PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Özür Diliyorum

Umami
12.Kasým.2014, 19:27
Merhaba,
uzun zamandır çok sevdiğim bu forum ve burada tanıştığım arkadaşlarımdan uzak kaldım. Hem iş hem şahsi sorunlar beni bu çok sevdiğim ortamdan uzunca bir süre uzaklaştırdı. Eskiden her hafta sonu bir yere gitmek için can atan, yemek tariflerini yazmak için geceyarısı iki/üç çekinmeden uğraşırken şu an eve girince direk (geç gidiyorum) yatmayı düşünen bir durumdayım.

Sevgili AKINCILAR, her an aklımdasınız, en son yaptığınız gezi beni tekrar hayata döndürme örneği oldu. Fazla uzatmak istemiyorum ama off-road tabiriyle kanala girdim, ön taraf çıktı arkayı çıkartmak için uğraşıyorum vinç yok kilit yok.

Havalar hala sıcakken bir kamp fena olmaz gibime geliyor.
Hepinize tekrar çok teşekkürler, bana verdiğiniz eğitim ve öğretiler için ve beni arayıp hal hatır sorduğunuz için.

OÄŸuzhan & Dixie

Kasif
12.Kasým.2014, 19:58
Nedendir bilinmez bu camiadaki tum dostluklar cok kalici ve seviyeli...Ä°steyen istediginde gelip istediginde uzaklasabiliyor ve tekrar geldiginde ayni sekilde karsilaniyor degisik bir yapi :) musait oldugunda haber ver kaldigin yerden devam edelim ;)

Kanuni
13.Kasým.2014, 10:48
ilk kampta balzamik sirke ve kayısı ile katledilmiş Evrencik kuzu pirzolasını yap bize oğuzhan.... acayip özledim :) :) :)
seviyoruz seni :) :)

Dragon
13.Kasým.2014, 13:53
adam bi trophy yaptı kayboldu:) gel gel valla artık sert ofroyt yapmıcaz:):)

tapagazzz
13.Kasým.2014, 15:52
bende kaçırıldıgını dusunmeye baslamıstım,
hadi kop gel 1 saate osman abninin ordayım....

akiva
13.Kasým.2014, 16:04
Valla merak etmiÅŸtik...
Dünyaya tekrar hoşgeldin Oğuzhan :)

anarchist
13.Kasým.2014, 18:42
Bu yazıyı görmesem bugün arayacaktım :)

Poseidon
13.Kasým.2014, 21:43
Bazen yoğunluk dönemlerimiz oluyor. Sevgili Oguzhan da öyle bir dönemden geçiyor. Ama bizim gönlümüz nasıl onunlaysa, onunda gönlünün bizimle olduğunu bilmek bize yetiyor. Hadi toparla şu yogunlugunu da, en azından bir gezide buluşalım...

serkan.duran
13.Kasým.2014, 21:51
Oguzhan pazar kemerburgazandayız, gel bi yüzünü görelim

KoMoDoWaRaN
14.Kasým.2014, 07:19
Bence bu ÅŸekilde devam edebilirsiniz beyfendi... :D
Tabiki şaka.. :) özledik gerçekten.. Ateş başında fantastik meyve atraksiyonlarını özledik. ;)

Umami
14.Kasým.2014, 12:03
Arkadaşlar çok sağolun, tahminimce bu gün itibarı ile işlerimin çoğunu bitrimiş olduğu kanısındayım, hafta sonu için de bir adet kemerburgaz planım var ama önce mülteci şeklinde yaşadığım evin toplanması var. Yarın marangoz gelir ve sözünde durursa KEMERBURGAZ'dayım şu meşhur çadırımızı yakından görmek ellemek isterim

Han Solo
14.Kasým.2014, 12:22
yemin ediyorum en az 2 haftadır aklımdasın dur akşam sakinlikte arayayım dur yarın arayayım diye diye geçti zaman günün koşturmasında..arayamadığım için asıl ben özür diliyorum...hayata döndüğüne çok sevindim.

mexlayn
14.Kasým.2014, 13:23
angaralı turgut bile özlemiş seni :) spesyallerini demiyorum bile tez zamanda buluşmak dileğiyle

Umami
14.Kasým.2014, 16:51
ilk kampta balzamik sirke ve kayısı ile katledilmiş Evrencik kuzu pirzolasını yap bize oğuzhan.... acayip özledim :) :) :)
seviyoruz seni :) :)

Soner'le beraber yaptığımız hafif gastronomik bir yemekti, ve en son servisten sonra başka kalan var mı diye de soranlar oldu, arada sunulan ve anında tüketilen terbiyeli antrikot konusuna zaten girilmiyor. Bir dahaki kampta Soner'le sizlere gastronomik lezzetler sunmayı düşünüyorum, Seda sen hariç. :p

Yeni evimdeki mutfak biraz büyük, güzel de bir fırınım var, bu kış yeni lezzetler sunmaya başlayacağım. Ufak bir sorun var, şu fotoşuket programı limitli resim alıyor ve memnum değilim, surat defterine de yazmak istemiyorum bana tavsiye edeceğiniz başka bir program var mıdır?