Hahahahahaha

Konuya gulerek basladigim icin kusura bakmayin cunku dusunurken bile kikir kirir guluyorum elimde olmadan

Evet dogrudur Geze-Gen Pehlivanini seciyor...

Ergun abi sorf,Mert go-kart,Ejder bisiklet etkinligi yaparda Hakan Gures Musabakasi yapmazmi

20-22 Haziranda yapilacak olan 653.Tarihi Kirkpinar Gureslerine Paralel bir musabaka olarak yapilacak etkinligimiz Ormanli Sahilin arka tarafindaki duzlukte olacak.

Organizasyonu fantastik hale getirmek tamamen bizim elimizde liste sekillendikce dahada eglenceli hale gelecegine inaniyorum.

Kurallar:

1-Kurallari tamamen biz belirliyecegiz.
2-Tekme,yumruk,kafa atma,isirmak,cimdirmek,gidiklamak haric herturlu atlayip ziplamalar serbest.
3-Yaglanmak icin aycicegi yagi kullanilacak.
4-Short ve benzeri kiyafetler tercih edilecek.Sonunda yaglardan kurtulmak icin denize atlicaz cunku
5-Go-kartta da oldugu gibi yas kilo sinirlamasi olmayacak.ornek ufaklik ......kura sonucunda okuz gibi olan ....... İle eslesebilir.(İsim yazip simdiden kizistirmak istemedim
6-Beyaz kirecten bir daire cizilecek ve rakibini dairenin disina atan kazanacak.
7-Atesli Atessiz silah kullanmak sopa jop ve benzeri aletler olmayacak Gures sonrasina tehdit olmayacak
8-Hakem olarak buyuklerimizden birini hep birlikte secicez.

Aklina fikir gelenler paylasirsa konu dahada sekillenebilir.

Ornek:200-250 liraya Davul zurna tutulabilir

Simdiden Ergun Abiyi Mertin kafasina ziplamis Mertide yagli yagli saga sola onu savurmaya calisirken dusunmeye basladim bile hahahahahahaha

Hadi Bismillah