018, 23:33
fiyat, hizmet ve doğruluk konusunda diye kısaca özet geçeyim..
her iki yer için de.

anladım teşekkür ederim, usta konusunda hala sıkıntı yaşıyorum malesef

Keremuyr
28.Þubat.2018, 10:05
anladım teşekkür ederim, usta konusunda hala sıkıntı yaşıyorum malesef

özelden mesaj attım

Ä°braym
28.Þubat.2018, 19:39
kontrol ettim ama bana mesaj gelmemiÅŸ

GYRY
02.Mart.2018, 13:32
ikitelli bağcılar güngören sanayide 5. ada mı 5. sokak mı ne var orda elinde hazır parçası olan bi servis.

Mert üstad doğru söylüyor.Tavsiye üzerine gittiğim ve Son 5 yılı aşkın süredir buradaki servisten son derece memnun kaldım. Dürüst ve işin ehli bir ustadır.Parça ve fiyat konusunda son derece güvenilir olduğunu söyleyebilirim.