Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zj far aydınlatması için tavsiye

Üye oxsigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017

Zj far aydınlatması için tavsiye

Merhabalar tanışma bölümünde kendim ile iglili konu açtım aranıza katılmaktak büyük sevinç duyuyorum.

Grand cherokee zj'lerin bana göre genel sorunu far aydınlatmasıdır uzun yolda bundan çok muzdarip biri olarak soruyorum mevcut orjinal sistemi komple değiştirmeden nasıl bir çözüm bulabiliriz, farları daha kaliteli olarak takıp, far camlarınıda parlatsam bir nevi çözüm olurmu geze-gen üyelerinin tecrübelerini bekliyorum. Yorum yazma zahmetinde bulunacak herkese şimdiden teşekkürler

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    ampül ve far temizleme sonucu %10 iyileşme yapar diye düşünüyorum. En güzeli LED xenona geçmek, bazı arkadaşlar muayeneden geçtiğini söylüyor, ben LED xenon kullanıyorum henüz muayeneye girmedim. Grand cherokee lerin far soket tipi 9003 gibi birşeydi. Bu sokete uygun LED XENON bulabileceğini sanmıyorum. H4 uzun kısa funksiyonlu led xenon alıp, soketleri değiştirirsen dünya varmış dersin.

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Dediğiniz gibi yapayım yeterki önümü net göreyim uzunları yak kapat yapmaktan yıldım tabi bu dediğim şehirler arası karayollarda dağ başlarında geçerli şehir içinde aydınlatmayla bir sorunum yok

Bahsettiğiniz gibi soketler ve ampülleri elektirikçiye değiştireceğim tam olarak hangi ürünleri alayım kaliteli olması önemli benim için bu işlem sonrası bir sorun yaşarmıyız sizde görsel paylaşabilirseniz gece farkları yaktığınızda nasıl gösterebilirseniz çok memnun olurum

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Kolak e-code headlight conversion. Incelerseniz benzerini yapabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    Fan soğutmalı olmasına dikkat edin, ayrıca bazı ucuz ledler sadece tek yönde, çift yönde led olmasına dikkat edin. Ben 9000BİN Lümen kullanıyorum. Lümende çok önemli 9000bin yazması 4500sağ ve sol demek. 7-8bin altında almayın çok verim vermez. Vakit bulursam resim paylaşacağım yalnız resime gerek yok led xenon denilen ürünler zaten mevcut farının 10katı daha yoğun ışık gücüne sahip, aydınlatma sorununuzu çözeceği garantidir. Far ayarlarınıda biraz alta indirirseniz karşı taraftan selektör gelmez.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    Ayrıca uzun kısa farı ayırmak için röle kullanıyorsun. Elektrikçiler biliyor. Ayrıca eski ampülleri atma ve elektrikçiye tembihle muayeneden geçmezse sistemi eski hale çevirebilelim diye, kalıcı değişikli yapmasın. Gerekirse eski ampüllerini takar muayenden geçersin

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ben sıfır cam far aldım dağ yollarında falan pek sorun yaşamıyorum açıkçası yeterli geliyor tabi ki led xenon ile kıyaslanmaz ama solgun fardan çok daha farklı
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    değerli yorumlarınız için teşekkürler xeon led uygulamasını yapacağım fakat hangi ampülü kullanayım onda kararsız kaldım fiyatı önemli olmamakla birlikte tavsiyeniz var uygulamayı yaptıracağım. karşı tarafıda rahatsız etmiyecek şekilde ayarlamak istiyorum

ürün bu herhalde : http://www.hepsiburada.com/led-xenon...m-HB000003WDIW

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    https://goo.gl/aokYAU bu ürünü buldum sadece ampülleri değiştirerek yüzde yüzde on üzerinde verim alınıyormuş kullanan yada tavsiyesi olan varmı? ona göre sipariş vereceğim.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    bu ürün h4 soket aracınıza uymaz, soketleri değiştirmeniz gerekiyor

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Bana göre mantıklı geleni yapmak üzereyim Osram H4 Night Breaker Unlimited halojen ampül siparişi verdim. Xenon karşıdaki sürücüyü rahatsız edeceğini düşündüğüm için böyle birşey yaptım, fakat bu ampüle uygun soketi bulamadım onu nereden bulabilirim. ona göre tadilatını yaptıracağım.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    soketi bende bulamadım, h4 soket al, eski sokete ek yaptır. eski soketide izole ettir, bişey olursa eski haline dönebilsin

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    Bir süredir bende araştırıyorum ampül tipi 9004 müş bizim zj lerin h4 soketi nasıl uydurdunuz kesme biçme varmı

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Aynen h4 nasıl bağlanıyor farın arkasına oturuyormu yoksa işlemmi yapılıyor

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    19.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-145818-2357-0

BU ÜRÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ.
    95 Grand Cherokee 5.2 Orvis Edition
    56 Porsche 356 widebody
    74 1303 Kafer

Ãœyelik tarihi
    26.Haziran.2017
    Alıntı ercumentaltuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-145818-2357-0

BU ÜRÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ.
    eyvallah dostum, ampülleri aldım bekliyordu öyle bundanda alayım elektirikçiye gidelim bakalım. ne yapabilecek sonuçları belirteceğim size işlemler bitsin resimlerinide paylaşacağım.

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Nereden
    antalya
    eski aracimda kullanmistim nightbreaker oldukca iyiydi ama mercekli far vardi onda mika farin arkasindan nasil olacak bekliyoruz tecrubeleri 9004 kodlu tr de halojen disinda secenek yok eger sizinki guzel olursa o adaptorle birlikte h4 e cevirebiliriz yoksa cinden 9004 led siparisi verecem bende

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı yenizj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski aracimda kullanmistim nightbreaker oldukca iyiydi ama mercekli far vardi onda mika farin arkasindan nasil olacak bekliyoruz tecrubeleri 9004 kodlu tr de halojen disinda secenek yok eger sizinki guzel olursa o adaptorle birlikte h4 e cevirebiliriz yoksa cinden 9004 led siparisi verecem bende
    anlamadıgım bir konu 9004 led bulmak gerçekten zor farlar plastik oldugu içinde xenon almak istemiyorum şimdi konverter basit bi olay ama 9004 soket olan fara h4 nasıl uyuyor onu anlauamadım

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    13.Ocak.2017
    h4 farda uzun kısa ayrı tetik, sokete direk uymuyor kablo ek yapmanız lazım

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    18.Þubat.2017
    Alıntı center15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    h4 farda uzun kısa ayrı tetik, sokete direk uymuyor kablo ek yapmanız lazım
    onu biliyorum soket uydurulur ben fara takılan ampülden bahsediyorum 9004 soket yapısına h4 direk girmez ondan bahsediyorum

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu