Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul'dan Herkese Merhaba :)

Yeni Üye STRONG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul'dan Herkese Merhaba :)

Selamlar,

3.sahibi olduğum 97 model 5.2 aldım ve foruma dahil olmaya karar verdim. Okuduğum kadarıyla herkes birbirinin derdine çözüm bulmaya çalışıyor ve bu beni çok etkiledi

Aracımı alalı henüz 1 hafta olsa da bir kaç gündür karşılaştığım problemler kendisine veda etme isteği uyandırdı içimde. Sizlerin tecrübelerini öğrenmek belki fikrimi değiştirir. Sanırım herkesin ZJ lerin yaşından kaynaklı problemleriyle bolca anısı mevcut.

Özetle bu vesileyle herkese merhaba,keyifli sohbetler..

Üye platin75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ardahan
    öncelikle hoşgeldin.sen çok erken pes etmişsin.bir dur elimizden bişey gelirse sorunlar halledilir.forumda bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlarımız çok.
    gidemediğin yer senin değildir

Üye soylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bostancı-İST
    Hoşgeldiniz,ZJ ler her yeni Sahibine hoşgeldin mesajı veriyor demekki.😁😁😁

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1997 Grand Cherokee 5.2 V8

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin acele karar verme zj nin kronik problemleri çok basit işlerdir ve bu işleri el yeteneğin de varsa kendin ufak tefek el atarak yaparsan aranda çok güçlü bir bağ oluşur sonrasında satmamak için kendinle çelişki yaşarsın satsan bile sonunda tekrar zj alırsın.

Sorunlarını forumda ilgili yerden paylaşırsan ben dahil herkes elinden geleni tapacaktır

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin acele karar verme zj nin kronik problemleri çok basit işlerdir ve bu işleri el yeteneğin de varsa kendin ufak tefek el atarak yaparsan aranda çok güçlü bir bağ oluşur sonrasında satmamak için kendinle çelişki yaşarsın satsan bile sonunda tekrar zj alırsın.

Sorunlarını forumda ilgili yerden paylaşırsan ben dahil herkes elinden geleni tapacaktır

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşbulduk teşekkürler. Aracın 2. Sahibi arkadaşımdı.3 yıldır kullanıyordu. Son 1,5 yıl araç açık otoparkta yattı. Tabi belli elektronik parçalarda sıkıntı çıkıyor. En son hafta sonu keyif amaçlı gezi yapayım derken fren beyni arızalandı sanırım ve sol disk sürekli fren yapar haldeydi. Araç jeepgarage bakımlı şanzman sıfır yapılı ve orjnal 180 binde. Değişensiz boyasız bir araç. Araç uzağımdayken satayım diyorum ama binince işler değişiyo dediğin gibi

Bakalım neler yaşayacağız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı platin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin.sen çok erken pes etmişsin.bir dur elimizden bişey gelirse sorunlar halledilir.forumda bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlarımız çok.
    Teşekkürler,evet takip edeceğim artık

Alıntı soylu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz,ZJ ler her yeni Sahibine hoşgeldin mesajı veriyor demekki.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hoşbulduk,evet bir tek benim aracımın bu tür sıkıntılar açmamasına çok sevindim ne yalan söyliyim

Üye MUHTEŞEM26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ESKİŞEHİR
    nihat hoşgeldin uğraştıkca daha çok seveceksin merak etme

Alıntı MUHTEŞEM26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nihat hoşgeldin uğraştıkca daha çok seveceksin merak etme
    Selam,teşekkürler,hoşbulduk. Valla şirket aracım var,arıza kaza vs yaptıgında arkama bakmadan eve uyumaya gitmeye alışmışım bu araç bana sanki evladımmış gibi sorumluluk yükledi Tam satmaya niyetleniyorum,marşa basınca kükremesiyle kandırıyo beni

Bilmiyorum görüşmeler oluyor mu fakat İst içi veya dışı toplanarak sohbetler gerçekleştirmek ve tecrübeli arkadaşların anılarını dinlemek keyifli olacaktır

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Nihat hosgeldin de.neden bu kadar cabuk vazgeciyorsum anlamadim emek vermeden olmaz hic bir guzellik..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nihat hosgeldin de.neden bu kadar cabuk vazgeciyorsum anlamadim emek vermeden olmaz hic bir guzellik..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam,hoşbulduk. Haklısın valla sanırım biraz daha bekleyeceğim satmak için ufak bir kaç sorunum var onlarla ilgili forumdan bilgi toplarsam işim daha kolay olacak sanırım

Üye ukymk55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Aramıza hoşgeldin.
    Zj sahiplerinin psikolojisi böyledir hep.
    Sıkıntı çıkarırsa satmak istersin. sıkıntı giderildikten sonra satmamak istersin.

Alıntı ukymk55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin.
    Zj sahiplerinin psikolojisi böyledir hep.
    Sıkıntı çıkarırsa satmak istersin. sıkıntı giderildikten sonra satmamak istersin.
    Selam hoşbulduk bu sabah sizlerinde tavsiyesiyle büyük bir hevesle aracımı çalıştırdım bu sefer süpriz olarak "check engine" yazısı çıktı kadranda. Bakalım daha neler bekliyor. Umarım basit bir sensör arızasıdır

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Alıntı STRONG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam hoşbulduk bu sabah sizlerinde tavsiyesiyle büyük bir hevesle aracımı çalıştırdım bu sefer süpriz olarak "check engine" yazısı çıktı kadranda. Bakalım daha neler bekliyor. Umarım basit bir sensör arızasıdır

Eee check ettin mi engine'i

Bende ilk yandığında durdum kaputu açtım bir kaç saniye check ettim ve devam ettim eşim sordu naptın diye engine'i check ettim şimdi gidiyoruz dedim baya bir gülmüştü

İstanbul'dan Herkese Merhaba :)

Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee check ettin mi engine'i

Bende ilk yandığında durdum kaputu açtım bir kaç saniye check ettim ve devam ettim eşim sordu naptın diye engine'i check ettim şimdi gidiyoruz dedim baya bir gülmüştü

Hahhah abi süpersin,işte bu rahatlık tüm sensörleri zamanla gördükten sonra oluyor sanırım,check etmedim ama endişelendim biraz Araç daha yeni davut usta dan çıktı, a dan z ye herşeyine baktı kontrol etti. 2 gün kaldı orada. Mekaniksel anlamda bir şeyi olmaması gerekiyor da işte her yanan sensör biraz evham yaptırıyor alışık olmadıgım için. Bir süre sonra "airbag" lambası da yandı. Güzel kombin oldu göstergede
    Sanırım servise göstermeme gerek yoktur.

Nereden
    Antalya
    Hahhah abi süpersin,işte bu rahatlık tüm sensörleri zamanla gördükten sonra oluyor sanırım,check etmedim ama endişelendim biraz Araç daha yeni davut usta dan çıktı, a dan z ye herşeyine baktı kontrol etti. 2 gün kaldı orada. Mekaniksel anlamda bir şeyi olmaması gerekiyor da işte her yanan sensör biraz evham yaptırıyor alışık olmadıgım için. Bir süre sonra "airbag" lambası da yandı. Güzel kombin oldu göstergede
    Sanırım servise göstermeme gerek yoktur.

Şaka bir yana kontaktan arıza kodlarını al yaz buraya da bir bakalım. Ustanda arıza tespit cihazı varsa o da bakabilir.

Kontağı kapalı konumdan ışıklar yanar konuma 3 kere arka arkaya getirip ışıklar açık konumda bırak ve km ekranında arka arkaya yazacak kodları not et, en son 55 yanacak o bitti demek. Kolay gelsin.

Şaka bir yana kontaktan arıza kodlarını al yaz buraya da bir bakalım. Ustanda arıza tespit cihazı varsa o da bakabilir.

Kontağı kapalı konumdan ışıklar yanar konuma 3 kere arka arkaya getirip ışıklar açık konumda bırak ve km ekranında arka arkaya yazacak kodları not et, en son 55 yanacak o bitti demek. Kolay gelsin.

Abi selam,dediğini yaptım fakat hiçbirşey çıkmadı km ekranında. Birkaç kez denedim. Bir şey olması pek mümkün değil gibi geliyor bana daha 1 hafta olmadı servisten çıkalı Sanırım yine jeep garage a götüreceğim. Kendiliğinden sönmez sanırım.

Nereden
    Antalya
    Abi selam,dediğini yaptım fakat hiçbirşey çıkmadı km ekranında. Birkaç kez denedim. Bir şey olması pek mümkün değil gibi geliyor bana daha 1 hafta olmadı servisten çıkalı Sanırım yine jeep garage a götüreceğim. Kendiliğinden sönmez sanırım.

Biraz el alışkanlığı gerekiyor, serviste cihazla baksınlar o zaman en iyisi. Benim arabada çok basit bir şeyden yanarsa kendiliğinden sönüyor.

Biraz el alışkanlığı gerekiyor, serviste cihazla baksınlar o zaman en iyisi. Benim arabada çok basit bir şeyden yanarsa kendiliğinden sönüyor.
    Öğlene kadar bekliyeceğim,umarım söner. Çok teşekkür ederim yardım için

Nereden
    Antalya
    Öğlene kadar bekliyeceğim,umarım söner. Çok teşekkür ederim yardım için

Rica ederim

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu