PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geze-gen'leri Tanıyalım... :)

Sayfa : [1] 2

Poseidon
01.Nisan.2014, 22:17
Sitemiz uçup gitmeden önce; çok güzel bir konu başlığımız vardı : "Geze-gen'deki İlk Mesajınız"
Çok uzun olmasa da, şöyle bir kaç cümle ile kendimizi tanıtıyor; kuru:) bir "merhaba-ben geldim" yetinmeden; kendimiz hakkında bir kaç cümle ediyorduk.
150 civarında arkadaşımız, kendileri ile ilgili kısa bir tanışma; özet bir tanıtım yapmışlardı.
Ne yazık ki, "elimizde olduğu halde" engelleyemediğimiz nedenlerle; hem tanıtım mesajlarınıza hem de diğer yazdıklarınıza sahip çıkamadık.
Bu değerli bilgi hazinesinin ve emeğinizin kaybından sorumlu olan herkes adına özür dileriz.
.../..

Eveeeet... Yine güzel bir tanışma kataloğumuz olabilir...
Sadece birazzzcık sabır...

Hadi kendinizi tanıtın güzel gezegen'ler...

Poseidon
01.Nisan.2014, 22:19
Poseidon ...

"Han Solo ve Beatrix" yazmadan, elim gitmez kaleme... :)

Han Solo
02.Nisan.2014, 18:00
ehliyet almadan direksiyon başına geçtiğim yıllardan beri aracın yağına bile bakmayı bilmezken 4 yıl önce ilk defa 4x4 arac aldım sonrasını düşünmeden. bırak bu siteden etrafımda 4x4 kullanan tanıdığım kimse bile yoktu ne olabilir ki işte 2 yerine 4 teker dönüyor diye düşünüyordum. sonra herşey önşaftın titremesiyle başladı big bang gibi. titreyenin ön şaftın olduğunu bile bilmezken o site bu site cherokee titreme anahtar kelimeleriyle aramalar yapmaya başladım. tabi o ara sanayiye gittim geldim ustanın biri biraz öptü yanaklarımdan şaftı söktü taktı 3 kere yaptı bu işi ama olmadı. sonra birgün baktım facebooktan bir mesaj geldi ''senin probleminin çözümü burada '' diye bir link veriyordu. kim bu adam be dedim baktım meğer chrysler mühendislerinin yıllardır peşinde olduğu beatrix takma adlı ergun erakmanmış. sanal olarak tanıştıktan sonra yolumun üstünde geçerken bir bakayım dedim beylikdüzü sanayide ben ergun bey falan derken biri daha geldi onun da derdi varmış zj ile ilgili merhaba ben ejder dedi . ondan sonra ejder bey mert bey ergun bey devam etti.
bana 2'' get yeter dediğim zamanlardı ne işim olur offroadla araziyle diyordum. Büyük konuşmamak lazımmış. kaporta harita gibi oldu arabanın orası burası ayrı oynuyor. kendi başıma aks değiştirip balata sökebilirim şaft söküp tamire götürebilirim hatta arazi şanzımanını bile indirmişliğim oldu. resmen 4 yıllık bi eğitimden geçtim hala eğitiliyorum gibi geliyor. ama hepsinden öte ve güzel olanı tanıdığım insanların %99 u hayatımın sonuna kadar etrafımda görmek istediğim birlikte olmak istediğim ve birlikte olmaktan hep aynı arabaları konuşsak bile sıkılamadığım insanlar. eski arkadaşlarımla bile neredeyse görüşmez oldum. evin içinde kapı kaplamasından yedek araç teybine kızaktan bisiklete çadırdan uyku tulumuna önceki hayatımda hiç ihtimal vermedğim malzemelerle dolup taştı. evet bizi offroad biraraya getirmiş olabilir ama herşey offroad değil anlasana. ha bide tutup bunca yıldır işin içinde benden onlarca kat tecrübeli olanlar kalkıp bana başkansın sen dediler. hobaaa dedim nerden çıktı o.bir başkanlık eksikti onu da sindirdik allaha şükür. güzel yoldayız sonuna kadar devam burada olmaktan son derece mutluyum

Explorer-En
02.Nisan.2014, 22:12
Poseidon ...

"Han Solo ve Beatrix" yazmadan, elim gitmez kaleme... :)

Moderatörler ve kıdemliler yazmadan , elim gitmez kaleme... :D

Bu arada başkanım çok güzel yazmışsın.Dört yıla çok şaşırdım.Sanki doğuştan bu alemlerde gibisin... :)

Poseidon
02.Nisan.2014, 23:10
Beatrix'in yazacagi yok.... buyugumuzdur. Once o yazsin dedik ama nerdeeee:)

Hadi bende sirami savayim....

Geçmişe ve geçmişte yaşanan anılara haksızlık yapmamak lazım... Bu anıları istisna tutarak yazıyorum Çünkü geriye bakıldığında 36. yaşımın son aylarına kadar iyi, güzel ve her zaman özel kalacak anlarım oldu.

Fakat bugüne kadar biriktirdiğim her şey ve tüm değerlerle birlikte, fotoğrafa bir bütün olarak bakıldığında;hayatımın son 4 - 5 yılını, öncesinde yaşanan ve geride bıraktığım 36 yıla değişmem.

Sosyal vs. çalışmalarla, avukatlık mesleği ile yoğunlaştırılmış sıkıcı bir hayatın ardından;
2009 yılı sonlarında yakın bir dostun ani vefatıyla başlayan, önce kendini kendine ve sevdiğin her şeye adama fikri; bugün için genel olarak mutlu bir hayatı hediye etti bana...
Tabi ki dediğim kendinden, başka diğer herşeyi umursamama değil... Sadece yaşadığımız zor kent İstanbul'da, daha mutlu olabilmek için öncelikleri yeniden sıralama diyebiliriz.

Önce bir sorgulama, ardından sigarayı bırakma, scuba dalış denemelerine başlama, mümkün olduğunca değişik yerlere gitmeler ve ayaklarına karasular ininceye kadar gezmeler...

20 yıllık arkadaşım Okans'ın vesilesiyle 2010 Mart sayında Gayasis adını taktığım 1998 Grand Cheroke 5.9'la, offroad forumlarıyda ve sizlerle tanışmam, yeni hayat çizgimi ve diğer her şeyi yerli yerine oturttu.

Ne gariptir ki; daha önce hafta içi yetişmeyen ve tüm hafta sonunu bloke eden işler “sayısında bir azalma olmadığı halde” şimdi akşama veya yarına bile kalmıyor.

Önceden, tartışmasız geçen bir günüm dahi yokken; şimdi neredeyse erdim mübarek. :)

Ailem, oğullarım, köpeğim, sayıları oldukça azalan ve niteliği artan dostlarımla birlikte oldukça mutluyum...

Bunların çoğunun bugün birer geze-gen olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Beatrix
03.Nisan.2014, 07:38
Çekimler için Amerika'ya uçuyorum..., biraz sabır :)

Önden buyrun.... :)

Poseidon
03.Nisan.2014, 13:34
Çekimler için Amerika'ya uçuyorum..., biraz sabır :)

Önden buyrun.... :)

Oooy oy ... :) fena bir şey geliyor belli ki:)

Kanuni
03.Nisan.2014, 13:48
ben de savayım sıramı bari :::::)

4*4 merakım 30'lu yaşların başında başladı...bir arkadaşımın o dönemde aldığı vx100'e binip bursaya gidip gelince kanımdaki hareketlenme birden beynime kıvılcım çaktırdı :D .....
34 yaşımda kıytırık captiva ile ilk suv ve 4*4 maceram başladı...tabii asfalt ve kamplarda....derken hepinizin şuursuz dediği adam hayatının en şuurlu işini yaparak beni off-road denen belaya bulaştırdı....
2,5 yıldır keyifle yaptığım bu uğraşı artık yarışlarda devam ettirmek istiyorum..tosfed trial ve isoff trial kupalarında elimizden geldiğince fuat ile beraber geze-geni temsil edeceğiz....
bizi izlemeye devam edin ..

MUHTEŞEM26
03.Nisan.2014, 16:18
merhaba ben sizlere yol olarak biraz uzaktayım tüm arayan DOST larıma bir telefon kadar yakınım bir televizyon programı seyrettim hayatım karardı ben de bir 4x4 almalı ve böyle dağlarda gezmeliyim dedim 2010 yılında bir 5.2 aldım sonra araştırmalar başladı bu araç ne yer ne içer hastalanırsa doktoru kimdir ama ben biraz daha soft geziler yapmayı seviyorum bir çoğunuzla yüz yüze gelmedim ama bir alo dediğimde veya bir mesaj bıraktığımda bir çok cevap geldi bana b,r gün umarım bir mangal başında yada bir çamur havuzu içinde birlikte oluruz bu büyük ve geniş aileyi seviyorum sağlıcakla kalın

BOSCH
03.Nisan.2014, 16:30
E hadi ben de yazayım;
Aslında Amerikan'cıyım, askere gidene kadar da bu devam etti, askerde CJ ile tanışınca dünyam değişti ve gelir gelmez Tuzla'dan sıfır bir CJ aldım, bir arkadaşım aracı parçalayana kadar devam etti(belki o zamanlar böyle gruplar ve internet olsaydı farklı olurdu) sonrasında nedense binek araçlara yöneldim tekrar...Şu anda bir Nissan X-Trail im var bana şimdilik yeten, ama X-Trail'imi ayrı seviyorum çünkü o nun sayesinde sizler gibi arkadaşlar kardeşler dostlar kazandım iyi ki sizleri tanımışım teşekkürler Geze-Gen

Marduk
03.Nisan.2014, 22:00
Ben 2009 dan beri arazi araci kullaniyorum. Bu merakim kücüklüğümde gördüğüm CJ ler ile baslamisti...Doga sevgimiz hep var...Dogada olmaktan keyif aliyorum...bu gezegeni de cok seviyorum :)

Explorer-En
04.Nisan.2014, 00:15
Durun ilk sayfadan parsel kapayım... :) Benim geze-gen ailesi ile tanışmazdan evvel, Mert Başkan'la tanışıklığım vardı.Üniversite mezunlar derneğimizin de başkanı kendisi...4X4 Navara alınca (uslu arazi arabası),kendisine danışırken bu güzel ortamla tanıştım. Forumumuzun fırtınalara ve server sürprizlerine dayanıklı bir ruh taşıdığına, yaşayarak şahit oldum. Paçalarım kuru olsa da, gözlerim çamurda... Teşekkürler geze-gen... :D

flash99
04.Nisan.2014, 23:24
Ben 4x4 araçlara meraklı olmama rağmen 2012 ye kadar bir türlü edinemedim zira başka bir hastalığım vardı oda motosiklet ne zaman 2011 yılı sonlarında ciddi bir kaza geçirip ölümlerden dönünce motordan aldığım zevki bana tattıracak 4x4 olayına girdim ve ilk olarak çıktığı günden beri hasta olduğum kj ' yi aldım cherokee 'nin 2. ve 3. nesillerini çok beyeniyorum takribi 5-6 aydır anadolu grubunun haftalık çarşamba toplantılarına zevkle katılmaktayım tek sıkıntı avrupa gurubunu fazla tanımıyorum inşallah önümüzdeki zamanlarda oda gerçekleşir iyiki varsınız iyiki sizleri tanımışım.

01TV661
06.Nisan.2014, 00:43
Benden sizlere merhaba deyip dün kendime aldığım hediye yi bugün sabah kaltığım da 19 mayıs 2014 civarı doğacak olan oğluma hediye verdim. Büyüsünde koca oğlan olsun diye ona bir koca oğlan hediye ettim şimdiden.
Şimdilik makam söförü olacağız ama ne yapalım. 18 yıl bekleriz yan koltuk için.

Explorer-En
07.Nisan.2014, 22:23
Hayırlı olsun Mustafa...Delikanlının ana babalı ve sağlıklı büyümesini dilerim.Güzel ve anlamlı bir doğum günü olacak gibi... :)

01TV661
07.Nisan.2014, 22:47
Hayırlı olsun Mustafa...Delikanlının ana babalı ve sağlıklı büyümesini dilerim.Güzel ve anlamlı bir doğum günü olacak gibi... :)

Teşekkür ederim heyecanla bekliyoruz...

GC2013
22.Nisan.2014, 22:18
Herkese merhaba,

4.7 wj sahibiyim, sahip olduğum ilk araba, 35 yaşında edinebildim, anne baba kardeş derken, ancak işte.Gençliğimin hayaliydi bu araç, olumsuzluklarını görmezden gelerek aldım. Hem hayalimi gerçekleştirdim hem de bir evlat edinmiş oldum. Hergün onunla ilgili bir araştırma yaparken buluyorum kendimi nette. Az önce kapalı kutu hava filtresi sipariş ettim. Meslek gereği hafta sonu kavramım yok, olsun, hafta içi şehir dışı ve doğaya yakın yerler daha sakin oluyor, canavarı alıp geziyorum fırsat buldukça. Off-road çamuru derseniz, henüz bulaşmadı, belki bir gün, şimdilik bisiklet çamuruyla idare ediyorum, biraz da yelkencilik var, hep kara olmaz dedik denizde bulduk kendimizi, Egenin mavi sularında. Forumu yine bir konuda araştırma yaparken keşfettim. WJ kullanıcıları ile ilgili açılan bölümdeki samimi sohbeti görünce üye olmaya karar verdim. Öğreneceğim daha çok şey var, sanırım 4x4 sonrası başka bir araca binemem artık, zaten 1.90 boy var, her arabaya da sığmıyorum. Aracımı keşfetmeye çalışıyorum, mümkün oldukça arızalarını kendim tamir etmeye özen gösteriyorum, zaten memleketteki ustaların ya beceriksizliği ya da sizi kazıklamaya çalışan davranışları ile sizi bu yola itiyor.Selamlar, saygılar....

akiva
22.Nisan.2014, 23:36
Hoşgeldiniz.Sizi daha iyi tanıyabilmek adına kendinizi birazcık daha tanıtırmısınız.Keyifli forumlar dilerim.

Han Solo
23.Nisan.2014, 01:54
serkan hoşgeldin. iyi eğlenceler dilerim. 4x4 den sonra başka araç kullanmak zor geliyor bu konuda haklısın. hele ki 4.7...senden ricamız avatar fotoğrafını yüzünü cepheden gören bir fotoğrafla değiştirebilirmisin site kurallarımız gereği avatarlara araç vb foto koymuyoruz. keyifli forumlar dilerim.

Beatrix
23.Nisan.2014, 07:33
Serkan merhaba, aramıza hoş geldin, burayı seveceğinden eminiz..., site kurallarımız gereği 1.90' ı geçen boyları almıyoruz..., neyse yırttın... :)

Keyifli paylaşımlar... :)

GC2013
23.Nisan.2014, 09:30
Sıcak bir karşılama için herkese teşekkür ederim.Herkese keyifli forumlar.

Maverick
23.Nisan.2014, 10:37
Herkese merhaba,

4.7 wj sahibiyim, sahip olduğum ilk araba, 35 yaşında edinebildim, anne baba kardeş derken, ancak işte.Gençliğimin hayaliydi bu araç, olumsuzluklarını görmezden gelerek aldım. Hem hayalimi gerçekleştirdim hem de bir evlat edinmiş oldum. Hergün onunla ilgili bir araştırma yaparken buluyorum kendimi nette. Az önce kapalı kutu hava filtresi sipariş ettim. Meslek gereği hafta sonu kavramım yok, olsun, hafta içi şehir dışı ve doğaya yakın yerler daha sakin oluyor, canavarı alıp geziyorum fırsat buldukça. Off-road çamuru derseniz, henüz bulaşmadı, belki bir gün, şimdilik bisiklet çamuruyla idare ediyorum, biraz da yelkencilik var, hep kara olmaz dedik denizde bulduk kendimizi, Egenin mavi sularında. Forumu yine bir konuda araştırma yaparken keşfettim. WJ kullanıcıları ile ilgili açılan bölümdeki samimi sohbeti görünce üye olmaya karar verdim. Öğreneceğim daha çok şey var, sanırım 4x4 sonrası başka bir araca binemem artık, zaten 1.90 boy var, her arabaya da sığmıyorum. Aracımı keşfetmeye çalışıyorum, mümkün oldukça arızalarını kendim tamir etmeye özen gösteriyorum, zaten memleketteki ustaların ya beceriksizliği ya da sizi kazıklamaya çalışan davranışları ile sizi bu yola itiyor.Selamlar, saygılar....

Ahanda tam benim gibi biri buldum :)

Hoşgeldin hocam. Ben de 3.5 ay önce 99'dan beri hayalim olan bu canavara kavuştum. Biraz geç oldu, güç oldu ama oldu :)

3.5 aydır ben de oyuncak gibi oynadım arabamla. Amatörce orasını burasını söktüm, yeniledim, temizledim, modifiye yaptım ama asfalt için.

Sana da aracını yenilemen, görsel olarak daha iyi hale getirmen konusunda yardımcı olmak isterim. Sende de bendeki arızayı gördüm çünkü :)

Aracın ayrıntılı fotoğraflarını buraya bekliyoruz. http://www.geze-gen.com/showthread.php/48-%C4%B0%C5%9Fte-benim-arazi-arac%C4%B1m

GC2013
23.Nisan.2014, 21:58
Hoşbulduk tekrardan. Biz de arıza eksik olmaz. ya arabada ya ben de:)

Beatrix
24.Nisan.2014, 23:43
Ahanda tam benim gibi biri buldum :)

Hoşgeldin hocam. Ben de 3.5 ay önce 99'dan beri hayalim olan bu canavara kavuştum. Biraz geç oldu, güç oldu ama oldu :)

3.5 aydır ben de oyuncak gibi oynadım arabamla. Amatörce orasını burasını söktüm, yeniledim, temizledim, modifiye yaptım ama asfalt için.

Sana da aracını yenilemen, görsel olarak daha iyi hale getirmen konusunda yardımcı olmak isterim. Sende de bendeki arızayı gördüm çünkü :)

Aracın ayrıntılı fotoğraflarını buraya bekliyoruz. http://www.geze-gen.com/showthread.php/48-%C4%B0%C5%9Fte-benim-arazi-arac%C4%B1m

http://www.geze-gen.com/showthread.php/78-Jeep-Grand-Cherokee-WJ-Kullan%C4%B1c%C4%B1lar%C4%B1-Buraya başlığını ; " arızalar buraya " diye değiştirsek mi acaba ? :)

Maverick
25.Nisan.2014, 01:17
http://www.geze-gen.com/showthread.php/78-Jeep-Grand-Cherokee-WJ-Kullan%C4%B1c%C4%B1lar%C4%B1-Buraya başlığını ; " arızalar buraya " diye değiştirsek mi acaba ? :)

Hahaha, abi sesli güldüm pc başında.

Salih Abi çarşamba günü dedi bana, "Sen mimlisin olum, açtığın başlıktan gına geldi." :))))

GC2013
25.Nisan.2014, 12:46

Ya da biz iki kişi ayrı başlık açıp oradan yazışalım:)

blueside
25.Nisan.2014, 16:27
herkese tekrar selam diğer siteden buraya yöneldik hayırlısı olsun dileği ile... Adım Faruk 5.2 zj sahibiyim. İzmir de yaşıyorum. 97 model ilk sahibiyim o zamanlardan arabanın duruş tarzına hastaydım aldırdım. babam sağ olsun :) ama arazi falan hak getire çok nadir toprak yola girmişliğim vardı :) son 3-4 yıldır bir kaç arkadaş İzmir de buluşup dağ bayır denedik zevk verdi şimdi hafta sonları fırsat buldukça kaçıyorum ailemle büyük zevk alıyoruz ama malum İzmir İstanbul gibi değil fazla birlik sağlayamadık İzmir de araba alan arkadaşlar arabayı alıyorlar almasına da 3, 4 ay sonra bir haber bakmışız satmış :) diğer alan arkadaşlarda abi çok yakıyor birde dağ bayır girip masraf çıkmasın diyenlerde var. Bazen yalnız bazen 2 araç bir şeyler yapıyoruz kendi kendimize :( İnşallah çoğalırız da geziler düzenler duruma geliriz. Araba konusunda titizim ve çoğu problemi kendim yapmaya çalışırım. Az çok bilgim var bilgim olmayan konularda da diğer sitede cevap bulmuştum teşekkürler... İzmir de zj sahibi herkes arayabilir elimden geldiğince yardımcı olurum olmuşluğum vardır :) Sitede tanışıp gezilere gittiğim ve ailece görüşmeye başladığım iyi bir arkadaşımda oldu. Herkese iyi forumlar ve İzmir lileri bekliyorum...

Han Solo
25.Nisan.2014, 16:31
herkese tekrar selam diğer siteden buraya yöneldik hayırlısı olsun dileği ile... Adım Faruk 5.2 zj sahibiyim. İzmir de yaşıyorum. 97 model ilk sahibiyim o zamanlardan arabanın duruş tarzına hastaydım aldırdım. babam sağ olsun :) ama arazi falan hak getire çok nadir toprak yola girmişliğim vardı :) son 3-4 yıldır bir kaç arkadaş İzmir de buluşup dağ bayır denedik zevk verdi şimdi hafta sonları fırsat buldukça kaçıyorum ailemle büyük zevk alıyoruz ama malum İzmir İstanbul gibi değil fazla birlik sağlayamadık İzmir de araba alan arkadaşlar arabayı alıyorlar almasına da 3, 4 ay sonra bir haber bakmışız satmış :) diğer alan arkadaşlarda abi çok yakıyor birde dağ bayır girip masraf çıkmasın diyenlerde var. Bazen yalnız bazen 2 araç bir şeyler yapıyoruz kendi kendimize :( İnşallah çoğalırız da geziler düzenler duruma geliriz. Araba konusunda titizim ve çoğu problemi kendim yapmaya çalışırım. Az çok bilgim var bilgim olmayan konularda da diğer sitede cevap bulmuştum teşekkürler... İzmir de zj sahibi herkes arayabilir elimden geldiğince yardımcı olurum olmuşluğum vardır :) Sitede tanışıp gezilere gittiğim ve ailece görüşmeye başladığım iyi bir arkadaşımda oldu. Herkese iyi forumlar ve İzmir lileri bekliyorum...

faruk tekrar hoşgeldin. ısrarla zj devam diyorsun yani :) izmirden 1-2 kişi var inşallah irtibatınız olacaktır. Serkan yeni katıldı aramıza izmirden. bir de avatar fotonu ekleyebilirsen çok iyi olur. yüzünü cepheden gören bir foto olması yeterli abi

blueside
25.Nisan.2014, 16:48
Serkan hoş geldin aramıza. Bana ulaşa bilirsin araç sorunları için. Bu araçlar 17 yııla tecrübe sabittir tabi yeni bilmediğimiz abilerimizden öğrendiklerimiz oluyor, elimden geldiğince yardımcı olurum.

blueside
25.Nisan.2014, 16:53
faruk tekrar hoşgeldin. ısrarla zj devam diyorsun yani :) izmirden 1-2 kişi var inşallah irtibatınız olacaktır. Serkan yeni katıldı aramıza izmirden. bir de avatar fotonu ekleyebilirsen çok iyi olur. yüzünü cepheden gören bir foto olması yeterli abi

Saol Mert Başkan zj devam sorma hanımda bulaştı inmek bilmiyor üstünden ya bana da al yada bana ver dedi arabayı da üstüne aldı bize hafta sonları kaldı :) Ama mutluyum arabamla 17 yıldır arabayı park edip dönüp uzak dan bakmadan eve girmişliğim yoktur. :)

Kanuni
25.Nisan.2014, 18:38
yeni gelen ama aslında eski olan arkadaşlara keyifli forumlar diliyorum

suursuz5.9
25.Nisan.2014, 19:40
Nasıl anlatsam ki kendimi kendi halinde sessiz sakin birisiyim (BİTTİ)

Maverick
25.Nisan.2014, 20:40
herkese tekrar selam Herkese iyi forumlar ve İzmir lileri bekliyorum...

Hoşgeldiniz.

GC2013
26.Nisan.2014, 01:40
Serkan hoş geldin aramıza. Bana ulaşa bilirsin araç sorunları için. Bu araçlar 17 yııla tecrübe sabittir tabi yeni bilmediğimiz abilerimizden öğrendiklerimiz oluyor, elimden geldiğince yardımcı olurum.

Hosbulduk tesekkur ederim. En kisa zamanda bulusmak umidiyle. Simdilik Hatay tarafindayim, ev tasimasini muteakip bulusma ayarlariz kismetse.

jan
26.Nisan.2014, 02:02
Herkese selamlar aranızda yeniyim inşallah en kısa zamanda sizlerle güzel aktivitelerde görüşürüz biraz kendimden bahsediyim

Adım Can Pektaş 82 Ankaralıyım İstanbul da üniversiteyi okudum, Yeditepe iletişim fakültesinden mezunum. Şuan Ankara dayım 97 Grand Cherokee kullanıyorum, özel bir kuruluşda çalışıyorum.Ergün abi Beatrix zaten tanımayan yoktur resmi olarak tanışamadık ama forumlarda olsun hep karşılaşdığım kişi ve kişilerde burda da güzel bir çevre ile karşılaşacağımı zannediyorum görüşmek üzere teşekkürler

Han Solo
26.Nisan.2014, 02:08
Herkese selamlar aranızda yeniyim inşallah en kısa zamanda sizlerle güzel aktivitelerde görüşürüz biraz kendimden bahsediyim

Adım Can Pektaş 82 Ankaralıyım İstanbul da üniversiteyi okudum, Yeditepe iletişim fakültesinden mezunum. Şuan Ankara dayım 97 Grand Cherokee kullanıyorum, özel bir kuruluşda çalışıyorum.Ergün abi Beatrix zaten tanımayan yoktur resmi olarak tanışamadık ama forumlarda olsun hep karşılaşdığım kişi ve kişilerde burda da güzel bir çevre ile karşılaşacağımı zannediyorum görüşmek üzere teşekkürler

can hoşgeldin doğru noktaya parmak bastın. Ankaralı arkadaşların çoğalması güzel.araç standart mı yaptın mı birşeyler. Bir de senden ricamız avatar fotosunda araç resmi kullanmıyoruz herkes yüzünün iyi kötü görünebileceği bir fotoğraf kullanıyor müsait olunca değiştirirsen seviniriz.
aracının fotoğraflarını alttaki linkte paylaşabilirsin...

http://www.geze-gen.com/showthread.php/48-%C4%B0%C5%9Fte-benim-arazi-arac%C4%B1m

Maverick
26.Nisan.2014, 02:09

Selam Can. Aramiza hosgeldin. Dogru yerde olduguna emin olabilirsin.

Gerek dostluk, gerekse yardimseverlik acisindan fazlasi ile memnun kalacagini temenni ederim.

İstanbul'a geldiginde etkinliklerimize bekliyoruz.

jan
26.Nisan.2014, 02:12
En kısa zamanda gelicem inşallah çok tşkler karşılama için

serkan.duran
26.Nisan.2014, 08:36
Hoş geldiniz keyifli forumlar ...

GC2013
26.Nisan.2014, 09:28
Can hosgeldin, keyifli forumlar

jan
26.Nisan.2014, 10:25
En kısa zamanda gelicem inşallah çok tşkler karşılama için

Can hosgeldin, keyifli forumlar

hoşbulduk tekrardan hepinize öbür forumlardan daha güzel gözüküyo:):):)

Beatrix
26.Nisan.2014, 21:37
Can merhaba, hoşgeldin.... :)

jan
26.Nisan.2014, 21:59
Can merhaba, hoşgeldin.... :)

Hoşbulduk Ergün abi

montana
14.Mays.2014, 09:54
tekrardan merhabalar yeniden üye olabildik adım öner izmirdenim chevy k5 kullanıcısıyım :)

Han Solo
14.Mays.2014, 11:04
tekrardan merhabalar yeniden üye olabildik adım öner izmirdenim chevy k5 kullanıcısıyım :)

izmirs selam öner hoşgeldin keyifli forumlar dilerim.

montana
14.Mays.2014, 14:53
izmirs selam öner hoşgeldin keyifli forumlar dilerim.

teşekürler hoşbulduk

Maverick
15.Mays.2014, 00:46

Hoşgeldiniz.

Beatrix
15.Mays.2014, 02:37
Öner tekrar merhaba :)

akiva
15.Mays.2014, 08:34
Öner tekrar hoşgeldin.
Güzel İzmirime selamlar...

montana
15.Mays.2014, 19:00
Öner tekrar merhaba :)

merhabalar çümletten hoşbulduk

- - - Mesaj Birleştirme - - -

Öner tekrar hoşgeldin.
Güzel İzmirime selamlar...

teşekürler hoşbulduk

Alpy
02.Haziran.2014, 20:15
Tüm doğa tutkunlarına kocaman selamlar. Ben Alpaslan. 37 yaşındayım. İstanbul Bahçelievler'den katılıyorum. Kişiye özel ortopedik ürünler imal ediyorum. Aranıza Ergün abi (beatrix) sayesinde katıldım. Bir çok siteden samimiyetten uzaklaşıp işi ticari boyutlara taşıdıkları için, yasak olmasına rağmen din ve siyaset yaptıkları için, arkadaşlarının başarılarıyla gururlanmak yerine fesatlık yaptıkları için. Kısacası amacı dışına çıktıkları için ayrıldım veya tartıştığım için atıldım :D Ergun abimin burası başka, birbirine saygı ve sevgi duyan samimi doğa tutkunlarının biraraya geldiği bir aile sitesi söylemiyle üye oldum. Tabi verdiğim 2 yıllık ara zarfında arazi aracımı ardındanda motorsikletimi sattım. Bu sebeple ne kadar sizlere eşlk edebilirim bilemiyorum. Şimdilik gönül birlikteliği ile aranızdayım. En kısa zamanda arazi taşıtına yeniden sahip olarak daha aktif olmayı temenni ediyorum. Bir müddet Ergun abinin yancısı ;) olarak ve bisiklet gezilerinize katılarak aranızda olmayı arzuluyorum. Umarım en kısa sürede yüz yüze tanışma imkanı da bulurum ve beni bu ailenin içine kabul buyurursunuz. Herkese selam olsun..

Maverick
02.Haziran.2014, 21:03
Emin olun dogru yerdesiniz. Bahsettiginiz dostluk ortaminin fazlasini burada bulacaksiniz.

Ben off-road yapmiyorum. Aslinda henuz off-road yapmiyorum. Buraya giris amacim grand cherokee aracim hakkinda bilgi edinmekken, arkadaslarim sagolsun off-road zehrini saldilar icime. İleride maddi olarak hazir oldugumda girisecegim.

Buna ragmen aradigim her turlu cevana burada ulastim.

Aramiza hosgeldiniz

Han Solo
02.Haziran.2014, 21:35
Aaa bildim seni abi hosgeldin...kirmizi siyah nadir zj lerden biri vardi...trakyada oyunlarda derece almistin suyun icinden gecen viewing hatirliyorum..yaninizdan suyun icinde Siz dururken gecen bi Toyota vurarak gecmisti sizi...dosemeler su aldigi icin sanirim koltuklarin dosemelerin sokuldugu kurumaya birakildigi fotolar hatirliyorum ..Beni bu isin basinda en cok etkilyen arac ve videolardan biriydi...dogru alpaslan dimi :) bu arada bende bahcelievlerdeyim...medicana hastanesi karsisinda

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel

Han Solo
02.Haziran.2014, 21:38
Bu arada 2 yil degil 4 yil ara verdin Ben Senin biraktigin zaman basladigima gore...:)

Han Solo
02.Haziran.2014, 21:40
Bisikletin varsa yeter..insallah evin de buralardadir da aksamlari bisiklete binecek Bir dost daha kazaniriz

Umami
03.Haziran.2014, 00:21
Bu foruma Land Rover grubundan kimse niçin katılmıyor, bence çok manidar ;) Hoş geldiniz arkadaşlar

Alpy
03.Haziran.2014, 11:24
Emin olun dogru yerdesiniz. Bahsettiginiz dostluk ortaminin fazlasini burada bulacaksiniz.

Ben off-road yapmiyorum. Aslinda henuz off-road yapmiyorum. Buraya giris amacim grand cherokee aracim hakkinda bilgi edinmekken, arkadaslarim sagolsun off-road zehrini saldilar icime. İleride maddi olarak hazir oldugumda girisecegim.

Buna ragmen aradigim her turlu cevana burada ulastim.

Aramiza hosgeldiniz

Teşekkür ederim. Benimde başlangıç noktam ZJ'min mekanik sorunlarına cevap bulmaktı. En son o ZJ'yi parkurlarda parçalarken bulmuştum kendimi :)

Alpy
03.Haziran.2014, 11:27
Aaa bildim seni abi hosgeldin...kirmizi siyah nadir zj lerden biri vardi...trakyada oyunlarda derece almistin suyun icinden gecen viewing hatirliyorum..yaninizdan suyun icinde Siz dururken gecen bi Toyota vurarak gecmisti sizi...dosemeler su aldigi icin sanirim koltuklarin dosemelerin sokuldugu kurumaya birakildigi fotolar hatirliyorum ..Beni bu isin basinda en cok etkilyen arac ve videolardan biriydi...dogru alpaslan dimi :) bu arada bende bahcelievlerdeyim...medicana hastanesi karsisinda

Doğrudur kırmızı ZJ nam-ı değer kırmızı boğa. Beatrix'in co-pilotluk yardımlarıyla gece etabı birincisi olmuş gündüz etabında bir toyotanın göl geçişinde acımasız saldırısına uğramıştık :) kaporta şanzuman döşeme ve elektirk tesisatı arızalarıyla ayrılmış ve aracı eski haline getirmek için 8 bin lira harcamıştım :) Sıcak karşılamanız için teşekkür ederim.

Alpy
03.Haziran.2014, 11:29
Bu arada 2 yil degil 4 yil ara verdin Ben Senin biraktigin zaman basladigima gore...:)

Doğrudur o yarıştan sonra 4 yıl oldu. Lakin aracı satmam 2 yıl önce idi. En kısa sürede umarım yeniden alırım.

Dragon
03.Haziran.2014, 12:10
yeni gelen arkadaşlara keyifli paylaşımlar dilerim.. hoşgeldiniz

Poseidon
03.Haziran.2014, 13:21
Yeni geze-gen'ler hoş geldiniz... gönlünüzden geçen dostluk ve paylaşımları forumda bulmanız dileğiyle...

Beatrix
03.Haziran.2014, 14:21
Alpaslan merhaba, tekrar aramızda görmek seni güzel... :)

Aslında bu hafta sonu gerçekleşmesini beklediğimiz geze-gen çocuklarla kampımızda senin ufaklığı görmek isterdim ama çok yakın bir arkadaşımız ve sitenin kurucu üyelerinden Seda ve kardeşi Soner'in babalarının vefatı nedeni ile kendimizi iyi hissedemiyeceğimizi düşündüğümüzden başka bir tarihe ertelemek üzere iptal ettik. Arazi aracını pek kafana takma, sitemiz daha bir çok değişik konularda etkin buluşmalar düzenliyor, Offroad haricinde ilk sırada Bisiklet ağırlıklı olmasına rağmen yavaş yavaş sanki motorsikletlere kayar gibi.... :)

Görüşmek üzere....

Diğer yeni katılan geze-gen' lere de keyifli paylaşımlar diliyorum..... :)

KoMoDoWaRaN
03.Haziran.2014, 19:05
Tüm yeni katılan arkadaşlar! Hoşgeldiniz...,

monster
04.Haziran.2014, 09:23
merhaba,
bende oxford yapmak isteyem.bunun icin ne lazim. para pog gibi. ayiptir solemesi)))

Han Solo
04.Haziran.2014, 09:47
merhaba,
bende oxford yapmak isteyem.bunun icin ne lazim. para pog gibi. ayiptir solemesi)))

Para coksa otford yapmayi istiyorsan land rover alacaksin keyfinize bakacaksiniz

Maverick
04.Haziran.2014, 14:44
merhaba,

bana bi araba yap abi para bolsa, ben yaparım senin yerine yorulma :)

summit
16.Haziran.2014, 17:03
Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.

Han Solo
16.Haziran.2014, 17:39
Herkese merhaba,

İsmim Doruk,21 yaşındayım. Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum. Yaklaşık 5 sene profesyonel triatlon ve bisiklet sporu ile ilgilendim. Kendimi bildim bileli araba sürerim,resmen aşığım. Son zamanlarda ise offroad merakım başladı, bu yüzden tavsiye üzerine bilgilenmek adına foruma üye oldum. Hepinize keyifli forumlar.

doruk hoşgeldin bisiklet offroad doğa bizim de ortak paydamız...avatar zorunludur(yüzümüzün göründüğü bir avatar) en kısa zamanda yüklersen seviniriz

facebook grubumuz:
https://www.facebook.com/groups/550934781652486/?fref=ts

summit
16.Haziran.2014, 17:43
doruk hoşgeldin bisiklet offroad doğa bizim de ortak paydamız...avatar zorunludur(yüzümüzün göründüğü bir avatar) en kısa zamanda yüklersen seviniriz

facebook grubumuz:
https://www.facebook.com/groups/550934781652486/?fref=ts

Tamamdır en kısa zamanda yükleyeceğim, ayrıntıyı kaçırmışım.

Wolverine
29.Eyll.2014, 12:03
Herkese merhabalar keyifli forumlar.. İsmim Özgür İstanbul'da ikamet ediyorum ... Ticaret ile uğraşıyorum ... Bir tanışma toplantısı olursa yakın zamanda tanışmak isterim sizlerle :)

Han Solo
29.Eyll.2014, 12:24
Herkese merhabalar keyifli forumlar.. İsmim Özgür İstanbul'da ikamet ediyorum ... Ticaret ile uğraşıyorum ... Bir tanışma toplantısı olursa yakın zamanda tanışmak isterim sizlerle :)

ahahahah özgür hoşgeldin de ne zaman yerleştin istanbula ticarete ne zaman bulaştın abi?

Poseidon
29.Eyll.2014, 12:37
Özgür hoşgeldin... Dediğin gibi, aslında geniş bir buluşma toplantısı yapsak iyi olur.

Bir kısmımız önceki forumlardan tanışıyor olsak da, yeni gelen bir çok arkadaşımız oldu.

Şöyle yüzünün göründüğü yakışıklı bir avatar resmi yükle de, dostlarımız gül cemalini görsün .

Wolverine
29.Eyll.2014, 18:04
ahahahah özgür hoşgeldin de ne zaman yerleştin istanbula ticarete ne zaman bulaştın abi?

Hoşbulduk abicim eyvallah :) oldu biraz ticarete bulaşalı yerleşik düzene geçince kamu düzeni uymadı diyelim :D

Wolverine
29.Eyll.2014, 18:07
Özgür hoşgeldin... Dediğin gibi, aslında geniş bir buluşma toplantısı yapsak iyi olur.

Bir kısmımız önceki forumlardan tanışıyor olsak da, yeni gelen bir çok arkadaşımız oldu.

Şöyle yüzünün göründüğü yakışıklı bir avatar resmi yükle de, dostlarımız gül cemalini görsün .

Abi selamlar hoşbuldum... kullandığım pc de fotografım yok ama en kısa sürede hallediyorum... bu arada ince mesajın için teşekkür ederim o senin güzelliğin abicim ..

eleven
22.Ekim.2014, 17:49
herkese selam. birkaç gün önce foruma üye oldum ve tanışma başlığı açacakken bu başlıkta kendimi tanıtmanın daha anlamlı olacağını düşündüm:)
ben mjz66 - Levent Kunter'in kardeşiyim.ilkbaharda birkere çarşamba kayışdağı buluşmasına katılmıştım ve inanılmaz hoşuma gitmişti.herşeyden,herkesten uzak,o saatler içinde sadece size özel kendi dünyanızdasınız.müthiş bir deneyimdi benim için.Umarım bu geleneksel buluşmalarınız hep devam eder.hiç bozulmaz.bazı üyeleri o sayede tanıma fırsatım olmuştu.teşekkür ederim tekrar herkese güzel misafirperverliği için:)
Aslında hepinizi tanıyor gibiyim.Abimle sohbetlerimizde anlatıyor.Süpersiniz..
Kendimle ilgili olarakta,doğma büyüme kadıköy acıbademliyim.32 yaşındayım ve hürriyet e-business iş gelistirme ve arge sorumlusuyum. Araba tutkum abimden de dolayı çok küçük yaşlarda başladı ve hiç eksilmedi.araba kullanmak beni rahatlatan en büyük faktörlerden biridir. İnşallah aile için biz de bir jeep düşünüyoruz,kısmet.
herkese tekrar sevgiler saygılar

serkan.duran
22.Ekim.2014, 17:58
Hoş Geldin Bahadır, Keyifli forumlar.

blueside
22.Ekim.2014, 18:02
Hoşgeldiniz. İyi formlar...

Han Solo
22.Ekim.2014, 18:04
bahadır hoşgeldin...land rover falan al rekabet olsun aile içinde yahu :)

eleven
22.Ekim.2014, 18:09
hosbulduk tesekkurler.han solo,aslinda mantikli da cok rakip olcabilcegimi sanmiyorum land ile;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Poseidon
22.Ekim.2014, 18:22
herkese selam. birkaç gün önce foruma üye oldum ve tanışma başlığı açacakken bu başlıkta kendimi tanıtmanın daha anlamlı olacağını düşündüm:)
ben mjz66 - Levent Kunter'in kardeşiyim.ilkbaharda birkere çarşamba kayışdağı buluşmasına katılmıştım ve inanılmaz hoşuma gitmişti.herşeyden,herkesten uzak,o saatler içinde sadece size özel kendi dünyanızdasınız.müthiş bir deneyimdi benim için.Umarım bu geleneksel buluşmalarınız hep devam eder.hiç bozulmaz.bazı üyeleri o sayede tanıma fırsatım olmuştu.teşekkür ederim tekrar herkese güzel misafirperverliği için:)
Aslında hepinizi tanıyor gibiyim.Abimle sohbetlerimizde anlatıyor.Süpersiniz..
Kendimle ilgili olarakta,doğma büyüme kadıköy acıbademliyim.32 yaşındayım ve hürriyet e-business iş gelistirme ve arge sorumlusuyum. Araba tutkum abimden de dolayı çok küçük yaşlarda başladı ve hiç eksilmedi.araba kullanmak beni rahatlatan en büyük faktörlerden biridir. İnşallah aile için biz de bir jeep düşünüyoruz,kısmet.
herkese tekrar sevgiler saygılar

Bahadır hoş geldin... Yarın akşamki toplantıya da gel. Hemen herkes orada olacak...

eleven
22.Ekim.2014, 18:33
abi hosbulduk saol.toplantiyi dun ogrendim ve onceden yapilmis bi plan vardi yoksa bende isterdim.bi degisiklik olursa gelirim tabi.nerede buarada toplanti?

Dragon
22.Ekim.2014, 20:54
Yeni üyelerimiz hoş geldiniz keyifli forumlar ...

Poseidon
22.Ekim.2014, 23:09
abi hosbulduk saol.toplantiyi dun ogrendim ve onceden yapilmis bi plan vardi yoksa bende isterdim.bi degisiklik olursa gelirim tabi.nerede buarada toplanti?

Bakirkoy de

arkadaşlar yer lavanta çay bahçesidir. incirli ömür plaza metrobüs durağında indiğiniz takdirde 100 metre mesafededir. aynı zamanda incirli metro istasyonuna da 100 metre mesafede. marmaray ile gelecek arkadaşlar için de ring seferi yapabiliriz marmarayla kimler geliyorsa aynı saatte kazlıçeşmede olsunlar oraya araç gönderip aldıracağım sizi.

mekanın kapalı salonu bize ait toplantı düzeni alınacak. salon kirası yok yediğimiz içtiğimiz neyse onun ödemesini yapacağız. çay kahve portakal suyu ayvalık tostu hamburger sosisli kavurmalı geniş bir yelpazesi var...

http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/geze-gen%20forum/IMG_20141021_135113_zpsptamhvlt.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/geze-gen%20forum/IMG_20141021_135113_zpsptamhvlt.jpg.html)
http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134910_zpsllmtfnxz.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134910_zpsllmtfnxz.jpg.html)
http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134855_zpsxr9fnk1c.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134855_zpsxr9fnk1c.jpg.html)
http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134852_zpslvb3gwvo.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134852_zpslvb3gwvo.jpg.html)
http://i1374.photobucket.com/albums/ag424/mertbirincioglu1/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134841_zps4rwmsxc7.jpg (http://s1374.photobucket.com/user/mertbirincioglu1/media/geze-gen%20forum/IMG_20141021_134841_zps4rwmsxc7.jpg.html)

mjz66
23.Ekim.2014, 02:17
Hosgeldin biraderim:) keyifli forumlar...

akiva
23.Ekim.2014, 08:34
Bahadır hoşgeldin
Sen boşver Jeep i çekik gözlülerden şaşma :)

eleven
23.Ekim.2014, 11:41
Hosgeldin biraderim:) keyifli forumlar...

eyvallah abi:)

eleven
23.Ekim.2014, 11:42
Bahadır hoşgeldin
Sen boşver Jeep i çekik gözlülerden şaşma :)

hoşbulduk.. uzakdoğu iyidirde lüks eksik onlarda da:)

BOSCH
23.Ekim.2014, 11:52
Bahadır hoşgeldin, takılsana Levent'e çarşambaları

Marduk
23.Ekim.2014, 12:45
Hoşgeldin Bahadır

Mobil gönderi....

eleven
23.Ekim.2014, 14:11
Bahadır hoşgeldin, takılsana Levent'e çarşambaları

hoşbulduk Muharrem abi.ayarlıcam iş çıkışları vs gelicem fırsat olduğunda

Hoşgeldin Bahadır

Mobil gönderi....

hoşbulduk Salih abi

çavuş
24.Ekim.2014, 17:43
Hos geldiniz

BOSCH
26.Ekim.2014, 20:59
Fenerbahçe 2004 Yüzme Takımı arkadaşlarım Ali Samyeli ve Murad Tulunay hoşgeldiniz, buradan kendinizi tanıtın lütfen

blueside
26.Ekim.2014, 21:33
Merhabalar. İyi formlar

BOSCH
26.Ekim.2014, 21:38
Faruk hoş geldin, buradan kendini tanıtabilirsin ve emin ol doğru geze-gen desin;)

Poseidon
26.Ekim.2014, 21:46
Hoşgeldiniz arkadaşlar... Paylaştıkça ve okudukça geze-gen'i daha da seveceksiniz...
Mekan sizindir.

mimarsertac
08.Ocak.2015, 21:28
Merhaba; Eski forumda nickim Turbocolic'di. İsmim Sertaç, mimarım Bağdat Caddesi civarında iş yapıyorum. Şuan aracım Peugeot 206. Bu aralar bir Blazer bakınıyorum. Denk getirirde alırsam aranızda daha sık görürsünüz :)

Maverick
10.Ocak.2015, 13:56
Hoşgeldin Sertaç.

gurkang
11.Ocak.2015, 21:40
Arkadaşlar selam,
Bu foruma iki defa üye oldum. Bir müddet şifre problemi yaşadım. Bir ara ebeveyinimden izin epostası bekledim (doğum yılımı yanlış girmişim :) ) Aylar sonra vakit buldum. Bursa'dayım. Eczacıyım. 6 senedir off road yapıyorum. Disco 1 300 tdi, Disco 2 td ve 2 senedir 2000 model Cherokee xj kullanıyorum. 1 senedir sadece kamp ve gezi yapıyorum. Hatta bugüne kadar xj'mi satmayı düşünüyordum. Ama bugün onu ekspedisyona daha yakın hale getirmeye karar verdim. 3 sene önceki soğucakta yaptığımız kampın tadı damağımızda hala. Bundan sonrakilere (kamp) katılırım büyük ihtimalle.

Han Solo
11.Ocak.2015, 22:47
Arkadaşlar selam,
Bu foruma iki defa üye oldum. Bir müddet şifre problemi yaşadım. Bir ara ebeveyinimden izin epostası bekledim (doğum yılımı yanlış girmişim :) ) Aylar sonra vakit buldum. Bursa'dayım. Eczacıyım. 6 senedir off road yapıyorum. Disco 1 300 tdi, Disco 2 td ve 2 senedir 2000 model Cherokee xj kullanıyorum. 1 senedir sadece kamp ve gezi yapıyorum. Hatta bugüne kadar xj'mi satmayı düşünüyordum. Ama bugün onu ekspedisyona daha yakın hale getirmeye karar verdim. 3 sene önceki soğucakta yaptığımız kampın tadı damağımızda hala. Bundan sonrakilere (kamp) katılırım büyük ihtimalle.

hoşgeldin gürkan ..en güzeli ekspedisyon gezi...

akiva
11.Ocak.2015, 23:03
Hoşgeldin Gürkan
Seni tekrar burada görmek ne güzel

gurkang
12.Ocak.2015, 13:52
Hoşbuldum :)

KoMoDoWaRaN
12.Ocak.2015, 17:23
hoşgeldiniz...

suursuz5.9
12.Ocak.2015, 17:41
Hoşgeldiniz

serkan.duran
12.Ocak.2015, 18:33
Hoş geldiniz

mrt083
23.Ocak.2015, 16:56
Merhaba .Şu an Ankarada ikamet ediyorum. Doğa ve araçlara meraklıyım.Biraz önce otobanda Ankara istikametine giderken boluya gelmeden önceki opet te yakıt alırken araçlarınızı gördüm üye olayım dedim .Bendeki araçta dacia sandero stewpway gri renk .Belki arkadaşlar hatırlar.

Han Solo
23.Ocak.2015, 18:53
Merhaba .Şu an Ankarada ikamet ediyorum. Doğa ve araçlara meraklıyım.Biraz önce otobanda Ankara istikametine giderken boluya gelmeden önceki opet te yakıt alırken araçlarınızı gördüm üye olayım dedim .Bendeki araçta dacia sandero stewpway gri renk .Belki arkadaşlar hatırlar.
Hosgeldin . kartalkayaya gidiyoruz ilk araclari gormusun sen sanirim. Adin nedir neler yapiyorsun ankarada

mrt083
23.Ocak.2015, 19:53
Hoşbuldık.Diğer araçlarınızda yanımda yakıt alıyordu . Biri siyah l200 yükseltilmiş arazi lastikli biride ford pikap siyah renkti .Adım murat .

Tugra KHAN
05.Mart.2015, 23:50
Özgeçmişim;
Lada Samara 1500 (75 HP)
Peugeot 206 RC (240 HP)
Subaru Impreza GT (550 HP, Top Speed => 307 Km/h)
Kawasaki Z750 (108 HP)
Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (240 HP, Top Speed => 348.7 Km/h)
Harley Davidson Fatboy (1584 cc)
Honda CBF 1000 FA (107 HP)
...
Ayrıca; Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yatmış, TESCİLLİ bir deliyim! (Manik - Depresif (Yalnız, ben hep Manik nöbet içerisindeyim ve FİL dozunda sakinleştirici kullanmaktayım!), aynı zamanda Hiperaktif ve Obsesif Kompulsifim.)
:D

Han Solo
06.Mart.2015, 02:40
Özgeçmişim;
Lada Samara 1500 (75 HP)
Peugeot 206 RC (240 HP)
Subaru Impreza GT (550 HP, Top Speed => 307 Km/h)
Kawasaki Z750 (108 HP)
Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (240 HP, Top Speed => 348.7 Km/h)
Harley Davidson Fatboy (1584 cc)
Honda CBF 1000 FA (107 HP)
...
Ayrıca; Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yatmış, TESCİLLİ bir deliyim! (Manik - Depresif (Yalnız, ben hep Manik nöbet içerisindeyim ve FİL dozunda sakinleştirici kullanmaktayım!), aynı zamanda Hiperaktif ve Obsesif Kompulsifim.)
:D

tamam senin üyeliğini tekrar gözden geçirelim biz :)

latiftek
06.Mart.2015, 03:14
Selam Dostlar,
İsmim Latif. İstanbul K.çekmece/Atakentte oturuyorum. 34 yaşındayım. Evli ve bir kız çocuk babasıyım. Uzun zamandır hayalini kurduğum bir 4x4 ile aranıza girmeyi istiyorum.
Selamlar..

Han Solo
06.Mart.2015, 14:44
Selam Dostlar,
İsmim Latif. İstanbul K.çekmece/Atakentte oturuyorum. 34 yaşındayım. Evli ve bir kız çocuk babasıyım. Uzun zamandır hayalini kurduğum bir 4x4 ile aranıza girmeyi istiyorum.
Selamlar..

hoşgeldin latif ....asfaltta kullanacak bir 4x4 mü yoksa arazi için mi 4x4 arıyorsun amaç nedir ..

ycankes
29.Mays.2015, 23:14
Selam Geze-gen forumu ! İsmim Yavuzcan Karabüklüyüm,Sivasta üniversite okuyorum.19 yaşındayım,yaklaşık 2 yıl önce babamı kandırıp 97 5.2 aldırmayı başardım.Orjinal olarak binmeye devam ediyoruz.Uzaktan takip ediyordum forumu.Hatta birçok donanımlı ZJ sahibinide ismen tanıyorum.Uzak uzak nereye kadar dedim üye oldum muhabbetinize dahil olmak istedim.Herkese iyi forumlar.

Han Solo
29.Mays.2015, 23:22
E yavuzcan hosgeldin o zaman niye disarda bekledin bu kadar zaman...

Han Solo
29.Mays.2015, 23:23
Standart zj fotosu da bekleriz...umarim hersey yolundadir zj ile ilgili

ycankes
30.Mays.2015, 00:23
Standart zj fotosu da bekleriz...umarim hersey yolundadir zj ile ilgili

Hoşbuldum teşekkürler.Yolunda olmayan ufak durumlar var biriyle ilgili geçen gün konu açtım zaten :) Fotoğraf eklemek isterim.Üyelerin fotoğraf paylaştığı bir bölüm var mı ?

Han Solo
30.Mays.2015, 01:02
Burdan foto paylasimk yapabilirsin once photobucketa yukle ordan img kodunu kopyalayip mesajin altina yapistir o kadar

ycankes
30.Mays.2015, 01:19
http://i172.photobucket.com/albums/w36/Yavuzcan_Kes/20141228_142038_zpshy8rd9yd.jpg (http://s172.photobucket.com/user/Yavuzcan_Kes/media/20141228_142038_zpshy8rd9yd.jpg.html)
http://i172.photobucket.com/albums/w36/Yavuzcan_Kes/20140908_113219_zpsgoizjcin.jpg (http://s172.photobucket.com/user/Yavuzcan_Kes/media/20140908_113219_zpsgoizjcin.jpg.html)
http://i172.photobucket.com/albums/w36/Yavuzcan_Kes/20140907_172527_zpss1mwswhg.jpg (http://s172.photobucket.com/user/Yavuzcan_Kes/media/20140907_172527_zpss1mwswhg.jpg.html)
http://i172.photobucket.com/albums/w36/Yavuzcan_Kes/20140720_182333_zpsef0w0jng.jpg (http://s172.photobucket.com/user/Yavuzcan_Kes/media/20140720_182333_zpsef0w0jng.jpg.html)
http://i172.photobucket.com/albums/w36/Yavuzcan_Kes/20140720_172620_zpslcom3ve9.jpg (http://s172.photobucket.com/user/Yavuzcan_Kes/media/20140720_172620_zpslcom3ve9.jpg.html)

y-bsungur
30.Mays.2015, 01:36
önce hoş geldin diyorum sonraaa Zj görünce Dayanamıyom bir iki fotoda ben ekleyeyim istiyom 109710981099 benden şimdilik bu kadar.:cool:

mjz66
30.Mays.2015, 01:48
Hosgeldin kardesim tekrar, keyifli forumlar. Masallah canavara, ZJ mevzu bahisse akan sular durur:)

GC2013
30.Mays.2015, 07:04
Hosgeldin kardesim tekrar, keyifli forumlar. Masallah canavara, ZJ mevzu bahisse akan sular durur:)

Hadi sen de. Cakma antenli....😄😄

Tap tapa tapa tap... Tap tap

ycankes
30.Mays.2015, 12:38
Hepinize teşekkürler keyifli forumlar.

mjz66
30.Mays.2015, 12:40
Hadi sen de. Cakma antenli....😄😄

Tap tapa tapa tap... Tap tap

Muhahaha:)

MetinDinler
01.Haziran.2015, 12:18
HErkese selamlar;
Metin Dinler Landrover Discovery 3 aracım ve sizleride hem arkadaşlardan hemde forumlardan tanıyorum. Askerliğim öncesi güzel bir offroad maceram oldu(lr discovery 2 ile) fakat askerden sonra evlenip işimizin peşine düşünce, ailece kamp ve güzel geziler ağar basmaya başladı. Etrafımdaki gruplar biraz değişmiş ben askerdeyken o yüzden hepsinden uzak durup ve güzel bir grubun çıkmasını bekliyordum. Serkan kara ve Hakan isen kardeşimin butarafı önermesiyle üye olduk. Birdahki gezilerde ve organizasyonlarda beraber olma dileği ile..

Herkese hayırlı kandiller...

tsotsi01
27.Temmuz.2015, 10:01
Herkese merhabalar,

Aranıza İstanbuldan 1998 model xj aracım ile katılıyorum, ilk offroad aracım. Herkese iyi forumlar dilerim.

entropy
27.Eyll.2015, 06:07
Arkadaşlar merhaba,

Ben Eyüp,
Özel bir şirkette mühendis olarak çalışıyorum.

2000 model 4.7 grand cherokee ile arkadaşlığımız var :)

sitenizi çok beğendim, güzel dostluklar ve güzel paylaşımlar oluyor.

selamlar herkese,

Maverick
27.Eyll.2015, 13:11
Arkadaşlar merhaba,

Ben Eyüp,

selamlar herkese,

Merhaba, aramıza hoşgeldiniz.

Han Solo
27.Eyll.2015, 23:56
Arkadaşlar merhaba,

Ben Eyüp,

selamlar herkese,

hoşgeldin eyüp...paylaşımlar faydalı oluyorsa ne mutlu bize...arazi ile aran nasıl sadece asfalt mı yoksa

entropy
28.Eyll.2015, 05:18
hoşgeldin eyüp...paylaşımlar faydalı oluyorsa ne mutlu bize...arazi ile aran nasıl sadece asfalt mı yoksa

hoşbulduk :)
arazi ile aram çok yok açıkcası,
evin karşısında bir tepe var, ara sıra sabah kahvaltılarına gidip gelme ve ailecek gittiğimiz piknikler haricinde arazi maceram yok diyebilirim.

ileride 2. bir araç alabilir ve kendime vakit ayırabilirsem arazi işine daha çok yoğunlaşabilirim.

MUHTEŞEM26
28.Eyll.2015, 17:20
hoşgeldin eyüp adres burası

erolkan
28.Eyll.2015, 17:24
Arkadaşlar merhaba,

Ben Eyüp,

selamlar herkese,
Hoşgeldiniz...

Arkadaşlar merhaba,

Ben Eyüp,

selamlar herkese,
Hoşgeldiniz...

soylu
02.Mart.2016, 13:50
Arkadaşlar merhaba,
Ben Ersin SOYLU,İstanbul/Bostancı'dayım
Yaklaşık 3-4 ay önce 1997 ZJ 5.2 sahibi oldum.
Sitenizden araçla alakalı baya bir bilgi edinme fırsatı buldum.Ergun abiyede derin bilgiler için ayrıca teşekkürler.

Kadir
02.Mart.2016, 14:32
Hoşgeldin ersin hayırlı olsun kıymetini bil zj nin [emoji39]

MUHTEŞEM26
02.Mart.2016, 14:36
Hosgeldiniźzzzz

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

soylu
02.Mart.2016, 15:00
Teşekkür ederim.
Biz onun kıymetini biliyoruz da o bizim kıymetimizi ne zaman anlayacak acaba.Elimiz üstünde her an kendisinin.

Tr2500
26.Mart.2016, 00:22
Merhabalar herkese.Arabalara merakım çocukluğumdan beri vardır.Her yeni çıkan otomobili tüm detaylarına kadar incelerdim.Ama off road kavramını kafamı takınca otomobillere olan ilgim nerdeyse kaybolmaya başladı...hayat daha güzel oluyor sanki.

degrente
26.Mart.2016, 01:17
Merhabalar.Ben Cenk Nalbantoğlu. İstanbul 4.Levent'ten 5.9 aracımla aranıza katıldım. ZJ hakkındaki yazılan çizilenleri takip ediyorum.Sayenizde aracım hakkında değerli bilgilere ulaşıyorum.Bu bilgiler için herkese teşekkür ederim.

y-bsungur
26.Mart.2016, 01:19
Hoşgeldiniz zj nin menbagındasınız

degrente
26.Mart.2016, 01:28
1934
Buda benim 5.9

discusmania
26.Mart.2016, 01:51
Merhabalar.Ben Cenk Nalbantoğlu. İstanbul 4.Levent'ten 5.9 aracımla aranıza katıldım. ZJ hakkındaki yazılan çizilenleri takip ediyorum.Sayenizde aracım hakkında değerli bilgilere ulaşıyorum.Bu bilgiler için herkese teşekkür ederim.

merhaba Cenk bey, maşallah aracınız güzel görünüyor :)

Han Solo
26.Mart.2016, 02:00
Merhabalar herkese.Arabalara merakım çocukluğumdan beri vardır.Her yeni çıkan otomobili tüm detaylarına kadar incelerdim.Ama off road kavramını kafamı takınca otomobillere olan ilgim nerdeyse kaybolmaya başladı...hayat daha güzel oluyor sanki.
Haklisin kesinlikle ..hosgeldin tekrar istanbuldamiydin ..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

y-bsungur
26.Mart.2016, 02:04
Hoşgeldiniz.tam yerindesiniz.

Han Solo
26.Mart.2016, 02:06
Cenk hosgeldin..isim de araba da yabanci gelmiyor. Lastik ebat nedir

Beatrix
26.Mart.2016, 03:17
Şöyle kayın biraz ileriye bakayım ! Bu güne kadar çaktırmadan izleyen, sonra da dayanamayıp kendinini tanıtan, eski yeni tüm arkadaşlara şöyle bir yer açın...!

Hoşgeldiniz arkadaşlar, keyifli forumlar, paylaşımlar...
http://i394.photobucket.com/albums/pp28/beatrix-fhoto/ikonlar/large-smiley-052.gif (http://s394.photobucket.com/user/beatrix-fhoto/media/ikonlar/large-smiley-052.gif.html)

degrente
26.Mart.2016, 10:12
Cenk hosgeldin..isim de araba da yabanci gelmiyor. Lastik ebat nedir

Selamlar araç Deniz Denizer'in eski aracı yaklaşık bir senedir bende,bir çok etkinliğe elimden geldikçe katılmaya çalışıyorum.
Ergun bey siteminizde haklısınız daha önceden kendimi tanıtmam gerekiyordu fakat forum içindeki bir konuyu okurken fark ettiğim bir eksiklik olduğunu gördüm ,geç oldu ama inşallah bundan sonra aktif olarak elimden gelen bir şey olursa paylaşmaktan onur duyarım.Gerçi sizin gibi değerli üstatların arasında ancak bilgilerimizi tazeleriz

MUHTEŞEM26
26.Mart.2016, 21:33
hoşgeldiniz hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız camurunuz bol olsun

evrimA
06.Mays.2016, 14:20
Değerli abiler merhaba
Ankara'dan bir 4x4 meraklısı olarak aranıza katılmak isterim.

Aslında bir çoğunuzu çok uzun zamandır kişisel olarak olmasa da sanal tanıyorum diyebilirim. Bir önceki sitede forumları çok sıkı takip ederdim. Daha sonrasında bu oluşumu çok tesadüfü olarak buldum. Bir baktım ki herkes burada. Bir süredir de sadece yazılanları okuyarak burada takibe devam etmekteyim.

Kısaca kendimi tanıtacak olursam;
30 yaşındayım. Ankara'da oturmakta ve özel sektörde çalışmaktayım.
Ben 5-6 yaşındayken babamın aldığı Lada Niva ile başlayan 4x4 ve arazi hevesim o araba üzerinde bir fiil 20 yıl kadar devam etti. Daha sonra aldığım Suzuki Grand Vitara 2.0 ile kendimce birçok arazi ve sanayi maceram oldu. Bugün bile halen hayatımdaki en büyük hataydı dediğim arabamı satma kararım sonrası 2 yıldır bir 4x4 alma hevesi ile aranır dururum.

Bu arayışlarımda en büyük çocukluk hayalim olan Grand Cherokee 5.2 herzaman bir numarada olmuştur. Bir çok sefer sahip olmaya çok yaklaşsam da kısmet olmadı bir türlü. Bu heves, başımı yakacak ama nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bu arabanın daha bir kere bile koltuğuna oturmuş olmasam da sizlerden araba hakkında o kadar çok bilgi öğrendim ki kendimi yıllardır kullanıyormuş gibi hissederim.

Aranıza beni kabul ederseniz memnun olurum.

Umarım kısa süre içinde bir Grand Cherokee sahibi olurum da aranızdaki yerim fiilen de başlamış olur.

Saygılar..

Evrim

(Not: Profil fotoğrafını tüm denemelerime rağmen bir türlü yapamadım)

hanci.06
06.Mays.2016, 16:20
ehliyet almadan direksiyon başına geçtiğim yıllardan beri aracın yağına bile bakmayı bilmezken 4 yıl önce ilk defa 4x4 arac aldım sonrasını düşünmeden. bırak bu siteden etrafımda 4x4 kullanan tanıdığım kimse bile yoktu ne olabilir ki işte 2 yerine 4 teker dönüyor diye düşünüyordum. sonra herşey önşaftın titremesiyle başladı big bang gibi. titreyenin ön şaftın olduğunu bile bilmezken o site bu site cherokee titreme anahtar kelimeleriyle aramalar yapmaya başladım. tabi o ara sanayiye gittim geldim ustanın biri biraz öptü yanaklarımdan şaftı söktü taktı 3 kere yaptı bu işi ama olmadı. sonra birgün baktım facebooktan bir mesaj geldi ''senin probleminin çözümü burada '' diye bir link veriyordu. kim bu adam be dedim baktım meğer chrysler mühendislerinin yıllardır peşinde olduğu beatrix takma adlı ergun erakmanmış. sanal olarak tanıştıktan sonra yolumun üstünde geçerken bir bakayım dedim beylikdüzü sanayide ben ergun bey falan derken biri daha geldi onun da derdi varmış zj ile ilgili merhaba ben ejder dedi . ondan sonra ejder bey mert bey ergun bey devam etti.
bana 2'' get yeter dediğim zamanlardı ne işim olur offroadla araziyle diyordum. Büyük konuşmamak lazımmış. kaporta harita gibi oldu arabanın orası burası ayrı oynuyor. kendi başıma aks değiştirip balata sökebilirim şaft söküp tamire götürebilirim hatta arazi şanzımanını bile indirmişliğim oldu. resmen 4 yıllık bi eğitimden geçtim hala eğitiliyorum gibi geliyor. ama hepsinden öte ve güzel olanı tanıdığım insanların %99 u hayatımın sonuna kadar etrafımda görmek istediğim birlikte olmak istediğim ve birlikte olmaktan hep aynı arabaları konuşsak bile sıkılamadığım insanlar. eski arkadaşlarımla bile neredeyse görüşmez oldum. evin içinde kapı kaplamasından yedek araç teybine kızaktan bisiklete çadırdan uyku tulumuna önceki hayatımda hiç ihtimal vermedğim malzemelerle dolup taştı. evet bizi offroad biraraya getirmiş olabilir ama herşey offroad değil anlasana. ha bide tutup bunca yıldır işin içinde benden onlarca kat tecrübeli olanlar kalkıp bana başkansın sen dediler. hobaaa dedim nerden çıktı o.bir başkanlık eksikti onu da sindirdik allaha şükür. güzel yoldayız sonuna kadar devam burada olmaktan son derece mutluyum

Film gibi olmuş[emoji106][emoji106]

Han Solo
07.Mays.2016, 01:13
Değerli abiler merhaba

Aslında bir çoğunuzu çok uzun zamandır kişisel olarak olmasa da sanal tanıyorum diyebilirim. Bir önceki sitede forumları çok sıkı takip ederdim. Daha sonrasında bu oluşumu çok tesadüfü olarak buldum. Bir baktım ki herkes burada. Bir süredir de sadece yazılanları okuyarak burada takibe devam etmekteyim.

Ben 5-6 yaşındayken babamın aldığı Lada Niva ile başlayan 4x4 ve arazi hevesim o araba üzerinde bir fiil 20 yıl kadar devam etti. Daha sonra aldığım Suzuki Grand Vitara 2.0 ile kendimce birçok arazi ve sanayi maceram oldu. Bugün bile halen hayatımdaki en büyük hataydı dediğim arabamı satma kararım sonrası 2 yıldır bir 4x4 alma hevesi ile aranır dururum.

Bu arayışlarımda en büyük çocukluk hayalim olan Grand Cherokee 5.2 herzaman bir numarada olmuştur. Bir çok sefer sahip olmaya çok yaklaşsam da kısmet olmadı bir türlü. Bu heves, başımı yakacak ama nasıl olacak çok merak ediyorum.

Bu arabanın daha bir kere bile koltuğuna oturmuş olmasam da sizlerden araba hakkında o kadar çok bilgi öğrendim ki kendimi yıllardır kullanıyormuş gibi hissederim.

Umarım kısa süre içinde bir Grand Cherokee sahibi olurum da aranızdaki yerim fiilen de başlamış olur.

Saygılar..

evrim aramıza hoşgeldin.. aradığın aracı illa ki bulursun ...bulunca başını yaksan da zevk alırsın tuhaf bi döngü bu...ben 2. zj ile yoluma devam ediyorum ..aracın olmasa bile kampa gezilere her türlü yancı olarak gelebilirsin hiç sorma bile atla gel binek araçla alırız yolda bırakmayız seni...

Maverick
07.Mays.2016, 01:30
Değerli abiler merhaba

Saygılar..

Evrim

Evrim hosgeldin aramiza.

WJ de ilk 99 da ciktiginda benim hasta oldugum bi aracti. 15 sene sonra nasip oldu :)

GodsHope
12.Mays.2016, 00:11
Merhaba,
Adım atakan,19 yaşındayım,İstanbul/zeytinburnunda oturuyorum.
Babamla beraber belgelerimizi,tüfeklerimizi aldık avcılığa atıldık fakat anladık ki bu iş içinde bir canavar lazımmış.
5.2 ZJ ararken siz tecrübeli abilerden yardım almak amacıyla foruma katılmış bulunmaktayım.

y-bsungur
12.Mays.2016, 00:52
Hoşgeldin sefalar getirdin tam işin menbagına düşmüş durumdasın.Baban mı düşünüyor 5,2 yi senmi yada ortak kararmı.

GodsHope
12.Mays.2016, 01:01
Hoşbulduk
Ortak kararımız.

MUHTEŞEM26
12.Mays.2016, 17:51
hoşgeldin atakan iyice düşündün mü ? bu işin geri dönüşü olmuyor amerikan aldıkca alıyor cebinde paran kalmıyor moralin bozuluyor canın sıkılıyor ama üstüne binince her şeye değer diyorsun şakası bir yana temizini bulursan keyfi benim diyen araç da yoktur

GodsHope
12.Mays.2016, 18:22
hoşgeldin atakan iyice düşündün mü ? bu işin geri dönüşü olmuyor amerikan aldıkca alıyor cebinde paran kalmıyor moralin bozuluyor canın sıkılıyor ama üstüne binince her şeye değer diyorsun şakası bir yana temizini bulursan keyfi benim diyen araç da yoktur

Bu uyarı için çok geç artık,canavar kapının önünde bile :D
2. Sahibinden aldık aracı oda 1 yıl kullanmış zaten eşine büyük geldiğinden sattı

GodsHope
12.Mays.2016, 18:25
2081
2082
Aracın fotoğrafları.

degrente
12.Mays.2016, 18:40
Hayırlı olsun

Cenk NALBANTOĞLU

K@RUB
12.Mays.2016, 19:53
Hayırlı olsun, dışı ve koltukları temiz, rengi güzel, kazasız belasız inşallah :)

soylu
12.Mays.2016, 19:54
Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kazasız belasız inşallah.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GodsHope
13.Mays.2016, 00:35
İnşallah,sağolun :)

Han Solo
13.Mays.2016, 12:45
Merhaba,
Adım atakan,19 yaşındayım,İstanbul/zeytinburnunda oturuyorum.
Babamla beraber belgelerimizi,tüfeklerimizi aldık avcılığa atıldık fakat anladık ki bu iş içinde bir canavar lazımmış.
5.2 ZJ ararken siz tecrübeli abilerden yardım almak amacıyla foruma katılmış bulunmaktayım.

hoşgeldin atakan...en genç zj ci sensin bu durumda :) ben de bakırköydeyim. bizim o tarafın sayı artıyor gitgide..

GodsHope
13.Mays.2016, 14:32
Avcılık konusunda da en genç benim alıştım artık :D
Bakırköyde görüşmek üzere o zaman :D

gurcanbulut
13.Mays.2016, 17:23
Bende yeni katıldım karalayım bişeyler :)

Bende Offroad merakı hep vardı ama hem bilgisizlik hemde maddi durumlardan giremiyordum 4X4 dünyasına. Evlendikten sonra eşim hep bir SUV istedi ve Grand Vitara 2.0 JL-XL ile ilk 4X4 aracımın sahibi oldum. Sonra bir ekip buldum kendime ve ilk offroadumu yaptım. Kana bulaştı bi kere. Sonra kendimi aşıp 5.2 ile tanıştım. İyiki almışım ve iyiki bu çılgınlığı yapmışım. Araba sürmenin keyfini anladım :) Şimdilerde 3.7 kullanıyorum. Eeehh 5.2 kadar zevkli olmasada gaza basınca koltuğa gömüyor hani...

Aslında uzun süre önce katıldım size ama teknik sıkıntılar nedeniyle çok geç yazmaya başladım. Bundan sonrada yazarım sık sık...

degrente
13.Mays.2016, 18:23
Ah be Gürcan'ın seninle ilk tanıştığım gün geldi aklıma nerden bileydim seninde başını yakacağımı:))

Cenk NALBANTOĞLU

Han Solo
16.Mays.2016, 00:06
kendini henüz tanıtmayan üyelerimizin tanıtmasını bekliyoruz arkadaşlar...

ayhanozturk
16.Mays.2016, 00:16
Foruma yeni üye oldum, ismim Ayhan.
28 yaşımda ehliyet aldım, 35 yaşımda ilk arabamı alıp kullanmayı öğrendim.
Chevy Blazer s10 ile açılışı yaptım şu an 93 ZJ ile haşır neşir oluyorum. O beni yeni sevmeye başladı, yakında aşk yaşarız diye umuyorum.
Offroad... seviyorum da sevmiyorum da, yani arabaları parçalamak olmasa daha da severim.
Challenge usulu offroad yarışını sevmiyorum, "hızlı olmayabilirim, ama her yere giderim" felsefesine ters buluyorum.

Maverick
16.Mays.2016, 07:18
Hosgeldin Ayhan.

archway
16.Mays.2016, 07:54
Hoşgeldin Ayhan

soylu
16.Mays.2016, 07:58
Hoşgeldiniz.

hanci.06
16.Mays.2016, 08:13
Welcome[emoji106]

Aradığım huzur sendin sende gittin geriye dağ taş kalan..

degrente
16.Mays.2016, 08:47
Hoşgeldiniz

ayhanozturk
16.Mays.2016, 09:49
teşekkürler, Hoşbuldum.

ycankes
16.Mays.2016, 10:49
Hoşgeldiniz. :)

Han Solo
16.Mays.2016, 13:56
Foruma yeni üye oldum, ismim Ayhan.
28 yaşımda ehliyet aldım, 35 yaşımda ilk arabamı alıp kullanmayı öğrendim.
Chevy Blazer s10 ile açılışı yaptım şu an 93 ZJ ile haşır neşir oluyorum. O beni yeni sevmeye başladı, yakında aşk yaşarız diye umuyorum.
Offroad... seviyorum da sevmiyorum da, yani arabaları parçalamak olmasa daha da severim.
Challenge usulu offroad yarışını sevmiyorum, "hızlı olmayabilirim, ama her yere giderim" felsefesine ters buluyorum.

ayhan hoşgeldin. ehliyet alıp direk amerikanla başlamak nasıl oldu. insan önce küçük motorlu araçla tecrübe eder vurur kırar falan çok cesurmuşun :)

ayhanozturk
16.Mays.2016, 19:54
Super bir duygu, ilk başlarda park yeri derdim vardı, Konya ovası genişliğinde yerler arıyordum.
Zaten o olmasaydı ben hala yolcu koltuğunda oturuyor olurdum. Açıkçası içimdeki kamyoncuyu s10 uyandırdı.
Ha bir de bazı ustalar... her iç çekişimde anarım :)

gurcanbulut
18.Mays.2016, 12:00
Ah be Gürcan'ın seninle ilk tanıştığım gün geldi aklıma nerden bileydim seninde başını yakacağımı:))

Cenk NALBANTOĞLU

Abi o gun bans demiştin ki; offroad damarlarda akmaya başladımı durduramazsın :D
İyiki yakmışın boşveer :D Keyifli geziler keyifli günler...

gogovet
19.Mays.2016, 22:31
Selam arkadaşlar, ben de forumda yeni sayılırım. 96 ZJ sahibiyim. Adım Gökhan. Özel sektörde çalışıyorum. 42 yaşındayım.

erolkan
19.Mays.2016, 22:41
Selam arkadaşlar, ben de forumda yeni sayılırım. 96 ZJ sahibiyim. Adım Gökhan. Özel sektörde çalışıyorum. 42 yaşındayım.

Hoşgeldiniz...

Sony Xperia Z5

gogovet
19.Mays.2016, 22:50
Hoşbulduk teşekkürler

GC2013
20.Mays.2016, 01:05
Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar.

In Vino Veritas in Aqua Sanitas

Han Solo
20.Mays.2016, 01:07

hoşgeldin gökhan...ne zamandır araç sende foto var mı hangi şehirdesin

archway
20.Mays.2016, 08:48
Hoşgeldin Gökhan

gogovet
20.Mays.2016, 09:01
Hoşbulduk araç 1 yıldır bende Ankara dayım

invariant
20.Mays.2016, 16:58
ankara'dan selamlar....
şuan arazi aracım yok fakat wj 2.7 crd almak istiyorum.
binek aracımı satar satmaz almayı düşünüyorum.

Han Solo
20.Mays.2016, 17:50
ankara'dan selamlar....
şuan arazi aracım yok fakat wj 2.7 crd almak istiyorum.
binek aracımı satar satmaz almayı düşünüyorum.

recep hoşgeldin. daha önce jeep tecrüben oldu mu emin misin :)

gogovet
20.Mays.2016, 20:34
Hoşbulduk 1 yıldır bende Ankara dayım

invariant
23.Mays.2016, 17:29
recep hoşgeldin. daha önce jeep tecrüben oldu mu emin misin :)

hoşbulduk jeep hiç kullanmadım.
ama çok kısa mesafe freelander kullandım.
eminim değilim ama neden sordunuz merak ettim.

GC2013
23.Mays.2016, 17:57
hoşbulduk jeep hiç kullanmadım.
ama çok kısa mesafe freelander kullandım.
eminim değilim ama neden sordunuz merak ettim.

Jeep hastalığına bulaşmak istediğinizden emin misiniz, çoğumuz da var da, emin değilseniz hastanemize kabul etmiyoruz demek istemiştir:)

invariant
23.Mays.2016, 19:54
Jeep hastalığına bulaşmak istediğinizden emin misiniz, çoğumuz da var da, emin değilseniz hastanemize kabul etmiyoruz demek istemiştir:)

Virus zaten vardı bünyede :))
Şimdi hastalığa dönüştü...

devrimemrah01
07.Haziran.2016, 10:44
Herkese merhabalar http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160607/33284fa2df6688d7398f3f628a677f79.jpg

soylu
07.Haziran.2016, 10:54
Hoşgeldiniz Emrah bey

Bülent
07.Haziran.2016, 17:54
Herkeze merhaba,
Benim merakım bundan 1 ay kadar önce başladı bu işlerle uğraşan bir arkadaşıma sordum av a gitmek için ne tavsiye edersin dedim oda bana grand cherokee 5,2 i önerdi sormaz olaydım diye düşünüyorum bazen :) uzun araştırmalar sonucu temiz bir zj buldum ve aldım onun sunnroof arızası vardı ayakları kırıkmış forumlarda dolaşırken mert başkan ile tanıştık kendisi ile buluştuk araç hakkımda bazı bilgiler verdi bize sağolsun sonra düştğk maslak yollarına orada bir kaç usta bulduk bi füzel tanıştık :) arızayı giderdik fakat ben sizin gibi bu arabayı çamurlara bulamak istemiyorum günde 3 kere arabayı sile koltukları vazalin ile bakım yapan duruma geldim ve çamura sokmam diye düşünüyorum :) düşündükşerim ofsetli jant ve yükseltme düşünüyorum şimdilik takoz ile halletmek istiyorum fakat bu işler çok masraflı imiş onun için ayırdığım paranın üstüne çıktık şu an beklemedeyim tabi çelik tamponda istiyorum malum kasko yok en azından yüsekte olum hasar almamak daha mantıklı sanırım şimdilik bu kadar herkeze mutlu günler

Bandırmalı
10.Haziran.2016, 11:02
Merhaba GEZE-GEN Ailesi,
İsmim Ahmet
Mesleğim Teknik ressam
İstanbul'da ikamet ediyorum.

Uzun zamandır hayalini kurduğum doğa gezileri için nihayet start aşamasına geldim.

Bandırmalı
10.Haziran.2016, 11:16
2151

Araştırdım ama iş saatleri olması nedeni ile çok detaya giremedim.

resulözuçan
10.Haziran.2016, 11:38
Selam aleyküm hayırlı cumalar herkese ben konya dan katıldım aranıza. Adım Resul 33 yaşındayım polis memuruyum. 96 zj sahibiyim iki hafta oldu alalı inşallah pişman olmam

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Han Solo
10.Haziran.2016, 12:04
Selam aleyküm hayırlı cumalar herkese ben konya dan katıldım aranıza. Adım Resul 33 yaşındayım polis memuruyum. 96 zj sahibiyim iki hafta oldu alalı inşallah pişman olmam

hoşgeldin resul..ilk polis dostumuz oldun ..güle güle kullan zj yi ...

resulözuçan
10.Haziran.2016, 12:13
Teşekkür ederim

archway
10.Haziran.2016, 12:58

Hoşgeldin Resul aramıza

Pişman olmazsın 5.2 zevki birtek 5.9 da var :) onuda başkana sorabilirsin arkasından takip ediyoruz kendisini :)

gogovet
10.Haziran.2016, 23:02
Hayırlı olsun 5.2 avrupa versiyon mu?

resulözuçan
11.Haziran.2016, 08:08
Teşekkür ederim herkese Avrupa mı bilmiyorum nasıl anlaşılır

gogovet
11.Haziran.2016, 09:53
Çamurluk larda sarı ufak sinyal var sa Avrupa dır bir de kapı kumandasında panic butonu olmayan avrupa dır. Farların altı park lambaları da sarı olacak

gogovet
11.Haziran.2016, 09:53
Km de ve mil vardır ayrıca gösterge de

ycankes
11.Haziran.2016, 13:21
Teşekkür ederim herkese Avrupa mı bilmiyorum nasıl anlaşılır

Hoşgeldiniz.
Amerikan,avrupa versiyon hakkında detaylı bilgi için;
http://www.geze-gen.com/showthread.php/1104-Jeep-ZJ-Amerikan-Avrupa-Versiyon-hakk%C4%B1nda-bilgi

resulözuçan
11.Haziran.2016, 19:42
Burada ki bilgilere göre benim araba Avrupa

gogovet
11.Haziran.2016, 19:45
Hayırlı olsun tekrar maliyet ne civarda oldu ?

resulözuçan
11.Haziran.2016, 19:58
Biraz pahalı oldu galiba takas ile aldım 28 geldi

gogovet
11.Haziran.2016, 22:04
Arabayi görmek lazım tabii ki belki de ucuza gelmiştir. ABS pompası ve ABS beyni ihtiyacı olursa uygun fiyatlı çalışır durumda mevcut. Yakında bir de direksiyonu kutusu olacak

resulözuçan
11.Haziran.2016, 22:05
Aklımda olsun teşekkür ederim

resulözuçan
11.Haziran.2016, 22:08
Buda benim zj

gogovet
11.Haziran.2016, 22:45
Resim gelmemiş Hocam

resulözuçan
12.Haziran.2016, 08:03
Malesef tapatalk tan yükleyemedim mesajda silinmiyor

resulözuçan
12.Haziran.2016, 08:05
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160612/e251838aa799b650cfa0f82cd5f3716a.jpg

gogovet
12.Haziran.2016, 08:10
Kazasız belasız binersin inşallah

resulözuçan
12.Haziran.2016, 08:11
Teşekkür ederim hepimiz inşallah

onelifeliveit
05.Eyll.2016, 13:46
Merhaba. İsmim Kürşat 32 yaşındayım. 2011 ranger sahibiyim. Şimdilik bunlar var :)

GC2013
05.Eyll.2016, 13:55
Hoşgeldin Kürşat.

Han Solo
05.Eyll.2016, 20:05
Merhaba. İsmim Kürşat 32 yaşındayım. 2011 ranger sahibiyim. Şimdilik bunlar var :)

hoşgeldin kürşat istanbuldamısın ranger standart mı bundan önce ne vardı neler yapıyorsun

borozancisefa
05.Eyll.2016, 23:55
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160905/3c4cad1cb33aca252c020b56959ab96a.jpg
Merhaba ben sefa Borozancı Sakaryalıyım 24 yaşındayım 2.7 gc sahibiyim 2yıldır

Han Solo
06.Eyll.2016, 00:03
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160905/3c4cad1cb33aca252c020b56959ab96a.jpg
Merhaba ben sefa Borozancı Sakaryalıyım 24 yaşındayım 2.7 gc sahibiyim 2yıldır

sefa hoşgeldin sende..ne güzel çamurlu bir giriş oldu öyle...tabi doğa açısından en şanslı bölgelerden birindesin şüphesiz....

borozancisefa
06.Eyll.2016, 00:04
sefa hoşgeldin sende..ne güzel çamurlu bir giriş oldu öyle...tabi doğa açısından en şanslı bölgelerden birindesin şüphesiz....

Kesinlikle izindeydim abi birazdan yola çıkıyorum nasipse Bingöl'e çok çamurlandık bu izin [emoji3]

Han Solo
06.Eyll.2016, 00:11
Kesinlikle izindeydim abi birazdan yola çıkıyorum nasipse Bingöl'e çok çamurlandık bu izin [emoji3]

bingölde ne yapacaksın askerlik mi ...

borozancisefa
06.Eyll.2016, 00:12
bingölde ne yapacaksın askerlik mi ...

Jandarma personeliyim abi bitmeyen askerlik

archway
06.Eyll.2016, 10:18
Jandarma personeliyim abi bitmeyen askerlik

Allah yardımcınız olsun Sefa makineyi götürme oraya :)

BOSCH
06.Eyll.2016, 15:45
Aileye yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz

Poseidon59
20.Ekim.2016, 00:26
Selam arkadaşlar ben Tolgahan klasik üniversite öğrencisi :smiley: Baktık okul bitiyor doğru düzgün bir şey yapmamışız bunca sene içimde değişik bir kamp yapma ihtiyacı hissettim ekipman falan bakıyorum birkaç hafta içinde çıkıcam umarım otostopla veya otobüsle bir yerlere tecrübeli arkadaşlarım büyüklerim yardımlarını esirgemesinler :)

K@RUB
20.Ekim.2016, 15:38
Selam arkadaşlar ben Tolgahan klasik üniversite öğrencisi :smiley: Baktık okul bitiyor doğru düzgün bir şey yapmamışız bunca sene içimde değişik bir kamp yapma ihtiyacı hissettim ekipman falan bakıyorum birkaç hafta içinde çıkıcam umarım otostopla veya otobüsle bir yerlere tecrübeli arkadaşlarım büyüklerim yardımlarını esirgemesinler :)

Selamlar Hoş Geldin, Otostop işi garip geliyor bana ama bu işi çok iyi yapan grup var facebook da aktifler, bende oradan takip ediyorum :)

Poseidon59
20.Ekim.2016, 16:39
Selamlar Hoş Geldin, Otostop işi garip geliyor bana ama bu işi çok iyi yapan grup var facebook da aktifler, bende oradan takip ediyorum :)

Hoş buldum :) KKTC'de olduğum zaman çok yapmışlığım olduğu için pek garipsemiyorum ama olayı Türkiye'de yapmayı düşününce evet biraz garip hissettiriyor :) bahsettiğin grupla ilgili link atabilirsen bende takip etmek isterim

Han Solo
20.Ekim.2016, 17:18

hoşgeldin tolgahan.. hangi okul bitiyor kışın soğukta mı yapacaksın kamp sürekli...

Poseidon59
20.Ekim.2016, 18:59
hoşgeldin tolgahan.. hangi okul bitiyor kışın soğukta mı yapacaksın kamp sürekli...

Hoş buldum abi, Haliç Siyaset bitiyor. 4 mevsimde de yapıcam plan o yönde. okul döneminde 3 gün boşluklarım var o vakitleri istanbul içi veya şehir dışı yerlerde değerlendirmek istiyorum.

zafernb
23.Ekim.2016, 03:45
Merhaba Ben Zafer;

baktım grupta yeniden üyeleri tanıyalım sayfası var, bende tanıtayım kendimi , bu bilgi de burada dursun :)

Geze-gen grubu ile ilk salı buluşmalarında yancı olarak tanışmıştık bir kaç sefer misafir olduktan sonra yancılık tan daha öteye geçip araç sahibi olmak gerektiğini anladım, şimdi 1995 Tahoe Sport aracım var ama katılmaya fırsat bulamıyorum :)

Sanırım hala hafta içi Anadolu yakası buluşmaları oluyor, ilk fırsatta bende sizin yanınızda olacağım.

Han Solo
23.Ekim.2016, 20:19
Merhaba Ben Zafer;

baktım grupta yeniden üyeleri tanıyalım sayfası var, bende tanıtayım kendimi , bu bilgi de burada dursun :)

Geze-gen grubu ile ilk salı buluşmalarında yancı olarak tanışmıştık bir kaç sefer misafir olduktan sonra yancılık tan daha öteye geçip araç sahibi olmak gerektiğini anladım, şimdi 1995 Tahoe Sport aracım var ama katılmaya fırsat bulamıyorum :)

Sanırım hala hafta içi Anadolu yakası buluşmaları oluyor, ilk fırsatta bende sizin yanınızda olacağım.

zafer hoşgeldin ...ekipte ilk tahoe senden oldu böylece. anadolu yakasında haftalık rutin bir buluşma yok idi ama olacak bundan sonra çok talep geldi karşı koyamadık...konuları takip et lütfen ..duyurusu olur yakında ...

Kadir
23.Ekim.2016, 20:43
Merhaba Ben Zafer;

Hoşgeldin zafer memnun olduk seyretmekten zevk aldığım bir araç tahoe [emoji1]

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Excalibur
23.Ekim.2016, 21:20
Tüm yeni arkadaşlara, Hoşgeldiniz.

zafernb
23.Ekim.2016, 22:20
zafer hoşgeldin ...ekipte ilk tahoe senden oldu böylece. anadolu yakasında haftalık rutin bir buluşma yok idi ama olacak bundan sonra çok talep geldi karşı koyamadık...konuları takip et lütfen ..duyurusu olur yakında ...

Nazik karşılamanız için teşekkür ederim, Anadolu yakası buluşmaları için takipteyim ;)

Hoşgeldin zafer memnun olduk seyretmekten zevk aldığım bir araç tahoe [emoji1]

teşekkürler :)

Han Solo
24.Ekim.2016, 00:31
Nazik karşılamanız için teşekkür ederim, Anadolu yakası buluşmaları için takipteyim ;)

teşekkürler :)
Anadolu yakasi carsamba konusu acildi bilr ...carsamba bekleriz o zaman

caylak_61
24.Ekim.2016, 15:15
Merhaba Ben Zafer;

Zafer abi giderken beni almayı unutma lütfen:) malum cuciki ile yolları ayırdık yeni araç alana kadar çok sağlam yanjı olurum bilgine :)

zafernb
24.Ekim.2016, 18:10
Zafer abi giderken beni almayı unutma lütfen:) malum cuciki ile yolları ayırdık yeni araç alana kadar çok sağlam yanjı olurum bilgine :)
Ömer im, severek alırım, sabahtan konuşalım buluşma yerini ;)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taşkın
07.Kasm.2016, 01:09
Merhaba arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım ama offroad ve doğa gezileri konusunda aslında pek yeni sayılmam. 2005-2012 yılları arasında hobi olarak özellikle kamplı bir çok offroad gezisine katıldım. 2010-2012 yıllarında "LroTurkiye" forumunda moderatörlük yaptım. ( Bu forum artık aktif değil, sadece ana sayfası lroturkiye.org adresinde duruyor. ) 2012'de aracımı satıp bir süre motosikletimle gezi guruplarına katıldım, sonra dağ bisikleti, sonra yol bisikleti gezileri derken bir yıl önce yeniden bir arazi aracı alarak offroad gezilerine başladım. Sizlerle de günlük ve konaklamalı - kamplı gezilere katılmak isterim, ayrıca haftaiçi toplantılarınızdan birine en kısa zamanda katılarak sizlerle tanışmak isterim.

Kadir
07.Kasm.2016, 01:53
Hoşgeldin aramıza taşkın

MUHTEŞEM26
07.Kasm.2016, 08:51
aileye yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz

Taşkın
07.Kasm.2016, 10:31
Kadir, Muhteşem hoşbuldum, teşekkür ederim.

mstonrkvk
24.Kasm.2016, 16:09
Cümleten herkese tekrardan selamlar saygılar,

Uzun uğraşlar sonucu artık aranıza 1997 Model 5.2 Beyaz bir ZJ ile katılmış bulunuyorum.

Umarım genellikle keyifli problemsiz bir şekilde forumu meşgul ederim ama sanmıyorum :)

Şimdiden derin bilgilerinizle beni, bizleri aydınlatacağınız için teşekkür eder o bilgileri sonuna kadar sömürmek isterim. :)

Han Solo
25.Kasm.2016, 01:14
Cümleten herkese tekrardan selamlar saygılar,

Uzun uğraşlar sonucu artık aranıza 1997 Model 5.2 Beyaz bir ZJ ile katılmış bulunuyorum.

Umarım genellikle keyifli problemsiz bir şekilde forumu meşgul ederim ama sanmıyorum :)

Şimdiden derin bilgilerinizle beni, bizleri aydınlatacağınız için teşekkür eder o bilgileri sonuna kadar sömürmek isterim. :)

güle güle kulllan mustafa....kaç km de avrupa mı amerikan mı durumu nedir hani fotolar

MUHTEŞEM26
25.Kasm.2016, 09:17
Mustafa hayırlı olsun aracın

archway
25.Kasm.2016, 11:47
Hayırlı olsun Mustafa

mstonrkvk
25.Kasm.2016, 13:19
Teşekkür ederim herkese...

Ufaklık Avrupa Kasa 1997 model Beyaz, arazi yüzü görmemiş bütün aksamları elektronik vs maşallah faal ve sorunsuz içi dışı çiçek gibi bir makine...km 230.000 km de orjinal stock halde...Şimdi bu ufaklığı biraz büyütme zamanı sizlerin de yardımı ile :)2372

mstonrkvk
25.Kasm.2016, 13:20
Arabayı daha yıkatamadım bile bir yıkatayım güzelce resimleri paylaşırım hemen ...
Şimdilik 2" yükseltme lazım acil get ile birde jant lastik önerisi ....

MUHTEŞEM26
25.Kasm.2016, 13:23
Yıldırım agbi bu konuda yardımcı olacaktır bence

Han Solo
25.Kasm.2016, 13:53
Teşekkür ederim herkese...

Ufaklık Avrupa Kasa 1997 model Beyaz, arazi yüzü görmemiş bütün aksamları elektronik vs maşallah faal ve sorunsuz içi dışı çiçek gibi bir makine...km 230.000 km de orjinal stock halde...Şimdi bu ufaklığı biraz büyütme zamanı sizlerin de yardımı ile :)2372

büyütme canım ne olacak büyüynce sanki bin bu şekilde işte :)

mstonrkvk
25.Kasm.2016, 14:05
çok değil şimdilik 2" get jant lastik..

elinde olan satmak isteyen tanıdığında olan varsa onu da değerlendirebilirim...

GC2013
25.Kasm.2016, 14:07
Stock candır

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi