Alıntı Alikenan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sene zamn olarak ayarlayabilirsem bende raid kısmında katılımcı olarak yer almak istiyorum. Parkurlar araçları mekanik anlamda çok hırpalayacak parkurlarmıydı acaba? Girersem günlük kullandığım aracımla gireceğim çünkü, maksat eğlenmek sadece. ve kesinlikle olması şart olan ekipmanlar neler raid kısmı için? tripmaster gerekli diye duydum ama öylemi cidden? ya da başka ne ekipmanlarım olmalı?
hazır tecrübelileri bulmuşken meşgul edeyim dedim
aracına hiçbirşey olmaz abi rahat ol sen zorlamadığın sürece ama yarış psikolojisi işte 3-2-1 start dediği zaman gaza yükleniyorsun ister istemez ama raid kısmında süreden ziyade yolu hatasız bitirmek önemli ben geçen yıl çok zorladım şanzımanı elime aldım ama 2. olduk 3 gün üstüste egsoz koptu kaynak yerinden başka da birşey olmadı çakıllı kayalı taşlı yollar olduğu için egsoz sallantıya dayanamadı onun dışında tripmaster sanırım veriyorlar bu sene olmasa da sorun yok telefonda uygulama var ordan takip edebilirsin copilotla kesinlikle katıl derim maddi olarak zorlamayacaksa 3 günlük yaşanaası bir tecrübe