Sonuç: Kar Tatili Hangi Haftasonu olsun

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 3-4 ocak

2 9.09%
  • 10-11 ocak

5 22.73%
  • 23-25 ocak

16 72.73%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 13 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu
Toplam 454 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 260 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Kartalkaya Baysal motel kar tatilimiz hk

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı Barış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günübirlik misafir kabul eder misiniz?
    tabi ki barış başımızın üstünde yerin var ...
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye myatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    24.Ekim.2014
    Nereden
    Suadiye
    yakın bir arkadasımız, Tansel-Neşe Canan eger uygunsa parayı yatırsınlar. tesekkurler

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı myatmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakın bir arkadasımız, Tansel-Neşe Canan eger uygunsa parayı yatırsınlar. tesekkurler
    uygundur yusuf yatırsınlar yazalım hemen

Üye volkan1205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Ekim.2014
    Mert baskan baysalda yer varmı bi oda daha
    ​PAJERO 3.0 V6

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı volkan1205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert baskan baysalda yer varmı bi oda daha
    Var abi son 1 oda kaldi ...

Üye volkan1205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    27.Ekim.2014
    Abi deniz sibel dağlı geliyor pazartesi 500 cıkartır hesabına listeye yaz onuda aynı yerde olalım
    ​PAJERO 3.0 V6

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı myatmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç gece kaç kişi çocuk var mı ?

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    SON DURUM

Baysal Otel

1- Mert Başkan ......................2 yetişkin 1 çocuk (6 yaş) .......................cuma-cumartesi..500 tl ödeme alındı

2- Halil ..................................2 yetişkin 2 çocuk (9-12 Yaş) ..................cuma-cumartesi....750 tl ödeme alındı

3- Ejder .................................2 yetiÅŸkin......................................... ....cuma-cumartesi

4- Serkan Özer gc2013 ...........2 yetişkin......................................... ..... cuma-cumartesi ..500 tl ödeme alındı

5- Arman Boyacı ....................2 yetişkin.............. .....cuma cumartesi ....500 TL ÖDENDİ

6- Osman ..............................3 yetiÅŸkin......................................... .....cuma-cumartesi

7- Mehmet Emir ....................2 yetiskin 1 cocuk(8 YAŞ) ...............cumartesi ....375 tl ödeme alındı

8- ali günpay .......................

9- Tahsin ...............................1 yetiÅŸkin ..............................................Cuma-Cumartesi

10- Hakan isen...........................2 yetişkin ..............................................cuma rtesi ..300 tl ödeme alındı

11- Bora-ipek yakın 2 gece 2 yetişkin.......

12- Seda ...............................2 yetişkin(2 çocuk 7 ve 12 ) ................cumartesi ...450 tl ödeme alındı

13- Tansel -neşe-canan.........................cuma cumartesi.......500 tl ödeme alındı

14- İlyas K.......................2 yetişkin 1 .ocuk 11 yaş..................cumartesi tek gece.375 tl ödeme alınd

15- Salih Kılıç.......2 yetişkin 1 Çocuk 11 Yaş) ...cumartesi.......375 tl ödeme alındı

16- İbrahim Arnavut ..............2 yetişkin 2 çocuk (11-15 yaş).............cuma-cumartesi..875 TL ÖDENDİ

17- Can Jan Pektaş ................2 yetiskin veya tek kişi...........cuma-cumartesi ...250 tl ödeme alındı

18- ONUR YILMAZ......2 YETİŞKİN 1 ÇOCUK 5 YAŞ CUMA CUMARTESİ..500 TL ÖDEME ALINDI

19- Ergun ..............................2 yetiÅŸkin .............................................. cuma-cumartesi

20- Soner .............................2 yetişkin 1 Çocuk (Yaşı ?) ..............cumartesi...375 tl ödeme alındı

21- Tolga Ciritoğlu..................2 yetişkin ...........................cu ma-cumartesi...500 TL ÖDENDİ

22- Mehmet arıman ..........................2 kişi................ cumartesi...300 tl ödeme alındı

23- Deniz Sibel Dağlı..............................2 yetişkin 2 gece......

24- Ferhat Özhan ...................2 Yetişkin 1 Çocuk (15 yaş) ........................ c.tesi....450tl ödeme alındı

25- Volkan Ciritoğlu ...............2 Yetişkin ..................Cu ma-cumartesi ...500 TL ÖDENDİ

26- Yusuf Atmaca .................2 yetişkin 2 çocuk (5 - 10 yas) ................Cuma-cumartesi..625 tl ödendi

27- Abdullah Şengül................2 yetişkin 2 çocuk (11-14 yaş) ....................Cuma-cumartesi .....875 tl ödeme alındı

28- Tolga Yılmaz.....2 yetişkin 2 çocuk (6 ve 11 yaş) ......cuma -cumartesi..625 TL ödeme alındı

ozcan daÄŸevi....

1- Fırat -Şeyda .....................2 yetişkin 1 çocuk (12 yaş) ................ cuma-cumartesi (bungalow) ödeme alındı

2- Bülent -Güldal ..................2 yetişkin 1 çocuk (8 yaş) ...................cuma-cumartesi (bungalow) ödeme alındı

3- Atilla Varış .......................2 yetişkin 1 çocuk (8 yaş) ......cuma-cumartesi (bungalow)...ödeme
    alındı

4- Levent d ..........2 yetişkin ........................................cuma cumartesi.400 tl ödeme alındı

5- Ümit Y............................2 yetişkin 2 gece........................ cuma cumartesi..400 tl ödeme alındı

6- Levent D .....................2 yetişkin 2 gece ...............................cuma cumartesi..400 tl ödeme alındı
    [/QUOTE]

Yeni Üye mededa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Kasým.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Baskan selam
    kusura bakma pazartesi sana havale yapacaktim kartalkaya icin tamamen cikti aklimdan simdi foruma bakarken aklima geldi hesap numarasi verebilirmisin bana iban garanti varsa hemen hallederim yoksa cumada resmi tatil pazartesine kalacak kusura bakma tekrar insallah zora sokmamisizdir seni bu arada mesaj kutun dolmus ozelden mesaj atilamiyor suan sana
    ...YOLDAN ÇIKMAK GÜZELDİR. ÇAMURA DALMAK DAHA BİR GÜZEL ...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı mededa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskan selam
    kusura bakma pazartesi sana havale yapacaktim kartalkaya icin tamamen cikti aklimdan simdi foruma bakarken aklima geldi hesap numarasi verebilirmisin bana iban garanti varsa hemen hallederim yoksa cumada resmi tatil pazartesine kalacak kusura bakma tekrar insallah zora sokmamisizdir seni bu arada mesaj kutun dolmus ozelden mesaj atilamiyor suan sana
    tamamdır kaç kişi kaç gece onu da söylesene ona göre yazayım

Yeni Üye mededa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    15.Kasým.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    Alıntı Han Solo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır kaç kişi kaç gece onu da söylesene ona göre yazayım
    Listeye eklemissin zaten 23. Sira deniz ve sibel dagli 2 kisi 2 gece
    ...YOLDAN ÇIKMAK GÜZELDİR. ÇAMURA DALMAK DAHA BİR GÜZEL ...

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    Geze-gen ekibi; herkese merhaba.daha önceden planlamis olduğum Bolu tatili için 23 ocak cuma sabah erken saatte yola cikacagim karsilasirsak yada beraber konvoy yaparsak güzel olur diye dusunuyorum Avrupa yakasinsan hareket edeceğim saat 7-8 civari

Sanırım hareket saati ile ilgili olarak başkan mert bir açıklama yapacak
    Bekliyoruz

iPhone Tapatalk

Mert
    İki oda yer varmı
    6 kiÅŸi toplam

iPhone Tapatalk

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    Alıntı KARADAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geze-gen ekibi; herkese merhaba.daha önceden planlamis olduğum Bolu tatili için 23 ocak cuma sabah erken saatte yola cikacagim karsilasirsak yada beraber konvoy yaparsak güzel olur diye dusunuyorum Avrupa yakasinsan hareket edeceğim saat 7-8 civari
    İyi yolcukluklar dilerim boluya nereye gidiyorsunuz kartalkayaya uğrayacakmısınız. henüz toplu bir hareket saatimiz yok malum cuma karne günü çalışanlar falan işini nasıl ayarlar bilmiyorum ufak gruplar olabilir cuma günü. Ben karne aldıktan sonra çıkmayı düşünüyorum yola zaman yaklaşınca organize oluruz bir şekilde

Üye KARADAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    23.Aralýk.2014
    Nereden
    BAÄžCILAR Ä°STANBUL
    İyi yolcukluklar dilerim boluya nereye gidiyorsunuz kartalkayaya uğrayacakmısınız. henüz toplu bir hareket saatimiz yok malum cuma karne günü çalışanlar falan işini nasıl ayarlar bilmiyorum ufak gruplar olabilir cuma günü. Ben karne aldıktan sonra çıkmayı düşünüyorum yola zaman yaklaşınca organize oluruz bir şekilde
    Mert başkan, bizim ufaklığın öğretmeni ile görüştüm cuma günü için izin aldım zamanı değerlendirmek adına erken saatte çıkıp gezerek görerek otele yerleşme planı içindeyim (Bolu Garden Termal otel) yerleştikten sonra Kartalkaya yoluna girip gezme niyeti içindeyim (fotoğraf çekerim çocuklar biraz karda oynar, birşeyler yeriz vs.) Bu süre zarfında karşılaştığımız arkadaşlar olursa güzel paylaşımlar olur diye düşünmüştüm naçizane...

Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    bugün bana para gönderen oldu mu ya tanımadığım birinden para geldi ama kartalkaya için mi müşteriden mi onu anlamadım

Üye myatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    24.Ekim.2014
    Nereden
    Suadiye
    Nese bilgen Canan gönderdi 500 tl, Tansel ve nese Canan adına 13 numara

Üye Ercan Erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    14.Kasým.2014
    Nereden
    İstanbul/Çengelköy
    Selam,
    Yedek listeye, bizi 2 oda 5 yetişkin 1 çocuk (7 yaş) olarak dahil ederseniz memnun oluruz. Vesile ile tanışmış da oluruz.

Moderator Beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    Ä°stanbul
    bugün bana para gönderen oldu mu ya tanımadığım birinden para geldi ama kartalkaya için mi müşteriden mi onu anlamadım
    Benden benden...., yanlışlıkla göndermişim....

Sayfa 13 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu