Sayfa 38 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1758 adet sonuctan sayfa basi 741 ile 760 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Üye ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2015
    Nereden
    ANKARA
    klima sorunu çözüldü.korktugum gibi degilmiş gaz bitikmiş,kontroller yapıldı kaçaga rastlanmadı gaz basıldı şimdi gayet iyi soğutmaya başladı.
    SEVDAMIZDA KÜME DÜŞMEDİYA ANKARAGÜCÜM.....

Üye burak1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Aðustos.2015
    Nereden
    karabük
    Arkadaşlar benim araçta 2000 4.7 v8 wj fan açmıyor. Karabük te ikamet ediyorum Ankara'da Akgün aydın dan randevu aldım çarşamba gideceğim. Neden olur bu acaba fan açmama olayı. Termik falan dedi safranbolu daki ustam

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Yayları değiştireceğim ancak bizim helezon özelliklerini taşıyan hangi marka var? Omix-ada iş görür mü yoksa Moog, Dobinsons, eibach v.s. Fark yaratır mı? Daha önceden değiştiren var mı?

In Vino Veritas in Aqua Sanitas
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas
    Alıntı burak1972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim araçta 2000 4.7 v8 wj fan açmıyor. Karabük te ikamet ediyorum Ankara'da Akgün aydın dan randevu aldım çarşamba gideceğim. Neden olur bu acaba fan açmama olayı. Termik falan dedi safranbolu daki ustam
    Bende karabukte yaşıyorum 200evlerde bizim mahallenin sonunda görüyorum sürekli WJ nizi. Bizde Akgün ustaya gidiyoruz bakıma. Karabukte çok dokundurmuyoruz arabaya.

Üye burak1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Aðustos.2015
    Nereden
    karabük
    Bende sizin zj yi görünce hatırladım. Bende 200 evlerde oturuyorum. Daha önce iki defa Ankarada Tuna garaja gittim ancak çok da memnun kalmadım. Herkes A&A diyor servis için bi deneyeceğim bakalım. Telefon da bayagi ilgiliydiler

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Ya bu aracın sahibi ön tamponu, arka tamponu ve bagaj kapağı üstündeki kuyruğu nasıl yapmış? Çok beğendim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Düzenleme: Lorinser paketmiş. Bu lorinser paketin tamponları tavan kuyruğu ayrı satılıyor mu ki acep?

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu aracın sahibi ön tamponu, arka tamponu ve bagaj kapağı üstündeki kuyruğu nasıl yapmış? Çok beğendim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Düzenleme: Lorinser paketmiş. Bu lorinser paketin tampeonları tavan kuyruğu ayrı satılıyor mu ki acep?
    ara sor bakalım bizde öğrenelim belki bende yaparım
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ara sor bakalım bizde öğrenelim belki bende yaparım
    Araştırıyorum da ben bu aracı alabilirim.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Araştırıyorum da ben bu aracı alabilirim.
    satılık mı bu

Üye ycankes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    02.Kasým.2014
    Nereden
    Karabük,Sivas
    Alıntı burak1972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sizin zj yi görünce hatırladım. Bende 200 evlerde oturuyorum. Daha önce iki defa Ankarada Tuna garaja gittim ancak çok da memnun kalmadım. Herkes A&A diyor servis için bi deneyeceğim bakalım. Telefon da bayagi ilgiliydiler
    Biz iki senedir biniyoruz ZJ'ye.İki kere gittik A&A'ya.Biri ilk aldığımızda bide geçen sene bu zamanlar 10bin bakımına getirdik.İkisindede memnun kaldık.Umarım sizde memnun kalırsınız.

Üye aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımı aldığımdan beri çok ciddi masraf yaptım. En son ufak tefek kaporta işleri için dün mercedes mengerlere bıraktım. Tek kalan sorunum şaft. Hala net bir karar veremedim. Bunun sebebi ise çift mafsallı yapımı için aldığım fiyatın çok uçuk olması. Bu konuyla ilgili biraz akıl vermenize ihtiyacım var. Öneriniz nedir? nerede, en sağlıklı şekilde ne kadara yaptırabilirim? Bostancıdaki meşhur yeri eledim. Adamlar baya yüksek fiyat çekiyorlar tanıdık olmasına rağmen.

Bu da aracımın son hali

Arkadaşlar, bilgi sahibi olanlardan şaft ile ilgili hala yardım bekliyorum

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Arkadaşlar, bilgi sahibi olanlardan şaft ile ilgili hala yardım bekliyorum
    Yükseltme kaç inçti? Ben çok tecrübeli değilim ama 4" de yapılması gerekenlerde şanzımanı aşağıya indirmeyi tavsiye ediyorlar. Önce bi 3 cm kadar atıyorum indirip deneseniz? Şafttan çok mu ses geliyor? Ne zaman yapıyor bu sesi?

Bende 70 km/s den sonra ayağımı gazdan çekince geliyor. Bu aralar çok yoğunum. Rahatladığımda bu yöntemi deneyeceğim.

http://www.ebay.com/itm/Zone-Offroad...9799ff&vxp=mtr

Hazır kitler var böyle. Ama somun ve uzun vida bulursanız o şekilde de yapılabilir.

Ha bir de 2002 modellerden itibaren şaftlar fabrika çıkışlı bi taraftan mafsallı yapılıyor. Çıkma bi şaft bulup öbür tarafına da mafsal yaptırılabilir.

NoobLiftComponentChart2.jpg

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Şanzımana giren kafası kırılmak üzereydi. Takur tukur ötmeye başlayınca kırmadan söktük. Benim şaftın da bir tarafı mafsallı ama önemli olan zaten şuan şanzımana denk gelen kafası. Herkes çözüm olarak çift mafsallı yaptırmış. Tamam mantıklı ama 1850 tl para istiyorlar. Ben yaptıran birinden bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorum.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Şanzımana giren kafası kırılmak üzereydi. Takur tukur ötmeye başlayınca kırmadan söktük. Benim şaftın da bir tarafı mafsallı ama önemli olan zaten şuan şanzımana denk gelen kafası. Herkes çözüm olarak çift mafsallı yaptırmış. Tamam mantıklı ama 1850 tl para istiyorlar. Ben yaptıran birinden bu konu ile ilgili bilgi almak istiyorum.
    Dinç Abi yaptırdı. Ama hala tam kesilmedi diyordu. İsterseniz özelden telefonunu vereyim?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    abi normal bir şaftçıya sorsan ne ister 1850 olacak bir rakam değil som altından mı yapıyorlar... yok öyle bişey...1800 tl ye sıfır hd ıronrock şaft satılıyor türkiyede..küfür ettirmesinler adamı ya...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    Dinç Abi yaptırdı. Ama hala tam kesilmedi diyordu. İsterseniz özelden telefonunu vereyim?
    Dostum çok sevinirim numarayı alırsam. Açıkçası uğultu benim için çok önemli değil. Sessiz araba sevmem zaten ama araziye çıktığımda da "ha kırıldı ha kırılacak" korkusu yaşamak istemiyorum.

abi normal bir şaftçıya sorsan ne ister 1850 olacak bir rakam değil som altından mı yapıyorlar... yok öyle bişey...1800 tl ye sıfır hd ıronrock şaft satılıyor türkiyede..küfür ettirmesinler adamı ya...
    Abi başka forumlarda da yanılmıyorsam senin mesajlarını okudum. 5.2 zj için bostancıdaki meşhur yerde yaptırmıştın sanırım. 1850 tl fiyatı onlardan aldım. O da hatır gönül işi (nasıl hatırsa artık). Dediğin gibi ıronrock şaft var o fiyata. En kötü ihtimal ona yönelicem. ama kafamda rubicon veya vx100 alma planı var o yüzden çokta açılmak istemiyorum. Zaten çok fazla masraf yaptım hatta hala yapıyorum, araba şuan mengerlerde

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Dostum çok sevinirim numarayı alırsam. Açıkçası uğultu benim için çok önemli değil. Sessiz araba sevmem zaten ama araziye çıktığımda da "ha kırıldı ha kırılacak" korkusu yaşamak istemiyorum.

Abi başka forumlarda da yanılmıyorsam senin mesajlarını okudum. 5.2 zj için bostancıdaki meşhur yerde yaptırmıştın sanırım. 1850 tl fiyatı onlardan aldım. O da hatır gönül işi (nasıl hatırsa artık). Dediğin gibi ıronrock şaft var o fiyata. En kötü ihtimal ona yönelicem. ama kafamda rubicon veya vx100 alma planı var o yüzden çokta açılmak istemiyorum. Zaten çok fazla masraf yaptım hatta hala yapıyorum, araba şuan mengerlerde
    bizim topkapı tarafında da bi şaftçı var vaktin varsa ona da bi uğra baksın

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2015
    bizim topkapı tarafında da bi şaftçı var vaktin varsa ona da bi uğra baksın
    abi adını ve numarası varsa öğrenebilir miyim ?

Sayfa 38 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu