PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba geze-gen

setnogrom
14.Mayýs.2014, 23:28
Selamunaleyküm-Merhaba;
Adım Engin,31 yaşındayım aslen Kastamonu'luyum şuan İstanbul'da yaşıyorum.Özel bir ISP şirketinde teknisyenlik yapıyorum.
10 yaşıma kadar Kastamonu-Azdavay ilçesinin bir köyünde büyüdüm sonrasında istenmeyen sebeplerden ötürü malesef buralara göç ettik.
Hobi olarak yol otomobilleri ağırlıklı ilgim vardır zaten x bir otomobil forumunda da yöneticiyim (admin).
Diğer bir hobimde serbest dalıştı -zıpkınla dalış yapardım.Bu hobimden bir rahatsızlık ve dalış arkadaşı eksikliği sebebiyle bu sene vedalaştım.
Yıllar önce planladığım doğa ve kampçılık üzerine kendimi zaten geliştiriyordum bu yıl biraz daha arttırdım.
Bu sene ilk adımları atmaya başlayacağım,doğa şartlarında otomobil vb kullanmadan sadece sırt çantamla birşeyler yapmayı planlıyorum.Şuan malzeme toparlamaya çalışıyorum.
Diğer bir uğraşımsa el becerimle 'el becerim oldukça fazladır' birşeyler yapmaya bayılırım şu sıralar dövme demir-çelikle bıçak,balta vb şeylerle uğraşmaya başladım.
Sanırım bu kadarı kafi.
xx

Poseidon
14.Mayýs.2014, 23:53
geze-gen'e hoÅŸ geldiniz...

Maverick
15.Mayýs.2014, 00:50
Selamunaleyküm-Merhaba;
Adım Engin,31 yaşındayım aslen Kastamonu'luyum şuan İstanbul'da yaşıyorum.Özel bir ISP şirketinde teknisyenlik yapıyorum.
10 yaşıma kadar Kastamonu-Azdavay ilçesinin bir köyünde büyüdüm sonrasında istenmeyen sebeplerden ötürü malesef buralara göç ettik.
Hobi olarak yol otomobilleri ağırlıklı ilgim vardır zaten x bir otomobil forumunda da yöneticiyim (admin).
Diğer bir hobimde serbest dalıştı -zıpkınla dalış yapardım.Bu hobimden bir rahatsızlık ve dalış arkadaşı eksikliği sebebiyle bu sene vedalaştım.
Yıllar önce planladığım doğa ve kampçılık üzerine kendimi zaten geliştiriyordum bu yıl biraz daha arttırdım.
Bu sene ilk adımları atmaya başlayacağım,doğa şartlarında otomobil vb kullanmadan sadece sırt çantamla birşeyler yapmayı planlıyorum.Şuan malzeme toparlamaya çalışıyorum.
Diğer bir uğraşımsa el becerimle 'el becerim oldukça fazladır' birşeyler yapmaya bayılırım şu sıralar dövme demir-çelikle bıçak,balta vb şeylerle uğraşmaya başladım.
Sanırım bu kadarı kafi.
xx

Merhaba Engin hoÅŸgeldin.

Ben doğma büyüme İstanbul ama hemşehriyiz. Bizim peder de Kastamonu'lu.

Değişik bir hobi dövme demir çelik vs. Yaptığın eserler varsa paylaşmanı beklerim.

Beatrix
15.Mayýs.2014, 02:36
Engin merhaba, Burak'ın da dediği gibi demir çelik uğraşılarını görmek isteriz. Keyifli forumlar.

akiva
15.Mayýs.2014, 08:35
Engin hoÅŸgeldin.
İlginç bir hobin var.paylaşımların katkı sağlayacaktır.

Han Solo
15.Mayýs.2014, 11:52
engin hoşgeldin. sırt çantanla uzun mesafelere ulaşmak mı amaç yoksa belli bir bölgede bir süre hayatını devam ettirebilmek mi? dövme demir becerini merak ettim. müsait olunca 1-2 fotoğraf görmek isteriz.

Kasif
15.Mayýs.2014, 20:11
Demir dovelim kilic yapalim...ahsaptan ok ve yay yapalim...Baskaaaaan ata nezaman binicez cok pis gaza geldim yine... :)

Hosgeldin Engin :)

setnogrom
15.Mayýs.2014, 20:45
geze-gen'e hoÅŸ geldiniz...

Merhaba Engin hoÅŸgeldin.

Ben doğma büyüme İstanbul ama hemşehriyiz. Bizim peder de Kastamonu'lu.

Değişik bir hobi dövme demir çelik vs. Yaptığın eserler varsa paylaşmanı beklerim.

Engin merhaba, Burak'ın da dediği gibi demir çelik uğraşılarını görmek isteriz. Keyifli forumlar.

Engin hoÅŸgeldin.
İlginç bir hobin var.paylaşımların katkı sağlayacaktır.

engin hoşgeldin. sırt çantanla uzun mesafelere ulaşmak mı amaç yoksa belli bir bölgede bir süre hayatını devam ettirebilmek mi? dövme demir becerini merak ettim. müsait olunca 1-2 fotoğraf görmek isteriz.

Demir dovelim kilic yapalim...ahsaptan ok ve yay yapalim...Baskaaaaan ata nezaman binicez cok pis gaza geldim yine... :)

Hosgeldin Engin :)

Hosbuldum, tesekkurler.
Oncelikle hobilerim var hepsiyele ugrasmak zor oluyor cunku isim geregi zaman bulmakta zorlaniyorum.
Dovme celik ve demirle daha onceden beri alakadarim ama pratik yok.Bu olayida gerceklestirmek icin bu isi yapan yer buldum malum istanbul'da boyle yer cok cok az.Suan buldugum yer bana yakin usta cok cana yakin ,sagolsun bana dukkaninida acti zaman icinde bos vakitlerimde yanina gidip zaman gecirecegim tabi oraya gidipte tanisma serefine birsey yaptirmamak olmazdi,dovme balta yaptiriyorum guzel tasarladik 1 haftaya bitecek bunu ustamiz yapacak ama bende sapini yapacagim her isimde ciddi ve ince calisirim bu yapim asamasini sizlerle paylasacagim.

Diger soruya gelirsek eve sadece sirt cantami alip gun boyu ve mesafeden ziyade her adimimin keyfini ve guzellikleri yasamak.
Kisaca bir noktaya gidip kamp yapmak bana pek hitap etmiyor.Ozellikle bu tarz bi doga yuruyusune arkadasta bulmak sorun olacak ama bulamazsamda tek basima devam ederim.
Sayet bu yil oldukca keyifli isler planliyorum.
Zaman icinde sizlerin tecrubelerine basvuracagim ozellikle cadir, mat, tulum gibi
Xx

Han Solo
15.Mayýs.2014, 22:04
Yürüyüş konusunda partner bulursun hiç merak etme

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel

Kanuni
16.Mayýs.2014, 10:37
engin hoÅŸgeldin

setnogrom
16.Mayýs.2014, 15:53
Yürüyüş konusunda partner bulursun hiç merak etme

bu Geze-gen tapatalk Ile Baska guzel
İlla bulurum zaen şimdiden samimi dostlarıma narkoz vermeye başladım,onlarıda yoldan çıkartacağım:)

engin hoÅŸgeldin
Hoşbuldum,teşekkürler.

xx