11-12 şubat tarihli balkaya rotalı gezimiz için cumartesi sabah 10:00 da çatalca woody markette buluşup ihtiyaçlarımızı da alarak 10 araç yola çıktık kah asfalt kah orman yolları derken trakyanın kuru soğuğu bizi üşütse de karlı yollar geçit vermese bile ekibimizin güzel uyumu hakanın çıkardığı rota ile balkayadaki konakladığımız otele vardık. asfalta çıktığımızda yetkin toyotasıyla bizden ayrılarak büyükçekmeceye döndü. arkasından toyota pradosunu deneyen volkan da aracın kendini korumaya alması nedeniyle sıkıntı yaşadığından cumartesi konaklama yapmadan dönmeye karar verdi ve 8 araç yola devam ettik. ben de son etapta mangal yaptığımız yerden çıkarken çok saçma bir yerde aracı zorlayarak ön şaftın şanzıman tarafındaki mafsalı kırmak suretiyle 2 çekere düştüm neyse ki etaptan 2 çeker de olsa çıkabildik. 8 araç otele vardık ve otelde sıcak odun ateşi güzel bir yemek eşiliğinde akşamı noktaladık . sabah kahvaltı sonrasında ercan ve dinç kıyıköye gitmek için ekipten ayrıldı bende 2 çeker olan aracı otelde bıraktım ve 6 araç etrafta turlamaya başladık 2 saat kadar gezindikten sonra otele dönüp toparlanıp istanbula dönüş yoluna koyulduk. herkes keyif aldı diye düşünüyorum. şu saatlerde geziye katılan herkes evlerine varmıştır. Gezi rotasını çıkaran yönlendiren konvoybaşımız hakana ve yeni katılsa bile yıllardır birlikteymişcesine uyumlu davranan tüm ekip arkadaşlarımızı tebrik ederim. bir sonraki gezide görüşmek üzere herkese mutlu keyifli bir hafta dilerim.