Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalorifer

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    08.Aralýk.2014

Kalorifer

96 grand choreke kalorifer sıcagı actığımda ısıtıyor (hı) bıraz ılık olsun istıyorum soguk üflüyor

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    08.Aralýk.2014
    (Hı) dışında bütün dereceler soğuk üflüyor

Üye Marduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Nereden
    ISTANBUL
    hos geldiniz... eger asagıdaki linkte kendinizi tanıtır ve profil fotografı eklerseniz konuya vakıf arkadaslar yardımcı olmaya calısacaklardır....

http://www.geze-gen.com/forumdisplay...C5%9Fma-Salonu

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    08.Aralýk.2014
    Ok tanıttım hosbulduk

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    08.Aralýk.2014

Yardımcı olacak birisi varmı

Daha once başına gelmiş olan biri

Moderator Maverick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    06.Mart.2014
    High da isitiyorda elektroniksel soruna benziyor. Hic isitmasayi kapakciklar kirilmis diyebilirdik.

Kalirofer kalobrasyonu yapin. Wjjeeps.com da heater calibration yazarsanız çıkar. Yanlis hatirlamiyorsam sigorta cikartip bekliyordunuz vs.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni Ãœye
    Ãœyelik tarihi
    08.Aralýk.2014
    Saol deniycem. Boyle bir durumla daha once karsılasan bırı varmı acaba

Moderator Han Solo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Mart.2014
    Nereden
    istanbul
    bende de sadece hi da en hızlıda üflüyor bi milim fanı kısarsam üflemeyi kesiyor ...standart zj davranışları takılma fazla
    GEZE GEZE BU GEZE-GEN BÄ°TMEZ

tüm videoları 720p veya 1080p olarak seçerek izleyin...

Üye y-bsungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    03.Nisan.2014
    Nereden
    EskiÅŸehir
    havalandırma kapaklarının beyni karışmış olabilir klimayı off yap radyoyu off yap bütün sistemlerin kapalı olsun ve Aküyü sök 15 dakika bekle beyin sıfırlasın sonra aküyü tak bin arabaya kontagı gösterge panelindeki ışıklar yanıncaya kadar getir ve tekrar off yap ve bunu en az 4 kez tekrar et sonra gösterge panelinde ışıklar yanar şekilde kontagı sabit tut ve bekle ön konsoldan açılıp kapanan kalorifer kapaklarının sesini duyman gerekiyor ve bu ses kapakların fabrika ayarında oldugu yere geldiğinin sesidir arabada en son ses kesilinceye kadar motoru çalıştırma sonrasında çalıştır,egerki bu işlemleri yaparken kapakların açılma sesini duymazsan ve ya ses duydun fakat hala değişen bir şey yoksa problemin beni aşar ,bol şans.

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Alıntı y-bsungur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havalandırma kapaklarının beyni karışmış olabilir klimayı off yap radyoyu off yap bütün sistemlerin kapalı olsun ve Aküyü sök 15 dakika bekle beyin sıfırlasın sonra aküyü tak bin arabaya kontagı gösterge panelindeki ışıklar yanıncaya kadar getir ve tekrar off yap ve bunu en az 4 kez tekrar et sonra gösterge panelinde ışıklar yanar şekilde kontagı sabit tut ve bekle ön konsoldan açılıp kapanan kalorifer kapaklarının sesini duyman gerekiyor ve bu ses kapakların fabrika ayarında oldugu yere geldiğinin sesidir arabada en son ses kesilinceye kadar motoru çalıştırma sonrasında çalıştır,egerki bu işlemleri yaparken kapakların açılma sesini duymazsan ve ya ses duydun fakat hala değişen bir şey yoksa problemin beni aşar ,bol şans.

Suan ayni sorun benim aracda var hi konumuna getirdigim zaman nerdeyse hic isitmiyo uflemeside az geliyo kalibrasyonu onceden yapmisdim kapaklar acilip kapaniyo ama ufleme ve isitmasinda sorun var acaba nedendir

Üye mjz66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    04.Mart.2014
    Alıntı jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan ayni sorun benim aracda var hi konumuna getirdigim zaman nerdeyse hic isitmiyo uflemeside az geliyo kalibrasyonu onceden yapmisdim kapaklar acilip kapaniyo ama ufleme ve isitmasinda sorun var acaba nedendir
    Tikanmaya baslamistir kalorifer radyatoru,yasli arac sonucta. Ozel bir ilaci ve makinasi var iyi radyatorculerde. 1 gunde yapiyorlar tamamen aciliyor, ondan sonra hamam sefasi

Üye dinamiq3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Aðustos.2014
    Nereden
    İstanbul / Maltepe / Küçükyalı
    Bende de yön sorunu var, hangi yöne açarsam açayım ön cama üflüyor, işlevsel bir yerde takıldı neyse ki ilk dönemlerde hız ayarını bir kaç defa aç kapat yapıyordum geçiş yapıyordu ama artık sabitlendi. Servise sordum torpidonun sökülmesi lazım dedi

Üye jan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ãœyelik tarihi
    26.Nisan.2014
    Nereden
    Ankara
    Alıntı mjz66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tikanmaya baslamistir kalorifer radyatoru,yasli arac sonucta. Ozel bir ilaci ve makinasi var iyi radyatorculerde. 1 gunde yapiyorlar tamamen aciliyor, ondan sonra hamam sefasi

Levent abi tskler bi temizlik yaptiriyim sisteme