Bugün sabah Belgrada akut gençlik koşusu için gittikten sonra eve döndük fakat içimdeki enerjiyi atmam gerekiyordu zayıflamam gerekiyordu pazar gününü pas geçemezdim. Kendime yol arkadaşı bulma şansım da yoktu. Saat 15:00 civarı bisiklet malzemeleri ve kıyafet hazırlamaya başladım. Kafaya koymuştum bakırköyden sahile inip yeşilköy florya-menekşe-avcılar denizköşkler oradan ambarlı yakuplu üzerinden gürpınara ergun abiye sürpriz yapacaktım bi kahve içer dönerim diye motive ettim kendimi tam çıkarken ejder aradı hakanla eser geliyor tepeye çıkıp salacağız aşağı dedi...iyi dedim baktım action var goproyu da aldım çıktım yola 16:00 da bahçeşehire geldim ejderin eve hakanla eseri beklemeye başladık. Eser de yeni bisiklet toplamış gayet başarılı. 18:00 de ancak gelebildiler ve ejderin yeğeni ile birlikte 5 bisiklet vurduk yola kendimizi tepeye tırmanmaya başladık. iyi ter attık tecrübe kazandık. Tam dönüşe geçerken hakanın ön dış lastiği patladı tamir edilemez halde, bazı bazı toplu köpek havlamaları ve tacizleri tedirgin ettiyse de kazasız belasız taklasız bir akşam geçirdik yorgunluk çaylarımızı içtikten sonra dağıldık. saat 20:30 civarı.bende birkaç video olacak eklerim onları birazdan.