Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grand Cherokee WJ, ZJ Klima defrost tahliye borusu nasıl temizlenir

Hybrid View

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Alıntı musty.skr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, konuya tekrar can verebilirmiyiz
    Benzer bir sorunla uğraşıyorum sağ ön ve arka tabanlar ıslak (ZJ) Ergün abinin bahsettiği yerden ustam delik açmış silikonlamış sonrasında. Merak ettiğim klima tahliyesinde sorun yaşayanlarda arka sağ tabanda ıslanıyormuydu?
    Sunroof giderleri olma ihtimali yüksek.
    Kauçuk paspas kullanıyorsanız kurumayı geciktirir. paspasları kaldırıp aracı güneş altında bırakın. Kendine kuruyacaktır.

Üye musty.skr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunroof giderleri olma ihtimali yüksek.
    Kauçuk paspas kullanıyorsanız kurumayı geciktirir. paspasları kaldırıp aracı güneş altında bırakın. Kendine kuruyacaktır.
    Sunroof delikleri baya temiz duruyor aslında, siz problemi çözdünüz mü, klima mıymış ?

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2015
    Nereden
    Bursa
    Sunroof delikleri baya temiz duruyor aslında, siz problemi çözdünüz mü, klima mıymış ?
    Ben klima giderinin olduğu noktayı matkap ile hafifçe delerek içerisini temizlemeye çalıştı. sonrasında silikon vs güzelce kapatarak tıkadım.
    Ama sorunun çözdüğümü sanmıyorum çünkü yine bazı bazı ıslanma oluyor yağmurdan sonra ama bazende olmuyor. Anlamış değilim.
    Sunroff giderlerine arasıra hafif hafif basınçı hava ile temizlemekte yarar var.

Üye musty.skr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Þubat.2016
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ıslaklık yürüyor arkaya doğru meyile göre de değişir.

2.dakikadan sonra bak içinde birikenleri nasıl temizliyor .

iki koltuk arasında yükseklik var diye aklımda kalmış, sorun klima ise arkaya koltuk tabanına nasıl geçer diye düşünüyordum. Geçiş varsa klima ihtimali üzerinde yoğunlaşmakta fayda var
    Çalı çırpı dolmuş hep uff :/

Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben klima giderinin olduğu noktayı matkap ile hafifçe delerek içerisini temizlemeye çalıştı. sonrasında silikon vs güzelce kapatarak tıkadım.
    Ama sorunun çözdüğümü sanmıyorum çünkü yine bazı bazı ıslanma oluyor yağmurdan sonra ama bazende olmuyor. Anlamış değilim.
    Sunroff giderlerine arasıra hafif hafif basınçı hava ile temizlemekte yarar var.
    Klimada kesin çözüm torpitonun sökülmesi gerekli temizlik ve bakımların yapılıp tekrar toplanması ama o iş maliyetliymiş biraz Çözüme ulaşamamış olman iyi olmamış koku, buhar ve en kötüsü de çürüme ihtimali.
    Hava tutmak da mantıklı geldi aklıma geldikçe bende tutarım

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    iki koltuk arasında yükseklik var diye aklımda kalmış, sorun klima ise arkaya koltuk tabanına nasıl geçer diye düşünüyordum. Geçiş varsa klima ihtimali üzerinde yoğunlaşmakta fayda var
    Çalı çırpı dolmuş hep uff :/

Klimada kesin çözüm torpitonun sökülmesi gerekli temizlik ve bakımların yapılıp tekrar toplanması ama o iş maliyetliymiş biraz Çözüme ulaşamamış olman iyi olmamış koku, buhar ve en kötüsü de çürüme ihtimali.
    Hava tutmak da mantıklı geldi aklıma geldikçe bende tutarım
    halı suyu emdikçe emiyor arkaya da geçiyor dolaylı olarak... ortasından delik açtığın parçanın altında bi conta var ordan da kurtulduysa sızıntı yapabilir zemin ile o siyah plastik parça arasındaki contanın sağlam olması lazım yoksa onu da silikonla
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Bu Konu için Etiketler