Toplam 1758 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Hybrid View

Üye pikniktip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar
    wj lerin ısıtma soğutma sorununa sebeb olan parçanın değişimi ile ilgili bir video var ekte. Bu yöntem aracın dashboardını sökmeden yapılan bir uygulama
    sorun her zaman bunlardanmı çıkıyor bilmiyorum ama.
    anladığım kadarıyla sağa ve sola üflemeyi ayarlayan paller kırılıyor (sıcak soğuk olayından)

Üye monster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    beylik duzu
    Alıntı pikniktip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar
    wj lerin ısıtma soğutma sorununa sebeb olan parçanın değişimi ile ilgili bir video var ekte. Bu yöntem aracın dashboardını sökmeden yapılan bir uygulama
    sorun her zaman bunlardanmı çıkıyor bilmiyorum ama.
    anladığım kadarıyla sağa ve sola üflemeyi ayarlayan paller kırılıyor (sıcak soğuk olayından)

cok yarali oldu,torpido indirmek istemiyordum,sonra ses yuzunden arabadan soguyurum
    zj candir,gerisi

Yeni Üye
    Nereden
    baku
    Alıntı monster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok yarali oldu,torpido indirmek istemiyordum,sonra ses yuzunden arabadan soguyurum
    ben yeni klabir kapalari aldim ve ama her zamaan direksiyon tarafindaki hava cikis yerinden cok az hava geliyor ortadan ise normal yolcu tarfinda ise normal. sadece sol tarafdakinde cok az hava geliyor bana yardimci olurmusunuz,. ayarlarinde hep hatalar veriyor 52 48 vs gibi nasil tekrar ayalarini duzeltebilrim bazi arkadaslar yazmis kontagi aciyoruz acarken arabayi tami calistiriyoruz yoksa karim kontakmi ceviriyoruz bunu anlayamadim detayli bir anlatim olsa cok iyi olurdu simdiden tesekur ederim

Üye erolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fethiye
    Alıntı muharrembaku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yeni klabir kapalari aldim ve ama her zamaan direksiyon tarafindaki hava cikis yerinden cok az hava geliyor ortadan ise normal yolcu tarfinda ise normal. sadece sol tarafdakinde cok az hava geliyor bana yardimci olurmusunuz,. ayarlarinde hep hatalar veriyor 52 48 vs gibi nasil tekrar ayalarini duzeltebilrim bazi arkadaslar yazmis kontagi aciyoruz acarken arabayi tami calistiriyoruz yoksa karim kontakmi ceviriyoruz bunu anlayamadim detayli bir anlatim olsa cok iyi olurdu simdiden tesekur ederim
    http://www.geze-gen.com/showthread.php?t=1478

Sony Xperia Z5
    2011 SsangYong Kyron 2.0 Xdi O/V
    2016 Mondial RXÎ EVO 250 cc
    2008 Chevrolet Captiva 2.0D ov
    2007 Subaru Forester 2.0 ov
    2000 Grand Cherokee 4,7 + Atiker Gold Lpg
    2009 Subaru Forester 2,0Xs+Prins Lpg
    2004 Subaru Forester 2.0x +Milano Lpg
    2004 Renault Laguna Prıvılege+Milano lpg
    1997 Toyota Carina GLİ+Milano Lpg