Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Datça'dan merhaba

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA

Datça'dan merhaba

aranıza yeni katılıyorum merhabalar cennet datça'dan;ben geçen hafta 1998 ZJ 5,2 sahibi oldum.1987 den beri tutkulu mercedes-benz binicisi olarak ilk defa amerikan makina ile tanıştım ilk izlenimim güzel hatta ötesi konforlu verilen para ile alınan hizmet ters orantılı müthiş keyifli bir makine.......ilerleyen zamanlarda paylaşımlarda bulunacağım kazasız günler diliyorum.............

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    ilhan hoşgeldin. güle güle kullan...datçada yerleşik olarak yaşamak nasıl bir duygu tamamen huzurlu keyifli mi tavsiye edermisin?bir de avatar fotosu yüklemeyi ihmal etme yüzümüzün göründüğü avatarları kullanıyoruz hepimiz..
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BİTMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    İlhan merhaba, Jeep sayfalarında ZJ' ler ile ilgili ilgini çekebilecek bir çok konu bulabilirsin.., bu arada yüzünü yakın planda gösteren bir avatar resmini koyarsan (site kurallarımız gereği) seni daha yakından tanımış oluruz...

Üye serkan.duran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Firuzköy / Avcılar / İstanbul
    Hoş geldin İlhan keyifli forumlar.
    2011 Nissan X Trail

Üye akiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinanoba Büyükçekmece
    İlhan hoşgeldin.
    Güzel Datçaya selamlar.

Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilhan hoşgeldin. güle güle kullan...datçada yerleşik olarak yaşamak nasıl bir duygu tamamen huzurlu keyifli mi tavsiye edermisin?bir de avatar fotosu yüklemeyi ihmal etme yüzümüzün göründüğü avatarları kullanıyoruz hepimiz..
    bu yanıtla hoşgeldin diyen tüm arkadaşlara hoşbuldum diyorum;
    ben 1989 dan beri senenin 11 ayı bazen tamamını datçada yaşıyorum,HUZUR=%100 İSTANBUL DIŞINDA MEVCUT 5 nisandan beri istanbuldayım şiştim datça gibi yerler kendi kendine yeten insanlar için mükemmel çevremde insan olsun sosyal aktivite bol olsun vs vs denirse sıkıcı gelebilir;inşallah kısa sürede betonlaşmaz diyeceğim ama ufak ufak başladı birde havaalanı yapılırsa bodrum 2 olur..doğa güzellikleri müthiş hava süper oksijen bol STRABON DEMİŞ ''TANRI UZUN ÖMÜRLÜ OLMASINI İSTEDİĞİ KULLARINI DATÇA YARIMADASINA BIRAKIRMIŞ''....JEEP için kullanım alanı çok bende inşallah aldığım jeeple bu çevre dolaşma keşif merakım depreşir diye umuyorum ben arkadaşımın kayınbiraderine jeep ararken int'de aracın özelliklerini görünce bende aramaya başladım önce ona bulduk sonra ben buldum ikiside 98 model 5,2 ben konforuna bayıldım;yıllardır mercedes-benz binince illaki konfor aranıyor ben 1998 W140 kasa S320 ararken temiz bulamayınca aynı konfora haiz jeep aldım.geçiş niyetli ama denizli-datça arası kullandım keyif verdi bana herhalde kalıcı olacak gibi görünüyor.aracımı datçada garajıma bıraktım polen allerjim olduğu için ay mayıs ilk haftasına kadar ist'dayım inşallah ramazan ayında ist'a geleceğim o zaman genel bakımını yaptıracağım.ben aracı sevdim aldım orijinal boya 205000 km de sağ çamurluk değişmiş boya var kalan orijinal yolda beni rahatsız edecek ses duymadım ama ist'da genel kontrol mekanik-lpg-likid değişimi yapıp datçada sorun yaşamadan binmeyi istiyorum......bakım zamanı sizlerden iyi usta ve müşterisinin kesesini üzmeyen usta ismi isteyeceğim.malum mercedes-bmw-jeep=genelde üzümlü kek muamelesi yapılır bazı ustalar tarafından ......NETİCE=ZJ JEEP VERİLEN PARA İLE ALINAN KONFOR VE MAKİNE GÜZELLİĞİ İLE TERS ORANTILI MEALİ=BUNDAN İYİSİ ŞAMDA KAYISI....kazasız günler diliyorum

Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    Alıntı akiva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlhan hoşgeldin.
    Güzel Datçaya selamlar.
    datça aşığı
    datça farklıdır......

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Alıntı toporomboz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    datça aşığı
    datça farklıdır......
    aramıza hoşgeldiniz İlhan

Üye 01TV661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ERZURUM
    abi hoşgeldin datça çok güzel bir yer oraya yerleşen bir kaç arkadaşım var hatta geçen kurban da oraya düğüne geldim kuşadası'ndan lakin yolu öldürüyor adamı yaaa ama her şeyin bir bedeli var demi
    AKLIMDA KALACAĞINA MİDEMDE KALSIN