Sayfa 96 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 46869495969798106 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2468 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,920 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZJ hakkında sormak istediklerimiz

Henüz değiştirmedim değişecek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ustanın dediğine göre parçalar servisten gelecek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye bahadr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin bahadır ...araç temiz görünüyor ama uzaktan anlaşılmaz servise göstermek şart
    Ustad Ankara'da servis / usta tavsiyeniz olur mu?
    Bu arada aracini satmayi dusunen arkadas var ise talip olabilirim.
    Selamlar..

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Ben de bir 5.2 ile aranıza katılmayı planlıyorum. Malum sitedeki 353196659 nolu ilandaki araç alınır mı?
    Aracımı satmayı düşünüyorum keşke daha önce yazsaydınız bugün Antalya y döndüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    süper hangi yıl modeli nerden aldın abi
    Transporter t4 hocam 5 değil yanlış yazmışım. Arka camlar doğan

Üye dreamer98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    07.Aralýk.2014
    Merhaba,Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 aracımın aküsü ömrünü tamamlamak üzere,aracımı az kullandığım için daha uzun süre dayanabilecek akü seçmek istiyorum biraz araştırma yaptım ,optima aküler bütçemi aşıyor,onun dışında tavsiye edebileceginiz hangi markanın hangi modelini seçebilirim?Start stop araçlar için uygun olan aküler ZJ lerde klullanılabilir mi?Örneğin İnci akü start-stop EFB serisi aküler var açıklamada nano gold şeklindede yazyor ve marş basma gücü değerleride bazı markalara kıyasla fiyat performans anlamında yüksek geldi,diğer markalardan da hangi serileri tercih edebilirim?ZJ 5.9 en cok kaç amper akü takabilirim, akü değişimi ile ilgili olarak bi sorum daha vardı.
    Diğer aracım WJ 2001 Grand Cherokee aracımda ilk - kutbu cıkardım ve sonra + kutbuda çıkardıktan sonra aküyü sökmüştüm ve sonra yazılım sıfırlanmıs ve o yuzden aracımı yetkili servise götürüp yazılım attırmak durumunda kaldım,o yuzden + kutbu cıkarmamak gerekiyormus,aynı sorun ZJ 5.9 da da olur mu?Yani eski aküyü cıkarmadan önce WJ aracımdan ZJ aracıma takviye kablosuyla kutup başlarına bağlayıp, eski aküyü cıkartıp yeni aküyü taksam yani aracın elektirigi kesilmeden bu işlemi yapabilir miyim?10 günde bir aracımı kullanıyorum ve km cok az yaptıgım icin akü seçimi önemli bi hal aldı,agm akülerle jel aküler arasında da kaldım,az kullanılan araç için agm akü tavsiye eder misiniz?
    Konu dreamer98 tarafından (05.Þubat.2017 Saat 19:01 ) deÄŸiÅŸtirilmiÅŸtir.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı dreamer98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,Jeep Grand Cherokee ZJ 5.9 aracımın aküsü ömrünü tamamlamak üzere,aracımı az kullandığım için daha uzun süre dayanabilecek akü seçmek istiyorum biraz araştırma yaptım ,optima aküler bütçemi aşıyor,onun dışında tavsiye edebileceginiz hangi markanın hangi modelini seçebilirim?Start stop araçlar için uygun olan aküler ZJ lerde klullanılabilir mi?Örneğin İnci akü start-stop EFB serisi aküler var açıklamada nano gold şeklindede yazyor ve marş basma gücü değerleride bazı markalara kıyasla fiyat performans anlamında yüksek geldi,diğer markalardan da hangi serileri tercih edebilirim?ZJ 5.9 en cok kaç amper akü takabilirim, akü değişimi ile ilgili olarak bi sorum daha vardı.
    Diğer aracım WJ 2001 Grand Cherokee aracımda ilk - kutbu cıkardım ve sonra + kutbuda çıkardıktan sonra aküyü sökmüştüm ve sonra yazılım sıfırlanmıs ve o yuzden aracımı yetkili servise götürüp yazılım attırmak durumunda kaldım,o yuzden + kutbu cıkarmamak gerekiyormus,aynı sorun ZJ 5.9 da da olur mu?Yani eski aküyü cıkarmadan önce WJ aracımdan ZJ aracıma takviye kablosuyla kutup başlarına bağlayıp, eski aküyü cıkartıp yeni aküyü taksam yani aracın elektirigi kesilmeden bu işlemi yapabilir miyim?10 günde bir aracımı kullanıyorum ve km cok az yaptıgım icin akü seçimi önemli bi hal aldı,agm akülerle jel aküler arasında da kaldım,az kullanılan araç için agm akü tavsiye eder misiniz?
    10 günde 1 de kullansan klasik aküler bitmez abi senin ömrünü tamaladığı için sıkıntı yaşamışsın. ben yeni akü aldıktan sonra 1 ay bile beklesem sorun olmadı marşa bastım gittim eski akümde sürekli bitip duruyordu istersen kutup başını sök bırak 5.9 için yazılım atma silinme olmaz
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye dreamer98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    07.Aralýk.2014
    10 günde 1 de kullansan klasik aküler bitmez abi senin ömrünü tamaladığı için sıkıntı yaşamışsın. ben yeni akü aldıktan sonra 1 ay bile beklesem sorun olmadı marşa bastım gittim eski akümde sürekli bitip duruyordu istersen kutup başını sök bırak 5.9 için yazılım atma silinme olmaz
    Cevabınız için teşekkür ederim Mert abi,önceki akü zaten 5 yıl olmuştur,akü sarj cihazı ile sarj ettigim halde artık daha cabuk bitiyor,kısa zamanda değiştiririm.

[

Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Bursa'da bir zj'yi gözüme kestirdim gibi. Bursa'da hangi usta / servise aracı kontrol ettirebilirim?

Selamlar..

Üye Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    31.Mart.2014
    Alıntı bahadr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'da bir zj'yi gözüme kestirdim gibi. Bursa'da hangi usta / servise aracı kontrol ettirebilirim?

Selamlar..
    Selam sana özelden yazdım bende bursada bi kaç araç göstermiştim işini iyi yapıyor

98 Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8

Ãœyelik tarihi
    29.Ocak.2017
    Nereden
    ankara
    Çok teşekkürler..

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Merhabalar 95 Zj için şanzıman ve diferansiyel e 80/90 yağ konuldu doğru mudur? bu arada Antalya da yaşıyorum bugün arazi dönüşü yokuş inerken vitesi 2 ye aldım kompresör yapmadı sürtünme sesi geliyor ayrıca bir de dönüşler de direksiyonda vuruntu kasma sesi geliyor fikri olan var mı bütün moralim bozuldu

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı noktaankyra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 95 Zj için şanzıman ve diferansiyel e 80/90 yağ konuldu doğru mudur? bu arada Antalya da yaşıyorum bugün arazi dönüşü yokuş inerken vitesi 2 ye aldım kompresör yapmadı sürtünme sesi geliyor ayrıca bir de dönüşler de direksiyonda vuruntu kasma sesi geliyor fikri olan var mı bütün moralim bozuldu

Sevgili Mert; geçmiş olsun şanzıman da bişeyler var belli...türbünden şüphelendim şimdilik o ses için!
    Ayrıca dönüşlerdeki sesi aç biraz bize...direksiyon tam sol ya da sağ, kalkış yaparken kasıyor mu araç? Taak diye bir ses geliyor mu, ya da takır takır gibi yürürken...?

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Mert; geçmiş olsun şanzıman da bişeyler var belli...türbünden şüphelendim şimdilik o ses için!
    Ayrıca dönüşlerdeki sesi aç biraz bize...direksiyon tam sol ya da sağ, kalkış yaparken kasıyor mu araç? Taak diye bir ses geliyor mu, ya da takır takır gibi yürürken...?

Tekrar merhaba dönüşlerde direksiyon yarım turu geçtiğin de seri bi şekilde tak tak tak ... diye vurma oluyor. Gaz pedalında bile hissedebiliyorum. Kalkış gidiş ve fren de yok

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı noktaankyra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba dönüşlerde direksiyon yarım turu geçtiğin de seri bi şekilde tak tak tak ... diye vurma oluyor. Gaz pedalında bile hissedebiliyorum. Kalkış gidiş ve fren de yok

Ön diferansiyel'de sorun! İstavroz kutusu dağılmak üzere olabilir acil baktır derim...

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2016
    Nereden
    Antalya
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön diferansiyel'de sorun! İstavroz kutusu dağılmak üzere olabilir acil baktır derim...

Kitlenmiş istavrozların ikisi de değişti hem ses gitti hem vurma bakalım önümüzde ki günlerde göreceğiz

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    12.Þubat.2017
    merhaba
    1995 zj ltd sahibi olarak aranıza katıldım, bazı sorularım olacak yardımcı olur musunuz?
    1-tavandaki lambalardan iki tanesi yok,bunlar nereden bulurum
    2-tavandaki yol bilgisayarında hiç görüntü yok,sıradan bir elektrikçi bunu çözer mi servise mi gitmem lazım
    3-arızaları gösteren ekran çalışıyordu ama onda da görüntü gitti,nasıl çözerim
    4-bu araçta normal lpg var sıralıya geçmek faydalı olur mu
    teşekkürler

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı leone1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba
    1995 zj ltd sahibi olarak aranıza katıldım, bazı sorularım olacak yardımcı olur musunuz?
    1-tavandaki lambalardan iki tanesi yok,bunlar nereden bulurum
    2-tavandaki yol bilgisayarında hiç görüntü yok,sıradan bir elektrikçi bunu çözer mi servise mi gitmem lazım
    3-arızaları gösteren ekran çalışıyordu ama onda da görüntü gitti,nasıl çözerim
    4-bu araçta normal lpg var sıralıya geçmek faydalı olur mu
    teşekkürler
    hangi tavan lambaları yok ampul mu eksik sadece yoksa kasasıyla mı yok

tavan bilgisayarı için elektrikçiye gideceksen eyvahlar olsun. önce bi indir bak bakalım sokete elektrik geliyor mu elektrik geliyorsa tavan ünitesinin içine bak leğimlerde kablolar kopma kırılma var mı eğer varsa onarım yoluna gidilebilir. bu arada ne renk tavan ünitesi gri renk ise bende 1 tane olacaktı depoya bakmam lazım
    arızaları gösteren alttaki vic ekranı gittiyse su almış oksitlenmiştir yada leğim hatası vardır o ekranı söküp elektrikçiye gidebilirsin bak

normal lpg tüketim performans nasıl herşe normalse neden sıralıya geçeceksin ki... tankın son kullanım tarihi gelmemiş olsun yeter
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    12.Þubat.2017
    hangi tavan lambaları yok ampul mu eksik sadece yoksa kasasıyla mı yok

tavan bilgisayarı için elektrikçiye gideceksen eyvahlar olsun. önce bi indir bak bakalım sokete elektrik geliyor mu elektrik geliyorsa tavan ünitesinin içine bak leğimlerde kablolar kopma kırılma var mı eğer varsa onarım yoluna gidilebilir. bu arada ne renk tavan ünitesi gri renk ise bende 1 tane olacaktı depoya bakmam lazım
    arızaları gösteren alttaki vic ekranı gittiyse su almış oksitlenmiştir yada leğim hatası vardır o ekranı söküp elektrikçiye gidebilirsin bak

normal lpg tüketim performans nasıl herşe normalse neden sıralıya geçeceksin ki... tankın son kullanım tarihi gelmemiş olsun yeter
    valla ampul yok kasanın durumu da bu,dokununca içeri doğru giriyor, üniteyi nasıl sökerim vida falan göremiyorum.
    alttaki vic genelde çalışıyor bazen kapanıyor ama görüntü varkende sadece solda arızaları sağda yanıp sönerek tarihi gösteriyor, düğmeler işlemiyor, orjinal teyp yok diye midir.

IMG_20170216_173134.jpg
    IMG_20170216_173024.jpg

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Lambalardan bende var, özelden adres yazarsanız gönderirim.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Sayfa 96 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci ... 46869495969798106 ... SonuncuSonuncu