Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 241 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 220 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım

Üye toporomboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Nisan.2014
    Nereden
    DATÇA-MUĞLA
    yeni katılan jeep daşlara hoşgeldin diyorum bu mekan çok yararlı paylaşımlı bir yer ....

Üye RECEP34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Öncelikle hoşgeldin diyen arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    Mert Başkan sizin paylaşımınız olan sunroof ve tavan soktak işleri direksiyonum da uzun yolda giderken aşırı boşluk var onunla ilgili konuları araştırdım araçımda 4.5'' yükseltme kiti var bundan yapar diyorlar ama benimkinde bence aşırı boşluk var diye düşünüyorum. bir sağa bir sola gidiyorum trafik polisinin önüne geçmiyorum görse kesin durdurup alkol muayenesi yapar.

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    ZJ nin resmi 5.jpg

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    Aracın güzelmiş sanki arabanı daha önce gördüm gibi araban ABD elçiliğinden alınma bir araç vardı o araçmı yoksa benmi benzettim acaba bu arada sunroofu saglam araç bulmak zor,saglamsa hiç elleme fazla kurcalamaya gelecek bir malzeme degil tecrübeyle sabittir.Direksiyondan pek anlamam ama bence altta direksiyon amortisörü var ona bir bak derim amortisörün bozuk filansa direksiyon sallaması yaptırır

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Yıldırım bey teşekkür ederim. Araçımı bir gümrükcü arkadaştan aldım oda gmrükten almış km olarakta 152 de aldım 154 bin oldu .sunroof slikonlnmış aldığım arkadaş bir tırnağı kırık dedi ama aslı astarı nedir baktıracağım yaptıramaz isem, gerekirse komple bir sunroof takımı alıp değiştireceğim faal halde olsun istiyorum.rot balancıya götürdüm bakan arkadaş boşluk yok dedı ama benim kafam direksiyon kutusunda bir cıvata veya somun varmış ona bir ayar çekiliyormuş konuyla ilgili yere yazayımda cevap gelirse bu problemi olan arkadaşlarda faydalanır..

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı RECEP34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıldırım bey teşekkür ederim. Araçımı bir gümrükcü arkadaştan aldım oda gmrükten almış km olarakta 152 de aldım 154 bin oldu .sunroof slikonlnmış aldığım arkadaş bir tırnağı kırık dedi ama aslı astarı nedir baktıracağım yaptıramaz isem, gerekirse komple bir sunroof takımı alıp değiştireceğim faal halde olsun istiyorum.rot balancıya götürdüm bakan arkadaş boşluk yok dedı ama benim kafam direksiyon kutusunda bir cıvata veya somun varmış ona bir ayar çekiliyormuş konuyla ilgili yere yazayımda cevap gelirse bu problemi olan arkadaşlarda faydalanır..
    Komple bir Sunroof 'un fiyatları ile ilgili bir fikriniz var mı ?

Direksiyon kutusundaki ayar cıvatası sadece direksiyonun sertleşmesini yumuşamasını ayarlar, boşluk falan almaz, kurcalanmaya da pek gelmez... Onun yerine direksiyon kutusunu şaseye sabitleyen braketin cıvatalarına bakmalı, genelde gevşer veya cıvata yeri çatlar.

Åžu konuyu bir incele....;

http://www.geze-gen.com/showthread.p...e+aparat%C4%B1

Aracın gezinmesinin bir çok nedeni olabilir, öncelikle ön takımdan yola çıkmalı

Araçta 4,5 inch yükseltme kiti var ise ( nasıl bir kit ? markası v.s. nedir ? ) aşağıda verdiğimi konuda tabeladakilerin hepsi mevcut mu, bir göz at ;

http://www.geze-gen.com/showthread.p...%B6nemli-nokta

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    Ergün bey gerçekten size ayrıca teşekkür ederim grand cherokee hakkında bilmediğiniz yok herkese de yardımcı oluyorsunuz.şimdi acil bir işim var çıkmak zorundayım. konuları inceleme fırsatım olur olmaz bakacağım . saygılarımla.

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Recep senin araci biliyorum kullandim da rizanin araci hic lpg takilmamis orjinal km li arac. Direksiyon kutusunda bosluk var hatirliyorum revizyon yaptirip boslugu minimize edebilirsin ama tek kutu ile olmaz rotbaslarina uzun rota da baktir. Diger yandan acilen ergun abinin dedigi kutu sabitleme parcasini yaptir cok onemli o parca kutu kirilirsa yolda oldurur icindekileri. Riske girme. Bizim kutular yukseltmeden sonra yillarin yorgunlugu ile civata yerlerinden kiriliyor direksiyonla baglantin kesiliyor yolda yasadim yasadik sakasi yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    evet doğru bildiniz Mert Başkan Rızadan aldım.arabayı kullandığına göre sen de o boşluğu hatırladın rıza bana ben biraz ayarladım dedi ama ben o işlerden anlamadığım için pek anlamamıştım aracı kullandıkça daha iyi tanıyorum. sizlerinde yardımlarıyla inşallah bu problemleri aşacağız. Mert başkan elektronik konusunda bir probleminiz olursa bende elimden gelen yardımları yaparım .

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Recep senin araci biliyorum kullandim da rizanin araci hic lpg takilmamis orjinal km li arac. Direksiyon kutusunda bosluk var hatirliyorum revizyon yaptirip boslugu minimize edebilirsin ama tek kutu ile olmaz rotbaslarina uzun rota da baktir. Diger yandan acilen ergun abinin dedigi kutu sabitleme parcasini yaptir cok onemli o parca kutu kirilirsa yolda oldurur icindekileri. Riske girme. Bizim kutular yukseltmeden sonra yillarin yorgunlugu ile civata yerlerinden kiriliyor direksiyonla baglantin kesiliyor yolda yasadim yasadik sakasi yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Acayip işkillendim şimdi ben. Bendeki 2" yükseltmede etkilemiş olmasın bu kırılma mevzusunu. Biyerleri sökmeden görebiliyor muyuz durumu?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    evet doğru bildiniz Mert Başkan Rızadan aldım.arabayı kullandığına göre sen de o boşluğu hatırladın rıza bana ben biraz ayarladım dedi ama ben o işlerden anlamadığım için pek anlamamıştım aracı kullandıkça daha iyi tanıyorum. sizlerinde yardımlarıyla inşallah bu problemleri aşacağız. Mert başkan elektronik konusunda bir probleminiz olursa bende elimden gelen yardımları yaparım .
    elektronik derken biraz açabilirmiyiz zj olup da elektronik sorunu olmayan olmaz pek ..

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acayip işkillendim şimdi ben. Bendeki 2" yükseltmede etkilemiş olmasın bu kırılma mevzusunu. Biyerleri sökmeden görebiliyor muyuz durumu?
    sökmeden göremezsin söksen de göremezsin bu sadece önlemdir.sadece kırılınca görürsün...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    sökmeden göremezsin söksen de göremezsin bu sadece önlemdir.sadece kırılınca görürsün...
    Ölünce diyorsun yani. Acayip kıllandırdın başkan.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Ölünce diyorsun yani. Acayip kıllandırdın başkan.
    yok yavaş giderken kırılınca ölmüyosun kemerin takılıysa frene basıp araç nereye kafayı verip durup vuruyorsa bekliyosun içinde...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    yok yavaş giderken kırılınca ölmüyosun kemerin takılıysa frene basıp araç nereye kafayı verip durup vuruyorsa bekliyosun içinde...
    Kendimi böyle hissettirdin.B42521D3FD0A4C395716D5F7D3AE303D.jpg

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Kendimi böyle hissettirdin.B42521D3FD0A4C395716D5F7D3AE303D.jpg
    gerçekler acıdır

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    elektronik derken biraz açabilirmiyiz zj olup da elektronik sorunu olmayan olmaz pek ..
    Endüstriyel elektronik .sanayide kullanılan alektronik endüstriyel pc den ı/o kartları haberleşme kartları aklınıza gelebilecek her türlü elektronik cihaz. medikal,cnc,enjeksiyon, saymakla bitmez.
    Hım bu arada zj lerdeki elektronik parçalarında tamirini elbetteki yaparız. araç beyni şanzuman beyni hepsini zamanında yaptık ama artık bakmasam da kıramadığımız dostlarımızınkine bakıyoruz.
    buraya üye oldu isek sizler bizlere nasıl ki yardımcı oluyorsunuz. hiç tereddütsüz memnuniyetle bende sizin gibi dostlara yardım etmek zorundayım.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Endüstriyel elektronik .sanayide kullanılan alektronik endüstriyel pc den ı/o kartları haberleşme kartları aklınıza gelebilecek her türlü elektronik cihaz. medikal,cnc,enjeksiyon, saymakla bitmez.
    Hım bu arada zj lerdeki elektronik parçalarında tamirini elbetteki yaparız. araç beyni şanzuman beyni hepsini zamanında yaptık ama artık bakmasam da kıramadığımız dostlarımızınkine bakıyoruz.
    buraya üye oldu isek sizler bizlere nasıl ki yardımcı oluyorsunuz. hiç tereddütsüz memnuniyetle bende sizin gibi dostlara yardım etmek zorundayım.
    çok iyi haber saolasın

Ãœyelik tarihi
    04.Aðustos.2015
    Nereden
    Ä°STANBUL
    çok iyi haber saolasın
    Mert Başkan ben pendik te oturuyorum işyerim gebze de yolunuz düşerse beklerim.
    tel:5334776840

Üye Eranmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    16.Aðustos.2015
    ArkadaÅŸlar merhaba,
    aranıza yeni katıldım, son 1 senedir bir zj alma niyetim var umarım önümüzdeki aylarda alıp fiili olarak ta aranızdaki yerimi alırım.

Ä°smim Erhan Ä°stanbul Maltepe' deyim.

Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler