Sayfa 32 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 2230313233344282 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1758 adet sonuctan sayfa basi 621 ile 640 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Pardon wj tabi ki de degil mi? Konu basligini unuttum bir an

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye mavituna17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2014
    Evet abi wj

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı mavituna17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet abi wj
    Ondeki ana rot kolu, rot baslari ve direksiyon amortisoru...iyi bir kontrol lazim oralardan cikacak nanelik

Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2014
    Teşekkürler Levent, sorun büyük mü, belli bir süre daha idare edebilir mi?

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Eder etmesine de, on takim onemli mevzu araclarimizda, agir ve buyukler. Daha buyuk sorunlar cikarmadan duzenli olarak kontrol etmek bakmak lazim, burclari, viraj demir lastiklerini falan degistirmek lazim zamaninda! 5000 km'yi gecmeden rot balans yapilmali hep, lastik havalari bile onemli, dogru basinc olmazsa yer bitirir on takimi, herkes dikkat etmiyor bunlara malesef...ben cok ediyorum, onem veriyorum o yuzden nacizane tavsiyelerim sana da

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Arkadaşlar bu ara araç direksiyonu bırakınca sağa çekmeye başladı. Lastik havalarım eşit.Nerden başlıyayım sorunu aramaya?
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu ara araç direksiyonu bırakınca sağa çekmeye başladı. Lastik havalarım eşit.Nerden başlıyayım sorunu aramaya?
    Yukarda yazdiklarim aynen gecerlidir sevgili Erol bi baktir derim

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    29.Kasým.2014
    Nereden
    Fethiye
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarda yazdiklarim aynen gecerlidir sevgili Erol bi baktir derim

Teşekkurler ..Ama önce hangisinden başlayıp nereye doğru bakmak gerekır?
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÃŽ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLÄ°+Milano Lpg

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı erolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkurler ..Ama önce hangisinden başlayıp nereye doğru bakmak gerekır?
    Ä°yi bir mekanikci ya da rot balans ustasi mutlaka yakalar, bulur sorunu! Yok mu Alanyada veya Antalyada? Mutlaka vardir

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Aracımda bir kaç problem var. Forumu baya bir kurcaladım ve çok fazla şey öğrendim.

1- klasik bir sorun olan klimam da yeteri kadar soğuk hava alamıyorum ve klimayı açıp kapattığımda torpidonun iç tarafından yani muhtemelen o metal pallerden ses geliyor. Torpidoyu komple sökmekten daha kolay bir yöntem varmış gerçekten. Videoları vs. de izledim. Bu işlemi daha önce yaptırmış olanlar istanbulda mümkünse anadolu yakasında nereyi önerirler?

2- Aracımda polen filtresi ve yuvası yok. Bu yuvayı nereden temin edebilirim?

3- şaftı çift mafsallı yaptıracağım fakat ümraniye ve bostancıda iki yer önerildi, fiyatları yarı yarıya! bu işi yaptırmış olanlar ne kadara hallettiler merak ediyorum ?

4- başak bir konuya da yazdım ama gözden kaçmış olabilir. Aracımın sürücü ve yolcu halı döşemelerinin tam orta noktaları ıslanıyor ( yıkama ve yağmurdan sonra). Tam orta noktaların ıslanıp kenarların kuru kalması çok enteresan geldi. Bu konuyla ilgili önerileriniz neler olabilir?

Çok büyütülecek problemler değil ancak her şeyiyle eksiksiz ve gönül rahatlığıyla binebileceğim bir araç yapmak istediğim için tüm sorunları kısa sürede halletmek istiyorum.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımda bir kaç problem var. Forumu baya bir kurcaladım ve çok fazla şey öğrendim.

1- klasik bir sorun olan klimam da yeteri kadar soğuk hava alamıyorum ve klimayı açıp kapattığımda torpidonun iç tarafından yani muhtemelen o metal pallerden ses geliyor. Torpidoyu komple sökmekten daha kolay bir yöntem varmış gerçekten. Videoları vs. de izledim. Bu işlemi daha önce yaptırmış olanlar istanbulda mümkünse anadolu yakasında nereyi önerirler?

3- şaftı çift mafsallı yaptıracağım fakat ümraniye ve bostancıda iki yer önerildi, fiyatları yarı yarıya! bu işi yaptırmış olanlar ne kadara hallettiler merak ediyorum ?

4- başak bir konuya da yazdım ama gözden kaçmış olabilir. Aracımın sürücü ve yolcu halı döşemelerinin tam orta noktaları ıslanıyor ( yıkama ve yağmurdan sonra). Tam orta noktaların ıslanıp kenarların kuru kalması çok enteresan geldi. Bu konuyla ilgili önerileriniz neler olabilir?

Çok büyütülecek problemler değil ancak her şeyiyle eksiksiz ve gönül rahatlığıyla binebileceğim bir araç yapmak istediğim için tüm sorunları kısa sürede halletmek istiyorum.
    Ozelden mesaj attim sevgili Aybars

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    arkadaşlar 2000 4.7 aracımda şu an orjinal eksoz var.degiştirmeyi düşünüyorum çok rahatsız etmeyen ama v8 sesini alabilecegim eksoz tavsiyeleriniz nelerdir.ayrıca eksoz degişince muayenede sıkıntı yaşarmıyım.teşekkürler.
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir

Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Alıntı ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2000 4.7 aracımda şu an orjinal eksoz var.degiştirmeyi düşünüyorum çok rahatsız etmeyen ama v8 sesini alabilecegim eksoz tavsiyeleriniz nelerdir.ayrıca eksoz degişince muayenede sıkıntı yaşarmıyım.teşekkürler.
    Elbet rahatsız edecektir, özellikle uzun yolda, alışana kadar sürekli bir uğultu, pes etmeden devam ederseniz şehir içinde çok keyifli, daha virajı dönmeden geldiğiniz anlaşılıyor. Yaklaşık 1 senedir flowmaster kullanıyorum. US sitesine girerseniz hepsinin ayrı ayrı seslerini dinleyebilirsiniz. Bir de video paylaşım sitelerinde güzel videolar var. Muayeneye henüz girmedim, sanırım TUV Onaylı yurtdışından gelen birçok markanın susturucuları. Yüksek ihtimal sorun olmayacaktır.

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015

gözden kaçmasın. fikirlerinize ihtiyacım var

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir

gözden kaçmasın. fikirlerinize ihtiyacım var
    1- Aracınızın yeterince sıcak veya soğuk üflememesi aslında klima sistemindeki bir arızayı düşündürür, (klima radyatörü tıkanıklığı gibi, kaçak gibi, kanallarda tıkanıklık gibi, v.b) ancak siz sıcak veya soğuk hava istediğinizde bir taraf sıcak bir taraf soğuk üflüyorsa, o zaman yanlış havalandırma yapan tarafın klapelerinde bir kırık olabilir. Bu da ya ön göğüsün indirilerek detaylıca kazan ve kanalların temizlenmesi ve klapelerinde onarılmasını, ya da söylemiş olduğunuz videolardaki ve benimde benzer şekilde İZMİR' de çözdüğüm yöntemle torpido gözünün arkasından kesme işlemi yapılarak onarılmasıdır.
    2- Polen filtresi ve kanalı aracımda olduğundan, kanalın temini Dediğiniz olay nasıl oluyor bilmiyorum. Ustama sorarım

3- Aracımı yükseltmediğimden henüz farklı mafsallı bir şaft a ihtiyaç duymadım. Ancak İzmir'de forumdan kardeşimiz Burak'ın aracını yükseltmesini yapmıştık, benzer ihtiyaç onunda vardı, fiyat aldığımızda yanlış hatırlamıyorsam, iyi bir işçilikle 300-400 gibi bir fiyat vermişlerdi ama yaptırmadık.
    4- Benim aracımda yine yok😊 ancak muhtemelen ya göğüsün arkasından ya da sunroof dan gelmiştir, baktırmak Lazım, ne desek havada kalır

Selamlar

NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    24.Aralýk.2014
    Ondeki ana rot kolu, rot baslari ve direksiyon amortisoru...iyi bir kontrol lazim oralardan cikacak nanelik

Benim araçtaki sola çekme sorunu mjz66'nın dediği yerlerden çıktı. Öndeki rot başlarını, direksiyon amortisörünü değiştirdim. Sorun çözüldü.

- - - Mesaj BirleÅŸtirme - - -

Benim araçtaki sola çekme sorunu mjz66'nın dediği yerlerden çıktı. Öndeki rot başlarını, direksiyon amortisörünü değiştirdim. Sorun çözüldü.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Aracınızın yeterince sıcak veya soğuk üflememesi aslında klima sistemindeki bir arızayı düşündürür, (klima radyatörü tıkanıklığı gibi, kaçak gibi, kanallarda tıkanıklık gibi, v.b) ancak siz sıcak veya soğuk hava istediğinizde bir taraf sıcak bir taraf soğuk üflüyorsa, o zaman yanlış havalandırma yapan tarafın klapelerinde bir kırık olabilir. Bu da ya ön göğüsün indirilerek detaylıca kazan ve kanalların temizlenmesi ve klapelerinde onarılmasını, ya da söylemiş olduğunuz videolardaki ve benimde benzer şekilde İZMİR' de çözdüğüm yöntemle torpido gözünün arkasından kesme işlemi yapılarak onarılmasıdır.
    2- Polen filtresi ve kanalı aracımda olduğundan, kanalın temini Dediğiniz olay nasıl oluyor bilmiyorum. Ustama sorarım

3- Aracımı yükseltmediğimden henüz farklı mafsallı bir şaft a ihtiyaç duymadım. Ancak İzmir'de forumdan kardeşimiz Burak'ın aracını yükseltmesini yapmıştık, benzer ihtiyaç onunda vardı, fiyat aldığımızda yanlış hatırlamıyorsam, iyi bir işçilikle 300-400 gibi bir fiyat vermişlerdi ama yaptırmadık.
    4- Benim aracımda yine yok😊 ancak muhtemelen ya göğüsün arkasından ya da sunroof dan gelmiştir, baktırmak Lazım, ne desek havada kalır

Selamlar

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Su kaçağını %99 ihtimalle keşfettik ve şimdi bir problem kalmadı gibi.

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Cevaplarınız için teşekkür ederim. Su kaçağını %99 ihtimalle keşfettik ve şimdi bir problem kalmadı gibi.
    Nereden yakaladiniz!? Merak ettim cok

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Nereden yakaladiniz!? Merak ettim cok

Abi sileceklerin altındaki ızgarayı tekrar söktük ve sebebini anlamadığımız bir boşluk gördük. Orada aslında bir tıpa olması gerekiyormuş, tıpayı bulup kapattık. Şuan bir sorun yok gibi görünüyor. Halı iyice kuruduktan sonra tekrar denemeler yapacağız

Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Abi sileceklerin altındaki ızgarayı tekrar söktük ve sebebini anlamadığımız bir boşluk gördük. Orada aslında bir tıpa olması gerekiyormuş, tıpayı bulup kapattık. Şuan bir sorun yok gibi görünüyor. Halı iyice kuruduktan sonra tekrar denemeler yapacağız
    Ä°nsallah orasidir kardesim, gecmis olsun simdilik...

Sayfa 32 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 2230313233344282 ... SonuncuSonuncu