Sayfa 14 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 412131415162464 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1758 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 280 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı monster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BURAK BU ISI COZEMEDIM 89 A DUSMUS SATIN ALINCA FIYA NASIL 179 OLUYOR

Hangi site o Emirhan? shipping parası eklemiş olabilirler. Ürün nereden gelecek? Ülkelere göre nakliye paraları var Türkiye'ye mi gönderteceksin direk?

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su anda seyir halindeyim. Hiz kadrani da calismiyor yeni farkettim.

Takometre müsürün bozulmuştur ABS'nin yanması da ondan olabilir belki

Üye GC2013 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni radyatör takarsan sorun olacağını sanmıyorum abi
    1200 TL bayilacaz anlasilan

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Benim direksiyonda gölde kullanim sonrasi ağırlasmıstı. Nerede conta, lastik varsa kaciriyor hocam bu araba ben onu anladim

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı GC2013 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1200 TL bayilacaz anlasilan
    yoktur o kadar ya 600-700 tl olsun
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Benim direksiyonda gölde kullanim sonrasi ağırlasmıstı. Nerede conta, lastik varsa kaciriyor hocam bu araba ben onu anladim

abi bu araçları asfaltta kullanılsın diye yapmışlar senin ne işin var gölde

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014

Jeep Grand Cherokee WJ Kullanıcıları Buraya

Jeep Garage'ye gidiyordum bana en yakin, yagmur durdu, abs ve fren sondu, kadran calisti, sadece motor ariza isigi kaldi, geri dondum ben de iÅŸe. Sonra yine yandi isiklar. Tekrar gidecem. Bilgisayar'a baglaticam.

Üye pikniktip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Jeep Garage'ye gidiyordum bana en yakin, yagmur durdu, abs ve fren sondu, kadran calisti, sadece motor ariza isigi kaldi, geri dondum ben de iÅŸe. Sonra yine yandi isiklar. Tekrar gidecem. Bilgisayar'a baglaticam.
    ıslanmaması gereken biseyler ıslanıyor heralde ben bunu anlıyorum.
    Doğru işlemeyen akıl keskinmiş neye yarar, saatin iyiliği koşmasında değil doğru gidişindedir.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeep garage'ye gidiyordum bana en yakin, yagmur durdu, abs ve fren sondu, kadran calisti, sadece motor ariza isigi kaldi, geri dondum ben de iÅŸe. Sonra yine yandi isiklar. Tekrar gidecem. Bilgisayar'a baglaticam.
    kafayi yedirtir adamaaaaaa

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Gitmeden servisi aradım, Uğur Usta ile görüştüm. "Muhtemelen bir tesisat su alıyor ve kısa devre yapıyor. Bilgisayara bağlamak birşey ifade etmez çünkü bahsettiklerin bir anda oluyorsa beyinsel birşey. Araba burda kalmalı bakılmalı." dedi.

"Işık yanarken ABS'ni dene." dedi. Denedim ben de ani frene bastım devreye girmedi, lastikler kaydı.

İşin ilginç yanı, arabamı çok yıkatıyorum ve yıkama sonrası olmuyor bu ama her yağmurda araca biner binmez daha kullanmadan bu arızalar oluşuyor. Neresi su alıyor o da çok sofistike birşey. Nasıl bulacaklar ki? Şimdilik vermedim arabayı.

Aklıma gelen, ön cam sağ üst köşeden su alıyor benim araba, içeri damla damla akıyor. Tam yolcu ayak kısmına ama oralarda tesisat falan yok zannetmiyorum. Öyle olsa, her yıkama sonrası da oradan su akıyor ama arıza vermiyor. İlla yağmurda bu mevzu. Yağmurda arabayı kullanırken yansa alttan kaçırdı diyecem, öyle de değil beklediği yerde yanıyor.. Şaştım kaldım.

Canımı sıktı bu mevzu.

Üye tapagazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    05.Mart.2014
    Gitmeden servisi aradım, Uğur Usta ile görüştüm. "Muhtemelen bir tesisat su alıyor ve kısa devre yapıyor. Bilgisayara bağlamak birşey ifade etmez çünkü bahsettiklerin bir anda oluyorsa beyinsel birşey. Araba burda kalmalı bakılmalı." dedi.

"Işık yanarken ABS'ni dene." dedi. Denedim ben de ani frene bastım devreye girmedi, lastikler kaydı.

İşin ilginç yanı, arabamı çok yıkatıyorum ve yıkama sonrası olmuyor bu ama her yağmurda araca biner binmez daha kullanmadan bu arızalar oluşuyor. Neresi su alıyor o da çok sofistike birşey. Nasıl bulacaklar ki? Şimdilik vermedim arabayı.

Aklıma gelen, ön cam sağ üst köşeden su alıyor benim araba, içeri damla damla akıyor. Tam yolcu ayak kısmına ama oralarda tesisat falan yok zannetmiyorum. Öyle olsa, her yıkama sonrası da oradan su akıyor ama arıza vermiyor. İlla yağmurda bu mevzu. Yağmurda arabayı kullanırken yansa alttan kaçırdı diyecem, öyle de değil beklediği yerde yanıyor.. Şaştım kaldım.

Canımı sıktı bu mevzu.
    ön cam sag tarafta sunroofun gideri var,
    o tıkanmıstır buyuk ihtimalle.

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ön sağ camdan su alıyorsa oradan yürüyordur bir yere ama nereye

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Alıntı tapagazzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön cam sag tarafta sunroofun gideri var,
    o tıkanmıstır buyuk ihtimalle.
    Hımm. Ama Fadıl su aracın içine damlıyor baya. Yolcu tarafında ön camın tam o köşenin oralardan. Tıkanınca o gider su içeri girer mi ki? Ona göre bi bakacam.

Ha bu arada benim o bahsettiğim yerde dışarda silikon var sanki orayı tam yapıştıramamışlar. Ordan alıyorsa sunroof gider olayı değil demektir.

ön sağ camdan su alıyorsa oradan yürüyordur bir yere ama nereye
    Olabilir. Araç yıkanınca çok su akmıyor sonuçta. Ama yağmurda demek ki fazla su olunca arkalara falan da yürüyor.

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    yoktur o kadar ya 600-700 tl olsun
    Varmis ustad sordurdum gecen servise

abi bu araçları asfaltta kullanılsın diye yapmışlar senin ne işin var gölde
    Bizim İzmir de yolda olusan su birikintilerine göl diyoruz. Yağmurun şiddetinden ve belediyenin is bilmezliginden bildigin gölde arac kullaniyoruz. Ha off road a cikmadan tecrube kazaniyorsun ayri mesele ama o sel sirasinda takim elbiseyle direksiyon donmuyor diye yolda kalmak istemem

Oyle yapar namussuz. Ustaya gidersin şıkır şıkır çalışır

Canımı sıktı bu mevzu.
    Sıkma canını. Senin canavara inat İstanbul a gelip komple söküp toplayalım kendilerini, bakalım bir daha huysuzlanıyor mu!!

Ãœyelik tarihi
    22.Nisan.2014
    Nereden
    Ä°zmir
    Bu arada bir zamanlar bizim canavarların değişmesi gereken parçalar hususunda servis tarafından geri çağırmalar olmuş. Daha doğrusu biz kullanıcılar olarak peşine düşmüşüz. Ben ilgili link den değiştirilecek birşey bulamadım. Emin olamadığım bir husus daha önceki kullanıcıların serviste bu değişimi yapıp yapmadıkları. Çünkü servisler değişime yanaşmıyor veya umursamıyor veya bilmiyor. Ben nereden bileyim nasıl olsa takibi yapılmadı, üzerinden zaman geçti diye servis Amerika ya yaptık şeklinde bir komfirmasyon göndermiş olsun???
    NE YAPARSAN YAP, KENDİN İSTEDİĞİN İÇİN YAP

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Döşeme temizliği için söktüğüm yolcu koltuğunun alt tarafını iyice zımparalayıp, wd 40 ile yağladım. Sonra da 3 kat boya, 3 kat sprey ile yeniledim. Vidaları gizleyen kapaklarda leş durumdaydı. Onlarda aynı işlemden geçti. En son gres yağı süreceğim ilgili yerlere. Bu koltuk kızakları benim oldukça paslı ve kirliydi, ve kötü görünüyordu. İyi oldu sanırım. Sıra şoför koltuğunda.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Bu arada bir zamanlar bizim canavarların değişmesi gereken parçalar hususunda servis tarafından geri çağırmalar olmuş. Daha doğrusu biz kullanıcılar olarak peşine düşmüşüz. Ben ilgili link den değiştirilecek birşey bulamadım. Emin olamadığım bir husus daha önceki kullanıcıların serviste bu değişimi yapıp yapmadıkları. Çünkü servisler değişime yanaşmıyor veya umursamıyor veya bilmiyor. Ben nereden bileyim nasıl olsa takibi yapılmadı, üzerinden zaman geçti diye servis Amerika ya yaptık şeklinde bir komfirmasyon göndermiş olsun???
    Ya evet, onu ben de gördüm. O geri çağırılmalarda bizim araçları götürdüler mi acaba? Bir de şunu bilmek lazım, örneğin benim araç 2001 WJ, geri çağırıldı mı? Bir ara bakacam buna. Olmazsa servisi arar öğrenirim şase no ile.

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    Jeepforum sitesinde get ile basliklarda yazisirken birisi mesaj atti. Alttakileri satiyor 60$'a. 50'ye anlasirim belki. Sana yollayim diyor. Cok iyi durumda diyor. Ama
    Ben anlamam. Nasil durumlari belli oluyor mu resimden?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    ya getlerin gelmesi kargosu kaç para tutar zaten tornacıda o paraya yaptırırsın niye macera arıyorsun ki

Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    ya getlerin gelmesi kargosu kaç para tutar zaten tornacıda o paraya yaptırırsın niye macera arıyorsun ki
    KonuÅŸtum ÅŸimdi, 60 dolar da kargo diyor.

Abi yaptıralım da, kalıp nerden bulacam da yaptıracam?

Sayfa 14 Toplam 88 Sayfadan BirinciBirinci ... 412131415162464 ... SonuncuSonuncu