PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Offroad üzerine eğitim notları

streetfire
19.Mart.2014, 17:17
Merhaba arkadaşlar. Sitemize yeni üye oldum. Offroad üzerine bir zamanlar indirdiğim ve harika dökümanların bulunduğu, 72 sayfalık bir kitapcığı paylaşıyorum.

Benim çok işime yarıyor.

İstanbul Park'da sürüş eğitmeniyim. Her türlü sürüş üzerine konuyu araştırır okur ve tartışırım. Benim işim bu.

Umarım faydası olur.

http://s3.dosya.tc/server20/F1DqFe/offroad.zip.html

Kasif
19.Mart.2014, 17:24
Tesekkurler Yalin aramizda olman sevindirici.

serkan.duran
19.Mart.2014, 17:27
Hoş geldiniz, dosya için ayrıca teşekkürler, biraz göz ucu ile baktım, geniş bir zamanda okuyacağım.

streetfire
19.Mart.2014, 17:28
Teşekkür ederim...

monster
19.Mart.2014, 17:34
eski ama cok super teknikler var,gunumuz teknolojisinde bir suru yenilik var,ama cok yararli bilgiler iceriyor,guzel bi paylasim

anarchist
19.Mart.2014, 17:52
Teşekkürler Yalın,
Aramıza hoşgeldin.Biraz işinden bahseder misin?
Ne tür araçlarla eğitim veriyorsunuz? Hangi bilgileri içeriyor, kaç gün sürüyor gibi..

akiva
19.Mart.2014, 18:12
Hoşgeldin Yalın.
Dökümanlar için teşekkürler.
Sakin bir zamanda detaylı okuyacağım.

Maverick
19.Mart.2014, 18:21
Hoşgeldiniz Yalın Bey.

İstanbul Park'da ne tür sürüş üzerine eğitim veriyorsunuz?

Han Solo
19.Mart.2014, 18:26
yalın hoşgeldin...bizde sürücü bol da eğitimleri yok genelde tapagaz :)yontulmamız lazım biraz iyi olur

Umami
19.Mart.2014, 19:52
Hoşgeldin Yalın. Bizim araçlarla İstanbul Parka eğitim amaçlı girebilir miyiz? :)

streetfire
19.Mart.2014, 19:52
Merhaba. İstanbul PArk'ta bir Sürüş Akademi'si kurdu. Burada Güvenli Sürüş Eğitimi, Performans Sürüş Eğitimi, Off Road Eğitimi, başka Caterham'larla karıştırmanız gereken, Caterham SuperSport (550 Kilo 170 HP) ile pistte performans sürüş eğitimi (Diğer araçlarla yani Supersportlarla da eğitim verilebiliyor) ve Time Experience denilen zamana karşı yarışma (Genelde ekip halinde eğlence) gibi bir çok eğitimimiz var.

Zaten isterseniz internet sitemize de vereyim oradan da genel bilgilere ulaşabilirsiniz.

www.intercityakademi.com

streetfire
19.Mart.2014, 19:56
Hoşgeldin Yalın. Bizim araçlarla İstanbul Parka eğitim amaçlı girebilir miyiz? :)

Tabii ki... Zaten bunun için oradayız. 7 Kişilik bir ekibiz.

streetfire
19.Mart.2014, 19:57
yalın hoşgeldin...bizde sürücü bol da eğitimleri yok genelde tapagaz :)yontulmamız lazım biraz iyi olur

Biliyor musunuz? Aslında fark etmiyoruz. İnanmak istemiyoruz olabileceklere... Biz de olabilecekleri konuşup paylaşıyoruz beraber.

Umami
19.Mart.2014, 20:00
Time Experience denilen zamana karşı yarışma (Genelde ekip halinde eğlence) gibi bir çok eğitimimiz var.

Grup indirimi, reklam indirimi gibi bir çeşitli indirim imkanlarımız olacağını tahmin ediyorum. Go-kart gibi ilkel şeyler yerine 170HP'lik performante olayı çok tahrik edici.

Sayın başkanım, detaylar konusunda anlaşacağınızı umarım.
Saygılar

streetfire
19.Mart.2014, 20:05
Grup indirimi, reklam indirimi gibi bir çeşitli indirim imkanlarımız olacağını tahmin ediyorum. Go-kart gibi ilkel şeyler yerine 170HP'lik performante olayı çok tahrik edici.

Sayın başkanım, detaylar konusunda anlaşacağınızı umarım.
Saygılar

Tabii ki bu pazarlama ile ilgili bir konu ben bir şey diyemem :)

Maverick
19.Mart.2014, 20:30
Benim cok yakin bir agabeyim de Surus Akademisi ni sahibi. Onlarda ileri surus teknikleri dersi veriyorlar bircok resmi ve ozel kuruma.

anarchist
19.Mart.2014, 21:16
Off road eğitimini kim veriyor acaba?

Kasif
20.Mart.2014, 01:12
Benden once sormussun Tahsin bende ilk onu sorcaktim:)