PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 92.Geze-Gen Avrupa Yakasi Bulusmasi

Kasif
10.Haziran.2014, 23:31
Bu haftada Guzelcede yeni evine pardon triplex Willasina tasinan Tahsin Katranci arkadasimizin bahcesinde toplaniyoruz.

Kamp sandalyesi zorunludur:)Disardan yiyecek icecek sokulabiliyor.Gelenler listesine gore alisverisi bir kisiye yaptirip tutari bolüsebiliriz.

Yol uzak diyenler icin Geze-gen resmi araci Clio GrandTour Hizmet verecektir.

Ayrica Bu hafta Geze-Gen Akinci Birliginin KazDaglari Bayram Gezisi Programi icin fikir alisverisi yapilacaktir.

Rota ve arac secimi konulari konusulacak.Keske anadolu yakasindanda katilim olabilse...

1-Tahsin Katranci
2-Hakan İsen
3- Osman Metin
4-Ejder Eristi
5-
6-

2-

anarchist
11.Haziran.2014, 01:01
Harika yazmışsın Hakanım :) Clio grand Tour'a bayıldım.
Eşleriniz de gelirse sevinirim.
Yol çok uzak değil aslında.Ben Sefaköy'den en fazla 1 saatte geliyorum.
Basitce tarif etmem gerekirse büyükçekmeceyi geçiyoruz,mimarobayı geçiyoruz.Güzelce sapağından giriyoruz. (Fırat pen tabelası var)
Köprünün altından e5'in diğer tarafına geçiyoruz.Happycenter göreceksiniz.onun yanında site girişi var.
Güvenliğe papağan 73'e geldim diyebilirsiniz.Bende karşılarım gerekirse.
Tam kadro bekliyorum.Yoklama yapacağım.

http://i1087.photobucket.com/albums/j465/tahsink44/11-6-201400-47-10_zps53cdf2a0.jpg (http://s1087.photobucket.com/user/tahsink44/media/11-6-201400-47-10_zps53cdf2a0.jpg.html)

akiva
11.Haziran.2014, 08:55
1-Tahsin Katranci
2-Hakan İsen
3- Osman Metin
4-Ejder Eristi
5- Attilla
6-
Tahsin site adı veya sokak adı yokmu?

anarchist
11.Haziran.2014, 09:02
Güzelkent ,hukukçular sitesi. Papagan sokak ama papağan sokak tabelasini geçtikten sonra ilk sokakatan giriyorsun.Ev, tam sokak uzerinde degil.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umami
11.Haziran.2014, 10:47
Yol uzak diyenler icin Geze-gen resmi araci Clio GrandTour Hizmet verecektir.

2-

Güzelce Taksim bence pek mantıklı olmaz gibime geliyor

Kasif
11.Haziran.2014, 10:54
Sen isten cik ikitelliye kadar gel.ordan beraber gideriz.Gundem konusuna sende dahilsin...

serkan.duran
11.Haziran.2014, 13:39
gönlüm sizlerle dostlar...

Umami
11.Haziran.2014, 15:20
7- Oğuzhan

anarchist
12.Haziran.2014, 09:17
1-Tahsin Katranci
2-Hakan İsen
3- Osman Metin
4-Ejder Eristi
5- Attilla
6-
7- Oğuzhan

Kasif
12.Haziran.2014, 10:33
gönlüm sizlerle dostlar...

Cik gel serkanim baya yaklasiyoruz bak bu hafta sana:)

serkan.duran
12.Haziran.2014, 13:25
Cik gel serkanim baya yaklasiyoruz bak bu hafta sana:)

valla isterdim kardeşim, hadi yapın bi saroz bak havalar güzel deniz güzel .... herşey güzel :)

Beatrix
12.Haziran.2014, 14:06
Geliyorum ;

1-Tahsin Katranci
2-Hakan İsen
3- Osman Metin
4-Ejder Eristi
5- Attilla
6-
7- Oğuzhan
8- Ergun

Beatrix
12.Haziran.2014, 14:17
Tahsin, açık adresi yazsana, navi'lere girip gelelim....

Umami
12.Haziran.2014, 16:14
BDisardan yiyecek icecek sokulabiliyor.Gelenler listesine gore alisverisi bir kisiye yaptirip tutari bolüsebiliriz.

2-

Bak ben aç gelebilirim, ya da yolda acıkacağımı düşünerek bir anda alışverişi üstelenebilirim. Tahsinin VİLLA'sında bulunan mutfak konusunda pek bir bilgim yok, biriniz bilgilendirme mesajı yazın yoksa ben füme somon, rokfor, biraz havyar içecek olarak da Moet Crystal alıp gelirim, ortak olursunuz bir anda

anarchist
12.Haziran.2014, 16:23
Bak ben aç gelebilirim, ya da yolda acıkacağımı düşünerek bir anda alışverişi üstelenebilirim. Tahsinin VİLLA'sında bulunan mutfak konusunda pek bir bilgim yok, biriniz bilgilendirme mesajı yazın yoksa ben füme somon, rokfor, biraz havyar içecek olarak da Moet Crystal alıp gelirim, ortak olursunuz bir anda

Somon füme var. Ama rockfor nedir ilk kez duyuyorum.

anarchist
12.Haziran.2014, 16:28
Tahsin, açık adresi yazsana, navi'lere girip gelelim....

Güzelce Mahallesi Güzelkent Hukukçular Sitesi.
papağan sokak no:73

Aşağıda belirttiğim koordinat tam olarak sokağın başı. Evin koordinatını vermiyorum çünkü yol olmadığı için navigasyon şaşırır.
Bu noktadan içeri girip sokağın sonuna kadar gidip her hangi bir yere park edip beni arayın.:)
Yada Happy center'ı bulun sonra beni arayın

41°00'16.32"
28°31'14.97"

Umami
12.Haziran.2014, 16:35
Rokfor ya da doğrusu Roquefort, yan sanayine Blue Cheese deniyor. En kolay bulabileceğin Danish Blue Cheese. Güzel oluyor, salata sosu, biftek sosu falan yapabilirsin.

anarchist
12.Haziran.2014, 16:39
Rokfor ya da doğrusu Roquefort, yan sanayine Blue Cheese deniyor. En kolay bulabileceğin Danish Blue Cheese. Güzel oluyor, salata sosu, biftek sosu falan yapabilirsin.

Oğuzhan birgün sen malzeme listesini bana ver.Listeyi tamamlıyım.Bütün gün yemek yapıp yiyelim.Valla şu anda da acayip açım.Canım güzel şeyler çekiyor.

Umami
12.Haziran.2014, 16:45
Listeye galiba gerek kalmadı, ben az evvel Hakan'la konuştum, istediğini al biz aramızda bölüşürüz dedi. Ben şimdi alışverişe çıkıyorum, bu geceye katılanların Allah yardımcısı olsun diyorum. :D

anarchist
12.Haziran.2014, 16:49
Listeye galiba gerek kalmadı, ben az evvel Hakan'la konuştum, istediğini al biz aramızda bölüşürüz dedi. Ben şimdi alışverişe çıkıyorum, bu geceye katılanların Allah yardımcısı olsun diyorum. :D

:)) Katılamayanlar pişman olacak.Mutfaklık bir şey olursa , mutfak senindir.:)

Dragon
12.Haziran.2014, 17:07
Ya şu adama alışveriş yaptırmayın... Yine gitti 1000 lira :) rokfort ne laaayn... Al 3 kilo hakiki köfte yanına salata bitti gitti.. Abidik gubidik isimli yemek yapmayın bak.. Dalarım :))

Kasif
12.Haziran.2014, 18:54
Birakin rokforu havyari Atilla abi guzelcede cok guzel pideci var dedi... Oraya gidince siparis veririz gelir..

anarchist
13.Haziran.2014, 09:57
Gelen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Sayenizde bahçem güzelleşti.

akiva
13.Haziran.2014, 10:18
Dün çok güzel bir akşam geçirdik Tahsinin yeni evinde.
Çok güzel bir ortam.Doğal ve huzur dolu.
Güle güle oturun Tahsin.
Misafirperverliğin için çok teşekkür ederim.
Sevgili ailende çok fazla zahmete girmiş.Onlara ayrıca teşekkür ve şükranlarımı sunarım.
Sohbet muhabbet şahaneydi.
Birde Oğuzhanın mükemmel menüsü ve akşamın finalinde pasta zirve yaptı.
Doğum günü sürpriziniz için ayrıca tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Kasif
13.Haziran.2014, 12:55
Tahsinin ailesine misafir perverligi icin tesekkur ediyor Tahsinede insanlari okadar zahmete soktugu icin uzun uzun sövüyorum...

Oguzhanada alisveris icin tesekkur etmekle beraber birdaha alisverisin oguzhana birakilmamasi konusu tekrarliyorum.

Rokfor peyniri,mozarella peyniri,suzme peynir ve permesan alinirmi yaaa tam yagli ezine neyine yetmiyo...kofte var tavuk var onlarin yanina Kaburga alip yanima permesanli balsamik soslu mantar yapmakta nedir?

Ben kendi adima cok farkli tadlar arayisinda degilim Allah Muhafaza huyumuz suyumuz degisicek.Dune kadar ekmek arasina kofteyi sogani domatesi koyup yiyorduk ne guzel biz.

Umami
13.Haziran.2014, 20:49
Vay arkadaş, sizlere (Akan Aga, Ejder) iyilik de yaramıyormuş. Dikkat ettim de yemek bittikten sonra tabaklar toplanırken hepsi sanki bulaşık makinesinden çıkmış gibi pırıl pırıldı.
Tahsin ve ailesine çok teşekkürler, mükemmel şekilde bizi ağırladılar, umarım bu yeni evlerinde sağlıklı mutlu bir zaman geçirirler.