Arkadaşlar forumda görmedim hiç 1995-1998 chevrolet blazer vortec v6 sahibi kullanan varmı acaba artıları eksileri nedir.
off-road dışında çoookk severek kullandığm zj 5,2 aracımdan chevrolet blazer a geçişi düşünüyorum acaba pişmanmı memnun mu olurum
yıllardır mercedes-benz binicisiydim ama zj 5,2 jeep'den sonra amerikancı oldum.beni ilgilendiren kısmı aracın dağ bayır kayalarda off-road amaçlı performansı değil konforu iyi olsun piknik amaçlı toprak patikada kullandığımda sorun olmasın vs vs
malum site sahibinden.com da blazer ilanlarına bakıyorum ve bu araçlar hoşuma gitti birde 2. keyif aracı olarak az km yaptığımdan ;yakıt mevzuunu düşünmüyorum ve lpg siz arıyorum. ZJ 5,2 ARACIMDA LPG tüpüde çok yer kaplıyor bagaj neredeyse hiç kullanılamıyor
BLAZER'A GEÇİŞ YAPMAK DOĞRU KARARMI ? PİŞMAN OLURMUYUM ? BAKIM YEDEK PARÇA SORUNU YAŞANIRMI (JEEP DE YAŞANMIYOR) koldan vitesli var yerden vitesli var HANGİSİ MAKBUL? VORTEC MOTOR OLMASI KESİN AMA 1995 İLANLARI VAR VORTEC DENİYOR KİMİSİ 96 SONRASI VORTEK DİYOR NASIL ANLAŞILACAK?
kimisi 98 modelden yukarısı alınmaz 98 e kadar alınır diyor?neden?
velhasıl DİMYATA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDANDA OLMAK İSTEMİYORUM
JEEP ZJ 5,2 VE BLAZER 4,3 VORTEK V6 ARACLARI KULLANAN SAHÄ°P OLANLAR VARSA ARADAKÄ° FARKLARINI ARTI VE EKSÄ°LERÄ°NÄ° PAYLAÅžIRLARSA MEMNUN OLACAÄžIM.