PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

tuncabaran
11.Aralýk.2014, 00:47
Herkese Merhaba,

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse 30 yaşında Istanbulda bir yazılım firmasında iş analistliği yapıyorum.

10 senedir motosiklet ve kampçılıkla uğraşıyorum. Hafta sonu da olsa fırsat buldukca yaz ve kış ayları kamp yapıyorum.

Aynı hevesi paylaşan insanlarla burada olmak çok güzel.Paylaşımlarınızın bana çok şey katacağından eminim.

Hepinize keyifli günler.

Han Solo
11.Aralýk.2014, 01:25
tunca hoşgeldin. motorsiklet ile kamp taşınacak eşya bakımından biraz sıkıntılı olmuyor mu..gerçi amaç da sürekli yol almak olurs daha bile avantajlı olabilir..

Dragon
11.Aralýk.2014, 10:24
hoÅŸgeldiniz keyifli forumlar..

tuncabaran
11.Aralýk.2014, 10:36
tunca hoşgeldin. motorsiklet ile kamp taşınacak eşya bakımından biraz sıkıntılı olmuyor mu..gerçi amaç da sürekli yol almak olurs daha bile avantajlı olabilir..

Teşekkür ederim hoşbulduk:)

Kamp eşyalarımı genelde motorda taşıyabileceğim boyutlarda tercih ediyorum. Bazen artçılı yolculuklar yapıyorum iki kişinin kamp malzemeleri, mutfak malzemeleri, masasına kadar bağlayabiliyorum motora:) Motor enduro motorsiklet olduğundan düzgün sistematik bir şekilde bağlarsanız sıkıntı olmuyor.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Teşekkür ederim:)

Maverick
11.Aralýk.2014, 11:36
Hosgeldin Tuncabaran. Sanirim sana da bi 4x4 lazim :)

Bizim ekip kamp konusunda iyidir. Katilirsan oldukca keyif alacagini temin ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tuncabaran
11.Aralýk.2014, 12:30
Merhaba Burak Bey, katılmayı çok isterim teşekkürler ancak araba kullanmayı bilmiyorum :)) Hep motsiklet kullandım bu zamana kadar arabalar hiç de ilgimi çekmedi o yüzden de düşmedim üzerine maalesef:)

Maverick
11.Aralýk.2014, 12:54
O da enteresanmis :) Neyse, yanimizdan motorla gelirsin artik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Han Solo
11.Aralýk.2014, 19:19
Teşekkür ederim hoşbulduk:)

Kamp eşyalarımı genelde motorda taşıyabileceğim boyutlarda tercih ediyorum. Bazen artçılı yolculuklar yapıyorum iki kişinin kamp malzemeleri, mutfak malzemeleri, masasına kadar bağlayabiliyorum motora:) Motor enduro motorsiklet olduğundan düzgün sistematik bir şekilde bağlarsanız sıkıntı olmuyor.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Teşekkür ederim:)

motorun bagaj olarak yüklenmiş halinin bi fotosu var mı merak ettim..