Sayfa 54 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 444525354555664104154 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3874 adet sonuctan sayfa basi 1,061 ile 1,080 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aracıma bu gün ne yaptım

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Bugün naptım? Benim wj için orjınal klape sordum yetkili servise( 05012739AA) parça kodlu. Fiyatı 150 Tl ye yakın. Aaa ne kadar uygun derken değişim için torpıdo inmesi gerektiğini ve 1000Tl civarında tutacagını söylediler 😞..
    Bende bayramdan sonra klapenin sipariÅŸini verip kendim deÄŸiÅŸtirecegim..
    Fiyatıda çok uygun bu arada klapenin...

Xperia Z
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye potukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan direksiyon amortisorunu neden değiştiniz? Nasıl bir şikayetin vardı?
    çok boşluk vardı ve titreşim rahatsız ediyordu, detaya inmişken değiştirmek istedim hatta şimdi Mirkan'ın kullandığı amortisöre bakıyorum bir yandan, belki ona geçiş yapabilirim

Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin bayağı ugraşmışsınız.Merak ettiğim bi konu gaz teli değişimşine neden ihtiyaç duydunuz?
    gaz teli değişmedi, sanırım orayı yanlış anlattım, ince ayarını yapacaktık yapamadık vakit kalmadığı için

Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç kaç km deydi?Motor yağı marka ve vizkozitesini kullandınız?Şanzıman yağı kıtapçıkta okudugum kadarıyla bızımkılerde atf4 yazıyordu yanlış görmediysem..
    araç 208000 km de oldu bunların hepsi castrol kullandık yağda ama hatırlamıyorum detayını şu an, öğrenince yazarım mutlaka

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Direksiyon amortisörünü nerden ve ne kadara aldınız?
    Titreşim bozuk yoldamı oluyordu sadece?

Xperia Z
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    hayırlı olsun....... http://www.yedekparcatuning.com/catinfo.asp?cid=85 http://www.reyondanal.com/dipsiz-pmk8 ben bu sitelerden aldım fiyat karşılaştırması yaparsanız hangisi hesaplı ise ordan alışveriş yaparsınız.... http://www.hirdavatcesitleri.com/ burası çok uygun....kolay gelsin
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yeni aldığım 5.9 un pano ampullerini değitireceğim bir kaçı yanmıyor ve/veya az yanıyor bu yüzden tamamını yenileyeyim diyorum ancak sorduğum birçok dükkanda bu ampulleren yok (t3) diye tabir ediliyor nereden bulabilirimEklenti 1473

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergun abi cidden arabanın kısa bir süre içinde olsa yandan görünüşü benim çok hoşuma gitti lastikler yükseklik filan 10 numara duruyor araba çok güzel görünüyor
    Orjinal Bushwacker dodikler olduğu halde takmadım, kaportayı delmek kesmek içimden gelmedi, sonrasında da lastiklerin bu şekilde dışarıda durması da ayrı bir hoşuma gitti.

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    orjinal teyp duruyor zira anten performanslı değil, fm de cızırtı sorunu yüksek, kısa anten var araçta... şimdi orjinalini bozmadan ama saçma sapan kabloların sarktığı bir harici aparat olmadan nasıl mp3 dinlenebilir arkadaşlar? var mı önerisi olan?

yeni teyp almak, orjinalini sarıp sarmalayıp kenarda saklamak bir alternatif ama açıkçası pek içime sinmiyor...

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal Bushwacker dodikler olduğu halde takmadım, kaportayı delmek kesmek içimden gelmedi, sonrasında da lastiklerin bu şekilde dışarıda durması da ayrı bir hoşuma gitti.

her gördüğümde ağzımdan maşallah lafı istemsiz çıkıyor umarım bir gün bizede kısmet olur

Yeni Üye ARCHITECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    01.Þubat.2015
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    https://www.youtube.com/watch?v=W0g2JJv5rOE

Şöyle bir şey var ama ben alıp denemedim. O yüzden kalitesi hakkında fikrim yok. Açıklamasında ''CD kalitesinde'' ses verir diyor.

Üye K@RUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    20.Mayýs.2015
    Nereden
    Ä°stanbul
    Bu dedğinizi bende çok uygulamak istedim ama olmadı mecburen ses de sorun yaşamayacağım kumandalı bir teyp aldım, onu da sarmayalıp kenarda saklıyorum Hatta sökme işlemini yaparken adam bana bunu ver ciddi indirim yaptı ama hayır dedim

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Alıntı K@RUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dedğinizi bende çok uygulamak istedim ama olmadı mecburen ses de sorun yaşamayacağım kumandalı bir teyp aldım, onu da sarmayalıp kenarda saklıyorum Hatta sökme işlemini yaparken adam bana bunu ver ciddi indirim yaptı ama hayır dedim
    Sizin araçta da orjinalden infinity gold sistemi var dimi? Anfi iptal oldu mu yeni teyp taktığınızda?

Üye FuatD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı ARCHITECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=W0g2JJv5rOE

Şöyle bir şey var ama ben alıp denemedim. O yüzden kalitesi hakkında fikrim yok. Açıklamasında ''CD kalitesinde'' ses verir diyor.
    Ben bundan kullanıyorum, ses kalitesi oldukça iyi ve bahsedilen durum için en optimal çözüm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ãœyelik tarihi
    16.Eylül.2014
    Nereden
    Ä°zmir - Urla
    Alıntı FuatD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bundan kullanıyorum, ses kalitesi oldukça iyi ve bahsedilen durum için en optimal çözüm.

Peki nerden temin edilebilir oneriniz var mi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki nerden temin edilebilir oneriniz var mi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben internetten alıyorum bu tip şeyleri. Güvenli olduğu için hepsiburada ya da gittigidiyor.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015

Abi gerçekten hayat kurtardın sd kartlı falan olanı olduğunu bilmiyordum

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    sağ arka bagajdaki fileli bölüme göre ufak baslar var asimetrik kutulu falan. hiç takan oldu mu fotosunu bulamadım tam oraya cuk oturuyor. tavsiye edermisiniz?
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-gor...ekli-181283926

burada var. dileyen olursa sipariş verebilir. Ben de alıcam tam istediğim aparat. Aux kullanmayı sevmeyenlere birebir.

Tek sıkıntısı şarj etmek gerekiyormuş
    Konu aybarsdnr tarafından (18.Eylül.2015 Saat 16:39 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı potukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok boşluk vardı ve titreşim rahatsız ediyordu, detaya inmişken değiştirmek istedim hatta şimdi Mirkan'ın kullandığı amortisöre bakıyorum bir yandan, belki ona geçiş yapabilirim
    Standart mı taktın? Bende de boşluk var ve dediğin gibi titreşim yapıyor. Daha önce dead wooble sorunum vardı. Trackbarlara burç yaptırdım. O kesildi ama şimdi garip zamanlarda direksiyon salınım yapıyor.

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-gor...ekli-181283926

burada var. dileyen olursa sipariş verebilir. Ben de alıcam tam istediğim aparat. Aux kullanmayı sevmeyenlere birebir.

Tek sıkıntısı şarj etmek gerekiyormuş
    Umarım geç kalmadım bu ürün sadece mp3 çalar sadece nostaljik görüntülü bize kaset adaptörü gerekiyor ve onlarda sd kart girişi olmuyor. Şarja gerek yok ama ona bağladığın mp3 playerı şarj etmen gerekiyor.

Ãœyelik tarihi
    28.Þubat.2015
    Nereden
    Antalya
    Umarım geç kalmadım bu ürün sadece mp3 çalar sadece nostaljik görüntülü bize kaset adaptörü gerekiyor ve onlarda sd kart girişi olmuyor. Şarja gerek yok ama ona bağladığın mp3 playerı şarj etmen gerekiyor.

Bunun gibi
    OTO TEYP KASET ADAPTÖRÜ MP3 IPOUD TELEFON : http://urun.gittigidiyor.com/ses-gor...efon-179845504

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Alıntı Beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tek kelimeyle Muhteşem görünüyor Allah nazardan esirgesin,Bu işin Duayenine sormak istiyorum sayın üstadım benim zj yi en azından görsel olarak bu hale nasıl getirebilirim ve bana maliyeti ne olur.Bende 2" get ve -27 ofset GT jantlar+255/70/16 cooper AT3 var şimdilik bu haliyle stock halden 10 cm kadar (5cm get + 5 cm lastik farkı)daha yüksek ve şimdilik bana yetiyor lakin içimdeki şeytan dur durak bilmiyor sürekli beni tahrik ediyor " Arabayı biraz daha yükselt biraz daha yükselt deyip duruyor"

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL

Arkadaslar bu adaptorden ben cok aramistim yine konu guncel hale geldi sayenizde eski kate kasa aracimdaki teypbime sterio kablo monte ettirmistim icersine bir takim islem yapmisti bizim tv uzmani arkadas.Yeni 5.9 aracimda changer mevcut ancak her defasinda trak cd olusturmaktan bezdim.birde benim arcin kol dayama konsolunun altinda aux cikisi gordum ancak islem gormuyor ne ise yarar bu mered
    {{{{JEEP GC 5.9 V8 daha ne olsun}}}}

Sayfa 54 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 444525354555664104154 ... SonuncuSonuncu