PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 129. Çarşamba Gecesi Buluşması

Marduk
23.Mayýs.2014, 18:52
Her Çarşamba olduğu gibi yine Kayışdağında dostlarlayız... Katılmak isteyen için iletişim : 0532 242 37 10

Bu haftasonu kamptayim...erkenden acayım konuyu....

Kanuni
26.Mayýs.2014, 12:48
gelirim......

Maverick
26.Mayýs.2014, 12:55
Biz bu ateşi çok sevdik :)

KoMoDoWaRaN
26.Mayýs.2014, 17:15
Ben de geliyorum bu hafta toparlanın.... :)

mjz66
26.Mayýs.2014, 17:35
Ben de geliyorum bu hafta toparlanın.... :)

Kalıcan yani bu defa:)

KoMoDoWaRaN
26.Mayýs.2014, 17:48
Kalanla kalırım ölenle ölürüm... Böyle de bir delikanlıyım :D

mjz66
26.Mayýs.2014, 19:01
kalanla kalırım ölenle ölürüm... Böyle de bir delikanlıyım :d

karrrdeeeÅŸimsin ÅŸakiiirrr:)

Soner
26.Mayýs.2014, 20:39
5 de oradayım

GC2013
26.Mayýs.2014, 22:55
Ben yetişemiyorum İstanbul a yarın ve Çarşamba peder beyi burada doktora götüreceğim. Özür. Çok heveslendiydim:(

In vino veritas in Aqua sanitas

Maverick
27.Mayýs.2014, 01:24
Ben yetişemiyorum İstanbul a yarın ve Çarşamba peder beyi burada doktora götüreceğim. Özür. Çok heveslendiydim:(

Geçmiş olsun, hayırdır?

zafernb
27.Mayýs.2014, 20:16
Merhaba ; bu Çarşamba buluşmalarının ilkleri yapılırken Levent (salatacı) arkadaşımla beraber yancı olarak katılmıştık ve çok keyif almıştık. şimdi kendimize bir tahoe jip aldık ve bu çarşamba size katılmak istiyoruz. gelirken yanımızda gelirken getirmemiz gereken bir şey var mı. kayışdağı buluşma yeri yeditepe üniv önümüdür yine, kaçta buluşulacak, bilgi verirseniz seviniriz, iyi akşamlar

Kanuni
27.Mayýs.2014, 20:38
zafer tekrardan hoş geldin aramıza...eski dostları ve eski yüzleri yeniden görmek bizlere de keyif verecektir....kısaca tarif edeyim yeri....Yeditepe üniversitesinden dağa doğru gelirken ışıklardan sağa dağdibinden gelen yola dönüyorsun...yaklaşık 500 mt ileride solda önce madalyalı tesislerini,ondan 200 mt sonra da yine solda xxxx nakliyat tır garajını göreceksiniz....tır garajının karşısındaki dikyangın yolundan yol bitene kadar çıkıp sola dönünce 100 mt ileride ağaç altında konuşlanmış olarak bizleri görebilirsiniz...saat 18,00 dan itibaren dağdayız

GC2013
27.Mayýs.2014, 20:43
Geçmiş olsun, hayırdır?

Prostat, sonda çıkarıldı bugün, sonrası bayağı ağrısı oluyor yalnız bırakamadım. Eyvallah birader

GC2013
27.Mayýs.2014, 20:43
Sizlere keyifli saatler, hoş sohbetler, başka sefere artık

zafernb
27.Mayýs.2014, 21:45
Teşekkür ederim, yarin görüşmek üzere.

doktor
27.Mayýs.2014, 22:07
Bizim mekan pazar günü piknik alanına dönmüş oturmaya yer yoktu .Bütün araçlar orada idi,mangalı zirvede yakmak zorunda kaldım.

Marduk
27.Mayýs.2014, 23:32
yeri degistirelim yaz sezonu boyunca diyorum...hep atliyoruz....yarin bir daha bakacam gecen hafta soyledigim yere....muhtemelen kuru zeminde normal araclar inip cikar....oraya kimse gitmiyor.....bir de piknik masalari koydular bizim mekana ...herkes geliyor

Marduk
27.Mayýs.2014, 23:34
Merhaba ; bu Çarşamba buluşmalarının ilkleri yapılırken Levent (salatacı) arkadaşımla beraber yancı olarak katılmıştık ve çok keyif almıştık. şimdi kendimize bir tahoe jip aldık ve bu çarşamba size katılmak istiyoruz. gelirken yanımızda gelirken getirmemiz gereken bir şey var mı. kayışdağı buluşma yeri yeditepe üniv önümüdür yine, kaçta buluşulacak, bilgi verirseniz seviniriz, iyi akşamlar

zafer bekleriz...hatirliyorum seni...ayrica salataciyi cok ozledik...onu da kap gel :) telefonum en basta yazili sorun cikarsa arasin... ortak organizasyon olmayacak..yiyecek ve iceceginizi de alin gelirken....saat 5 ten sonra dagdayiz...

KoMoDoWaRaN
28.Mayýs.2014, 00:05

Zafer seni tekrar görmek çok güzel... Levent i de seni de çok özledik.. Herzamanki yerdeyiz... Yarın görüşürüz... ;)

Marduk
28.Mayýs.2014, 00:14
Prostat, sonda çıkarıldı bugün, sonrası bayağı ağrısı oluyor yalnız bırakamadım. Eyvallah birader

Gecmis olsun....musait zamaninizda bekleriz...

Han Solo
28.Mayýs.2014, 00:15

geçmiş olsun abi..allah şifalar versin.

Kanuni
28.Mayýs.2014, 00:27
hala kafamda deli sorular....ne nakliyattı o yaw :D :D :D

Marduk
28.Mayýs.2014, 01:03
cobantur mu yoksa :)

zafernb
28.Mayýs.2014, 08:46
zafer bekleriz...hatirliyorum seni...ayrica salataciyi cok ozledik...onu da kap gel :) telefonum en basta yazili sorun cikarsa arasin... ortak organizasyon olmayacak..yiyecek ve iceceginizi de alin gelirken....saat 5 ten sonra dagdayiz...

Bu sefer salata işi olmaması ,iyi oldu :) telefonu kayıt ettim, görüşmek üzere.

Kanuni
28.Mayýs.2014, 11:02
cobantur mu yoksa :)

he yaaaa :D :D

Maverick
28.Mayýs.2014, 12:47
Ben bu hafta iptal. Yakin bi arkadas ameliyat oluyor su an. Burada olmam gerekiyor.

GC2013
28.Mayýs.2014, 14:39
Ben bu hafta iptal. Yakin bi arkadas ameliyat oluyor su an. Burada olmam gerekiyor.

Geçmiş olsun. Geldi mi üst üste gelir. Dün gece acildeydim, gündüzden daha kalabalıktı. Allah şifasını versin bütün hastaların.

GC2013
28.Mayýs.2014, 14:40
geçmiş olsun abi..allah şifalar versin.

SaÄŸol biraderim, Allah sizleri daha iyi etsin