PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14/12/14 Sırapınar Piknik-Offroad gezisi

KoMoDoWaRaN
11.Aralýk.2014, 21:14
Çok sevdiğimiz Kaan abimizin özel isteği üzerine pazar günü hem ailece piknik yapmaya hem de Tiger dahil birkaç aracın arazi performansını test etmeye karar verdik....

Avrupa Yakasından Gelecekler için buluşma yeri ve saati: FSM Köprü çıkışı 9:00

Genel Toplanma: Taşdelen BP önü Saat: 9:45 dir... En geç saat 10:00 da haraket edeceğiz...

telsiz frekansımız: pmr 1,14 tür..

Piknik alanında barbekü partisi vermeyi planlıyoruz... Alışveriş için Sırapınar köyünde duracağız... Ama dileyen yiyeceğini yanında getirebilir... Piknik yapılacak bölge, yağışlardan mütevellit biraz çamurlu.. Yağmur yağması ihtimaline karşı geze-gen çadırını kullanabiliriz... Hoş muhabbetin olacağı, seviyeli, eğlenceli bir haftasonu olacağı kesin...

Pikniğin haricinde; yeterli donanıma sahip birkaç araç bölgeye yakın (haftaiçi keşfini yaptığımız) bir etapta offroad yapacak...

Katılmak isteyen geze-gen dostları bekleriz... Görüşmek üzere.....

NOT: Buluşma yerine saatinde gel(e)meyen arkadaşlar, grubun genel haraketine engel olmamaya gayret gösterirlerse seviniriz...

KoMoDoWaRaN
11.Aralýk.2014, 21:17
Katılımcı Listesi:
1-Kaan Gürgenç
2-Fadıl Yazıcılar
3-Tolga Yılmaz
4-Hakan Ä°sen
5-Bora Yakın
6-Ejder EriÅŸti
7-Osman Metin
8-Mert BirincioÄŸlu
9-
10-
ve aileleri
unuttuklarım devamını ilave edersiniz :))

adventure
11.Aralýk.2014, 21:19
Bulent ates

çavuş
11.Aralýk.2014, 23:46
Katılımcı Listesi:
1-Kaan Gürgenç
2-Fadıl Yazıcılar
3-Tolga Yılmaz
4-Hakan Ä°sen
5-Bora Yakın
6-Ejder EriÅŸti
7-Osman Metin
8-Mert BirincioÄŸlu
9-
10-
ve aileleri
Ozan & aliem

Umami
12.Aralýk.2014, 00:48
İlk sekiz sıradaki araçlar extreme üstü kare küp yanı çarpı 75, piknik havasında soft road mu yapıcaksınız bu araçlarla? Ben td5 ve Dixie hanımla geliyorum kendime uygun bulduğum bir parkur kenarında sizleri izlerimkene piknik yaparım :p

çavuş
12.Aralýk.2014, 01:03
İlk sekiz sıradaki araçlar extreme üstü kare küp yanı çarpı 75, piknik havasında soft road mu yapıcaksınız bu araçlarla? Ben td5 ve Dixie hanımla geliyorum kendime uygun bulduğum bir parkur kenarında sizleri izlerimkene piknik yaparım :p
Gel abi biz beraber takilalim

Ä°nFLeXiBLe
12.Aralýk.2014, 02:00
Katılımcı Listesi:
1-Kaan Gürgenç
2-Fadıl Yazıcılar
3-Tolga Yılmaz
4-Hakan Ä°sen
5-Bora Yakın
6-Ejder EriÅŸti
7-Osman Metin
8-Mert BirincioÄŸlu
9-
10-
ve aileleri

numaraları karıştırmayım şimdi. ben de geliyorum Serdar Aktuğ

Dragon
12.Aralýk.2014, 12:48
1-Kaan Gürgenç
2-Fadıl Yazıcılar
3-Tolga Yılmaz
4-Hakan Ä°sen
5-Bora Yakın
6-Ejder EriÅŸti
7-Osman Metin
8-Mert BirincioÄŸlu
9-ozan ve ailesi
10-oÄŸuzhan ve osuran dixi
11- serdar
12- deniz abi
13- hüseyin avşar
14- halil abi
15-
ve aileleri

Dragon
12.Aralýk.2014, 14:29
pazar günü için güneşli veriyo hava durumu...güzel olacak güzeeel :)

suursuz5.9
12.Aralýk.2014, 17:05
Birde benim nur yüzümün güneşini ekledikmi unutulmaz bir gün olacağı kesin

KoMoDoWaRaN
12.Aralýk.2014, 18:15
Alan müsait aslında paintball ayağına şu Tolga yı ortadan kaldırabiliriz :)

anarchist
12.Aralýk.2014, 18:53
Burasi mi acaba?

Dragon
12.Aralýk.2014, 20:56
[QUOTE=Dragon;14949]1-Kaan Gürgenç
2-Fadıl Yazıcılar
3-Tolga Yılmaz
4-Hakan Ä°sen
5-Bora Yakın
6-Ejder EriÅŸti
7-Osman Metin
8-Mert BirincioÄŸlu
9-ozan ve ailesi
10-oÄŸuzhan ve osuran dixi
11- serdar
12- deniz abi
13- hüseyin avşar
14- halil abi
15- rıza
16- ali günpay
ve aileler

emreturkeli
12.Aralýk.2014, 22:49
Eger izniniz olursa ben ve esim beraber katilmayi dusunuyoruz..

Hem vesile ile sizlerle de tanismis oluruz :)
Bizim canavarin cigeri yettigi kadar da arazi de takip ederiz... ;)

Umami
13.Aralýk.2014, 10:25
Burasi mi acaba?

Mikron ölçüde yol tarifi mi olur, resim ufak çıkıyor Tahsiyn

KoMoDoWaRaN
13.Aralýk.2014, 11:07
Eger izniniz olursa ben ve esim beraber katilmayi dusunuyoruz..
Hem vesile ile sizlerle de tanismis oluruz :)
Bizim canavarin cigeri yettigi kadar da arazi de takip ederiz... ;)

Memnuniyet duyarız... Pazar görüşmek üzere ;)

anarchist
14.Aralýk.2014, 00:34
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/13/f754a20b5cc07b7f112c011b028bcc48.jpg

Oldu mu aceba

KoMoDoWaRaN
14.Aralýk.2014, 00:35
Süper oldu eline sağlık ;)

çavuş
14.Aralýk.2014, 00:36
Orada mi eglenecuk

Umami
14.Aralýk.2014, 02:38
Taşdelen Cumhuriyeti, bence bir sakınca yok. Bu arada ben bu gün özel bir arazide JCB eşliğinde hafiften aracımı denedim, plaka ve tampon tekrar şey oldu ama plakayı kurtardım :p

KoMoDoWaRaN
14.Aralýk.2014, 20:34
Benim ve eşim açısından çok keyifli bir haftasonu oldu,.. Biraz yorulduk ama değdi... Herkese uyumlu tavrı, anlayışı ve hoş sohbeti için çok teşekkür ederim.. Ne kadar güzel bir aile olduğumuzu yine gördük.. Katılan ve bizleri arasında kabul eden herkese teşekkürler...
Tembel Ozan fotoları yükleyecektir.... Günün kısa bir özetini de Hakan Isen yapsın derim,.. Zira çok iddialı şeyler sunacaktır ;)

suursuz5.9
14.Aralýk.2014, 21:46
Süper bir gündü bayağı yorulmuşum eve gelince anladım ama sizlerle vakit geçirmek herşeye değer

Ä°nFLeXiBLe
14.Aralýk.2014, 22:20
herşey için herkese ayrı ayrı teşekkürler... çok güzel bir gündü.

Kasif
14.Aralýk.2014, 23:10
Benim ve eşim açısından çok keyifli bir haftasonu oldu,.. Biraz yorulduk ama değdi... Herkese uyumlu tavrı, anlayışı ve hoş sohbeti için çok teşekkür ederim.. Ne kadar güzel bir aile olduğumuzu yine gördük.. Katılan ve bizleri arasında kabul eden herkese teşekkürler...
Tembel Ozan fotoları yükleyecektir.... Günün kısa bir özetini de Hakan Isen yapsın derim,.. Zira çok iddialı şeyler sunacaktır ;)

Mukemmel bir hafta sonu oldu...Ozan resimleri paylasacagi zaman mutlaka bende bisryler yazarim :)

Han Solo
15.Aralýk.2014, 00:02
tesekkürler geze-genler güzel birgündü bende zj ile son çamurumu yaptım ...hava da şansımıza çok güzeldi...

Dragon
15.Aralýk.2014, 10:40
uzun süredir böyle eğlenmemiştim...galiba 21 araç olduk ve mükemmel uyum içinde idik..standart araçlarımızı da denedik , offroad araçlarımızı da :) mangal da müthişti...bora yakinen başta olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler:)

Poseidon
15.Aralýk.2014, 11:54
Ben de yaramaz iki oğlum ve uzun zamandır kullanamadığım sevgili jeepim Gayasis ile geldim. 20-21 araç hemen hepsi farklı donanımlara sahip olsa da, gerçek bir yardımlaşma ve işbirliği ile offroad ve piknik alanımıza ulaştık. İddialı araç ve pilotlarımız, seyre değer bir gösteri sundular. Çeşitli mazeretleri nedeniyle gelemeyen arkadaşlarımızı aradım gözlerim. Anladım ki bir süre uzak kalınca gerçekten birbirimizi özlüyoruz. Güzel bir aile fotoğrafı oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kartalkaya buluşmasını heyecanla bekliyorum.

Herkese selam ve sevgiyle...

çavuş
15.Aralýk.2014, 13:02

Adımız çıkmış Arkadaş Fotolar hazır ve de nazır Hakan İSEN arkadaşımızı bekliyorum. Topu kucagımdan atayım da ben de patlamasın gene :):)

Not : hiç mi birinizde benim Fotom yok lenn İlk Arazı deneyimim di Arkadaş

KoMoDoWaRaN
15.Aralýk.2014, 13:06
Neden söylemedin birine çekseydi seni şipşak Ali ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

çavuş
15.Aralýk.2014, 13:08
Neden söylemedin birine çekseydi seni şipşak Ali ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Söylemek mi lazım :) merak etme Yol su vergi olarak gönecek bunlar :)

Umami
15.Aralýk.2014, 13:26
Çok güzel bir gün geçirdik, hepinize çok teşekkür ederim. Şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum, Dixie Hanımı besleyenler kimlerse rica etsem isimlerinizi yazar mısınız, sizlerle özel görüşmek istiyorum :p