aynen emir kardeÅŸim;
neticelenirmi bilemem;benim kaparo ile işim olmadığından hep söz ile alış veriş yaptım bugüne kadar...
amaaa marmaris hisarönün den bir arkadaşımız geldi meraklı hasta amerikancı.4 ay önce 1998 5,2 almış onunla geldi.birde renegade varmış yanına 5,9 istiyor; fakatttt gelen 5,2 ye mest oldummmmm...ilk sahibinden alınmış metalik bordo içi her yeri bej torpido dahil jantlar çiziksiz motor içi inanılmaz orijinal tertemiz.**BEN BÖYLE BİR 1998 GC 5,2 **görmedim..BAYILDIMMMM....kendiside benim kükrettin i beğendi en az benim onun aracını beğendiğim kadar...veeeeeee araç 4 ay önce benim kükrettin in satış fiyatından istanbuldan nakit olarak satın alınmış.....haydi buyrun.....**BEN HEP DERİM YA ÜRETİLMEYEN MALIN 2. ELİNİN FİYATINDA UCU AÇIKTIR**İŞTE EN GÜZEL ÖRNEK......
VEEEEEE===KÜKRETTİN İN JANTLARI İLE MAKARA GEÇEN ÜYELERİN DİKKATİNE JANTLARIN 5,2 OLMASI TERCİH SEBEBİ VE EĞER SATIŞ GERÇEKLEŞİRSE ASLA DEĞİŞMEYECEK== satış ister olsun ister olmasın hoşuma giden tek şey hasta amerikan binicisinin arabamda tek kusur bulmayışı beğenmesi beni mutlu yaptı.. KÜKRETTİN SINIFI GEÇTİ
Alıntı eay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilhan abim opsiyonlamışsın...