Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2-3 ağustos tosfed trial 3. yarışı düzce/kocayayla kampı

Üye Frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    08.Temmuz.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Pazar akşamı bayram tatili dönüşü olacak saatlerce yollarda kalırız diye korkuyorum
    One Life Live Ä°t

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Alıntı Frkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar akşamı bayram tatili dönüşü olacak saatlerce yollarda kalırız diye korkuyorum
    ben pazar akşamı da kalıp p.tesi sabah çıkmayı düşünüyorum...ama pazar akşamı da dünkü kadar kalabalık olmaz diye ümit ediyorum

Üye KoMoDoWaRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Trafik olayını gözden geçirince ben gelmekten vazgeçtim... Yarışanlara başarılar.. Eve dönenlere de sanırım esas Trial istanbul yönünde olacak

Üye CDMSUBARU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    18.Mart.2014
    Bende orda olucamda,işte şu dönüş tariği korkunç.Sanırım bende pazar kalıp pazartesi sabah dönerim ...
    Bu arada tabiki tüm yarışmacılara kazasız belasız eğlenceli bir yarış diliyorumç

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yarışanlara başarılar dilerim. inşalllah dönüş trafiği yormaz kimseyi...güle güle gidin güle güle gelin inşallah..
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    yediğiniz içtiğiniz sizin olsun neler oldu düzcede neler yaşandı fotoğrafları bekliyoruz arkadaşlar...

Büyük mücadelelere sahne olan organizasyon sonunda; birinciliği Bursa’dan Ahmet Kurt-Fuat Sarper ile Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan BASK takımı elde etti. Yarışın ikinciliğini İstanbul’dan Kaan Sayın-Ali Demirayak ile Okan Sayın-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan 3 numaralı İSOFF takımı kazanırken, üçüncülüğü yine İstanbul bölgesinden Cem Taşçıoğlu-Ali Çapan ile Umut Bayrak-İbrahim Yeşilselvi´den oluşan Kayalar takımı elde etti.
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye Kanuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°STANBUL
    geze-gen olarak toplam 9 kişiydik ...şuursuz ve kardeşi onur da sağolsunlar 3-4 saat uğradılar yanımıza ....cuma akşamından pazar akşamına kadar 4 mevsimi yaşadık diyebilirim...keyifli bir organizasyon ve kamp oldu....iyi bir derece de yapsak daha iyi olacaktı ama olmadı.....telefon çekmediği için herkes gsm'lerini arabada bıraktı ve foto az çekildi....makine ise sadece eserde vardı...fotolar onda yani

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12